Mükemmel Bir Savaş :)

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Emre iyi iş çıkardı tekrar tebrik ettim seni emre :D

yunusuda tebrik etmek gerek okadar raporu yayınlamak zor olsa gerek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
üşenmen normal valla 5-10 tane rapor bekliyordum hepsine bakamadım bile tebrikler:)

DeletedUser

Ziyaretçi
dün gece işsizlikten delirecekti yunus belli :D 200 rapor yav :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bundan sonra siz ikiniz bana işsiz demeyeceksiniz. Bu kadar raporu hazırlamışsınız ben bakmaya üşendim :D
Tebrikler baktığım 3-4 raporda güzeldi :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Onu biliyoruz siz amelelik kısmında çalıştınız :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Tamam 19 mayısta bir günlüğüne sen yan gelip yat ben işleri hallederim troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Al işte ya :D tamam bundan sonraki op bende :D 250 köye gidiyoruz 60-70 köy düşüreceğiz inşallah :D

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam yarın geceye kadar hazır olması gerekiyor operasyonun :) başlasan iyi edersin troll

DeletedUser14428

Ziyaretçi
Emegi gecen herkese tebrikler. Sanirim uzun sure unutulmayacak bir savunma oldu. Ama dejavunun da hakkini vermek lazim boylesi devasa bir saldiri, boyle bir savunmayi hakeder.

DeletedUser27451

Ziyaretçi
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Özellikle Cmtesi gün boyunca maddi ve manevi destekte bulunan yunusa barış abime, ara-sıra gelip giden oğuz ve barışa tekrar teşekkür ederim, onlar olmasa kafayı yiyebilirdim tek başıma:) Dejavu tarafından gelen tebrikler içinde teşekkür eder, bende sizleri tebrik ederim.Ayrıca pre kullanım konusuna gelince dün kullanmayıp ne zaman kullanacaktım :) dün harcadığım preyi 2 ay tasarruf yaparak karşılayabilirim sanırım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Emegi gecen herkese tebrikler. Sanirim uzun sure unutulmayacak bir savunma oldu. Ama dejavunun da hakkini vermek lazim boylesi devasa bir saldiri, boyle bir savunmayi hakeder.

hakkaten çok büyük bir operasyon yaptılar Kurtuluş abi...

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Özellikle Cmtesi gün boyunca maddi ve manevi destekte bulunan yunusa barış abime, ara-sıra gelip giden oğuz ve barışa tekrar teşekkür ederim, onlar olmasa kafayı yiyebilirdim tek başıma:) Dejavu tarafından gelen tebrikler içinde teşekkür eder, bende sizleri tebrik ederim.Ayrıca pre kullanım konusuna gelince dün kullanmayıp ne zaman kullanacaktım :) dün harcadığım preyi 2 ay tasarruf yaparak karşılayabilirim sanırım :)

biz sadece zevk ile izledik tt2
premium konusuna takılacak hiçbirşey yok bizim bir birini tanıyan yakın ekibimiz zaten aralarında premium diye bir laf geçirmiyor o an kime lazımsa hop orda sorun yok :) en olmadı klanımızın reisi Furkan abimize gideriz o halleder troll