Mükemmel Bir Savaş :)

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
w21 de oynayan herkes oynamayan ama forumu takip eden çoğu kişide biliyordur bizim klanımız Error klanları ile Dejavu klanları bir birlerine düşmanlar bu düşmanlık sadece oyun çerçevesindedir fakat arada harika dostluklar abi kardeş muhabbetleri vardır :) Uzun süredir rapor paylaşmam isteniyor biraz üşengeçlikden birazda yoğunlukdan paylaşımda bulunmadım pek ufak bir bilgi vermek istiyorum bizim dejavu klanlarına 2 operasyonumuz oldu ilk operasyonda 140 kadar köy feth ettik 2. operasyon içimizdeki köylere yapıldı 20-30 civarı aldık :) dejavunun bug gece itibari ile 3 operasyonu oldu (tek isim olarak) Bassavcı (forumdaki canımız neşemiz Masal Meleği) kendisi sadece bnm uyumam nedeniyle tek köy verdi oda geri alındı. 2. Operasyon ise Hırçın çocuğumuz K e b a b e v i (oğuz) a yapıldı oda tek köy verdi geri aldı :)

Şimdi ise 3. operasyon Acıma duygusundan mahrum bırakılmış bir Terminatör'e Emresfile (emre) kardeşime yapıldı oda 2 köy verdi 1 ini geri aldı :) Fakat burda beni gaza getiren nokta w21 başlayalı 156 gün oldu ve bugune kadar maximum 700-800 bin birim kesilmişken kendisi 1.728.000 birim keserek günün savunmacısı oldu. Tabi gizli laz'ımız (.thtuloveme) da var oda baya kesti bugun fakat yıldız isim emre idi. Öncelikle kendisini ve .thtuloveme yi ardından tüm oyuncularımı arkadaşlarımı abilerimi ve özellikle gerçekten çok temiz oynayarak eminim bizden de aynı tepkileri görerek grurun, onurun, saygının ne olduğunu bilen ve çok kaliteli bir şekilde savaşan Dejavu'daki abilerimi ablalarımı arkadaşlarımı ve tüm oyuncularını tebrik ediyorum yıllardan beri özlediğim savaşı yapıyorum herkese teşekkürler :) Çok uzattım biraz raporlara bakalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
upload edenlere ve spoileri verenede teşekkürler tabi demi yunus wub

DeletedUser

Ziyaretçi
:) çetin panpa ma ayrıca teşekkür ediyorum ortalama 200-250 rapor var paylaşımı yapmamda çok yardımcı oldu eline sağlık thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
çok güzel raporlar var gerçekten ya :)

emreye ve laza tebrikler :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
her 2 klan arkadaşlarımıda tbrk ediyorum

kaç bin pre harcadı keşke onuda yazaydın valla merak ettim tam rakamı :))
yazık ya :))

ama gerçek şu ki biz düşman değil oyun çerçevesinde rakibiz ve yunus kardeşiminde belirttiği gibi OYUN ARAÇ DOSTLUK AMAÇ
mesela ben köyü göremedim yunustan rica ettim saolsun attı 1 adet rapor
bence olayda budur

emeği geçen herkese tskler :)
(kesim yapsam iyiydi ama :p

DeletedUser

Ziyaretçi
her 2 klan arkadaşlarımıda tbrk ediyorum

kaç bin pre harcadı keşke onuda yazaydın valla merak ettim tam rakamı :))
yazık ya :))

ama gerçek şu ki biz düşman değil oyun çerçevesinde rakibiz ve yunus kardeşiminde belirttiği gibi OYUN ARAÇ DOSTLUK AMAÇ
mesela ben köyü göremedim yunustan rica ettim saolsun attı 1 adet rapor
bence olayda budur

emeği geçen herkese tskler :)
(kesim yapsam iyiydi ama :p

eğer ki 3-5 bin premium 50 çiftlik savunmamız gideceğine 20 çiftlik savunmamız gitmesini sağlıyor veya saldırılan 14 köyün tamamının kaybedilmesini engelliyorsa oyunda bunu her oyuncuya kullanma hakkı tanıdıysa bence kullanılmasında ne sakınca var nede dediğin gibi yazık olan bişey var abla 3-5 bin premium w23 de w22 de 1 haftada kazanılıyor eğer ki cimrilik yoksa bence rahatlıkla harcana bilir bişey :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
3/5 bin değil en az 10 000 + gitti yunus ama neden tepki gösterdin ki anlamadım :))
elbette harcayabilir kendi inisiyatifinde
o harcar ben harcamam
ben nasılki saygı duyuyorsam sende saygı duy şekercim :))
canımız saolsun yine basarız :))

DeletedUser

Ziyaretçi
tüm günü beraber geçirdim abla skype da arkadaşımla 10 bin diye bir rakam yok ortada :) olsa bile dediğin gibi kendi insiyatifinde :)
ama tepki göstermedim abla ne diye tepki göstereyim birde sana :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
zaten ablaya tepki olmaz :D
ben size boşamı kardeşim diyom :D
haticeye değil neticeye bakacak olursak dostluğun kazandığı güzel bir savaş devam ediyor :D
en güzel tarafıda bu olsa gerek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen öyle abla düşmanımla sabah ezanına kadar skype da abla abi diye muhabbet ediyorum, yenmişim yenilmişim sadece ufak şeyler olarak kayda geçiyor :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
sırtımı dayamışım sizin gibi kadroya klanlar hayatımın en rahat oyununu oynuyorum.

teşekkürler hata klanları

DeletedUser44421

Ziyaretçi
Uzun suredir boyle zevkli bir savas yasamamıstık

Bu basarının arkasında cok isim var onları canı gonulden kutluyorum sizsiz bu oyun cekilmez =)

Dejavuyada basarılar diliyorum

İyi olan kazansın...