MAKARA vs SADO

Arelll

Yasaklı
off zekaya bak kardeşim naptın ya her şeyi çözdün sen nasıl korktuysanız böyle makarayı bile ciddi alır hale gelmişsiniz titremeler başlamış sanırım :D

senden çok korkuyoruz, haklısın, sen bu oyunun dibisin. daha yazma ayarında bi oyuncu bul onunla yazış lütfen.

-AzraiLL-

Yasaklı
22-14-14 diye bir sey demedim. Ikiniz de yanlis hatirliyorsunuz. Ki sayilarin da bir onemi yok su an. 3-5 klani birbirinize katinca bizimle kendinizi tamamen denk gormeniz komik oluyor. Anlasamayinca gidip 3 kita 1 kitaya karsi savas hazirligina girmedin mi abicim? Konuyu neden farkli yerlere tasiyorsun sen? Istediginiz sayiya her seye okay deseydik belki worldun kalaninin 5 kati olacaktik. Buna da okey degil miydin? Simdi sana karsi olunca mi sorun oldu? Ki sensin zorbayla kendini denk goren hem kalite hem kisi sayisi anlaminda. Demek ki cok da denk olmayan bir sey olmadi. Adalet de world basindan beri 1vs1 de zorbayi silecegini soyluyor. Gayet adaletli
Bir sey olmus boyle. Savasin gorelim. Uzatmaya gerek yok. Forum savaslari benim icin bitmistir. Yani ayip
Olmasin diye ayrintiya girmedim kendin girmissin. Daha cok ayrinti var ama
Artik bos konusmaya gerek
Yok. Bir konu daha soylim
Boyle insanlarin fikirlerin degistirmeye calismak icin yalan yanlis olmasin. 1 ay once konustugumuzfa senin aklindaki sayi ne olur dedin ben de verdim. Verdigimi yanlis hatirliyorsunuz ama onemli degil. Ama kojusmanin sonunda da hicbir sekilde anlasmadigimiz gibi sunu da soyledim „bu benim verecegim karar degil, tarafini
Belirlediginde bu isin muhattaplari herkes toplanir birlikte karsr verir dedim. Yok sayi verdin bilmem ne yanlis bunlar.

Suç bizim diplomatta.Size inanıp iş yapmış.Ben dedim Zorba ile konuşuyorsaniz.herşey net olup öyle anlaşin sonra laflarindan dönerler dedim.Sizinle net anlaşma olmadan sizin çıkarınıza uygun hareket ettiler.Sizle konuştuğumuzu diğer klanlara duyurup onları da yanınıza cektiniz.Sado sizi satıyor dediniz onlarda taraf değiştirdi haliyle.Güzel plan.

Yoksa karşınızda sağlam bir ittifak olacaktı.

TheW

Mızrakçı
Suç bizim diplomatta.Size inanıp iş yapmış.Ben dedim Zorba ile konuşuyorsaniz.herşey net olup öyle anlaşin sonra laflarindan dönerler dedim.Sizinle net anlaşma olmadan sizin çıkarınıza uygun hareket ettiler.Sizle konuştuğumuzu diğer klanlara duyurup onları da yanınıza cektiniz.Sado sizi satıyor dediniz onlarda taraf değiştirdi haliyle.Güzel plan.

Yoksa karşınızda sağlam bir ittifak olacaktı.
aa neden bu konuşmaları yaparken zorbaya karşı savaşıyor imajı verdiniz ? ama güzel özetlemişsin olayı. teşekkürler.

kızılgafa

Baltacı
Hocam sen nasıl bir kafa yaşıyorsun merak ediyorum? Biz artık işin MAKARA kısmındayız, gerçekten bu açıklamayı yapmak istemezdim fakat bir avuç köyümüz kaldı bu saatten sonra kimle savaşabilir biraz mantıklı ol xd

Biz zaten sonuna kadar savaşımıza devam edip onurumuzla kaybettik. Şuan bir köşeye çekildik ve dünyayı izliyoruz. Aldığımız 3-5 barbarla size mi saldıracağız sdgkjhsdhjgks Ha bu arada ZORBA'ya karşı 60 gün boyunca tek başına savaşan yine bizim klandı :) MAKARA tek başına savaşırken herkes için hoştu tabi :) Şimdi MAKARA aradan çekilince yok dönüşler başlamış vs demeniz komik. Ayrıca 2 aydır arkada neyin planını yapıyorsunuz :D

Şşşş bütün sırrı bozacaksın dur sorma öyle sorular :)

kızılgafa

Baltacı
Çok iyi ya :)))))

Oynadigim en yanar döner dünya. vallahi Sabirla izliyorum hala.:;))

şimdi anlaşıldığı üzere zorba bizim onlarla savaşacağımızı öğrenince bütün dünya ile bir anlaşma içine girme ihtiyacı hissetmiş.yine kolaya kaçma peşinde yani :) şimdi güzel arkadaşlarım şöyle oluyor bu durumda biz her türlü galip geliyoruz o zaman bu yanlış hamlelerinden dolayı onlara(zorbaya) teşekkür ediyorum. çünkü tüm dünyayı arkasına alıp bizi yenen bir zorbanın zaferi maalesef tam bir zafer sayılmaz. bu da her türlü bizim işimize gelir. Ve sizin gibi buna aracı olan klanların da pozisyonu belli oluyor. Islak mendil gibi bişey oluyorsunuz yani. kullan at modeli :)) isterdim ki savaşınıza devam edin onurunuzla kaybedin gerekirse. biz dünya açılalı 2 ay olmuş henüz ve planlarımızı uygulamaya devam ediyoruz. tek hesaplayamadığımız diğer klanların ilginç bi şekilde böyle dönüşler yapması. ama sağlık mağlık olsun. tercihlere ve iradelere herkes saygı göstermek zorunda. biz de öyle yapmak zorundayız. sizlere iyi oyunlar ve iyi sanal savaşlar...

Oynadığın en yanar döner dünya buysa bu oyunu hiç oynamamışsın demektir :) Uzun zamandır oynanan en masum dünya burası :)

kızılgafa

Baltacı
1- Genel klanları gidersin onların forumunda değerlendirirsin.
2- Ben yukarıda ki mesajı 5 kere okudum hala savaşmak istediğimiz sonucunu çıkaramadım demek ki kafa hala devam ediyor
3-
Ben özledim galiba seni
Bu yüzden bu kadar sitemlerim
Sen üzülme acıdan bu sözlerim
Karşımda görsem dolar gözlerim

Gibi Bi durum yok . Sitem yok yani .

4- ciddiysek çay da içersek ben gelirim . Yoksa yürümez bu ilişki.
Kanka seni vakvak yapalım mı lan sen tam bizim kafadansın bak. Çok iyi boş yaparız