Low & sas - istila & huleyn

• Konuyu başlatan pegasus1994
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21873

Ziyaretçi
hey yavrum hey :) o bölgeye ben akıyordum oyunu bırakmasaydım şimdi hiç böyle sorun olmazdı :) huzur mutluluk ve barışı getirmiş olurdum.

DeletedUser15911

Ziyaretçi
basarılar her ıkı tarafada :)

yunus bana ulaş w23den bıyerden

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bak bak artistliğe bak :D Yunus bana da ulaş telefondan :ASDF:ASDF: D: :D

DeletedUser

Ziyaretçi
konuyu dağıtmaktan hepinizi şikayet edesim var :D İstatistikler ne alemde varmı şöyle inci gibi raporlar ?

DeletedUser

Ziyaretçi

İstila klanı dünyayı başımıza yıkacağı için pek sevinemiyoruz istatistikle, şuan için önde olarak görünsekte.
Durum ortada.

DeletedUser15911

Ziyaretçi
hımm daha yenı bu tazecık ılerde daha gusel gormek ıstıyorum bu ıstatıstıklerı :)

DeletedUser49606

Ziyaretçi

İstila klanı dünyayı başımıza yıkacağı için pek sevinemiyoruz istatistikle, şuan için önde olarak görünsekte.
Durum ortada.

şu var bilader sen halen boş konuşuyosun sen perfectin yalakalığını yap..

bu savaştan tek karlı cıkan var low bişey yapmadan ilerler onlarda şuan uyuyo bakalım..

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben oyunun amacı olan keyif ve heycanı sağlamaya çalışıyorum sadece üstat sen rahat ol.
Kimin karlı çıkacağı umrumda bile değil. Savaşıp, tadına vardıktan sonra ben, isterseniz siz kazanın ona bile razıyım.
Ama yeterki dostluk, muhabbet, sevgi, saygı olsun. Siz böyle şeyleri bilmezsiniz belki ama öğreticem merak etmeyin.

Kimseye bi yalakalık yaptığım yok, aynı memleketli olduğum için hatrını bilip, saygımı gösteriyorum. Yanında oluyorum bunun için kimseyede açıklama yapmıycam. İster yalakalık anla, ister çakallık, ister adamlık oda sana kalmış umrumda bile değil, bilen gerçeğin ne olduğunu çok iyi biliyor.
Gelirsen Antep'e beklerim. sanada saygı gösterir, yanında olurum (değecek birisi olursan tabi)...

DeletedUser49606

Ziyaretçi
Sen köylüne sahip cık adam gibi savaşalım.. saygı,sevgi kalmadı bende,bi ara saygım vardı ama o saygıyı kaybedeli cok oldu abine ne zaman op yapsap opa katılan adama dalma etme bu yalanlara kanma diyor bu oyunda böyle ağlayarak mis ordu attırmamaca varsa bunu abin iyi yapıyo bizim oyuncularımızda sasa dalmayız etmeyiz diyen var şimdiden kandirmış yine destek aldımı ki kendine sonra bana gelip bu oyuncuya saygı deme bu oyunda eğlencesine oynuyoz demeyin bana genel formdada kendinizi yükseltecez diye böyle konuşmaya gerek yok sen abinle konuş bakalım kimler dalcak kimler dalmıcakmış siz 35-40 kişiyle savaşacanız bizle içimizdeki adamlardan yardım almayında görelim savaşmayı hadi saygılı günler size ben saygısızım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Fark orda işte. Sen oyuncu olarak tanıyosun ulvi abiyi ben şahsen. O yüzden anlamakta güçlük çekiyosun bazı şeyleri, anlamak istemiyosun.
Sizin oyuncularınızdan SAS' a dalmayız etmeyiz diyenlere tşkrlerimi sunuyorum. Kimin haklı olduğunu biliyorlar tabi, yinede en azından dalamayız diye açık açık söylüyorlar helal olsun gerçekten kimler olduğunu tanımayıp, bilmesemde helal olsun.

DeletedUser49606

Ziyaretçi
valla kendini haklı görüyosun ya helal olsun sen kendini hangi acıdan haklı görüyosun ben onu anlamadım dalmayan oyuncular korklaklardır ondan dalmıyolar başka bi acıklaması yok bunun.
bide abini şahsen tanımasamda yazışmalardan tanıdık nasıl biri olduğunu..sen o yüzünü daha görmemişsin..
Bu arada dalmayız diyenler acık acık söylemiyo acık acık söyleyeni klandan atıyoz zaten profilinde belli kimin dalcağı kimin dalmıcağı kandırıldıkları belli ama sen bunları bilmezsin sen oyununu oyna abin herkesle konuşşuyo bana dalma diyo zaten..

DeletedUser

Ziyaretçi
Burda laf yapmanın, cümleleri uzatmanın kimseye bi faydası olacağını düşünmüyorum.
Ne olmuşsa, ne bitmişse geride kalmış hepsi.
Önümüzde bi savaş süreci var, daha fazla birbirimize diyalog yapmadan savaşımızı sürdürüp askerlerimizi konuşturalım.

Dediğin gibi ben oynumu oynayacağım, kim kimle ne konuşmuş ne yapmış umrumda bile değil.
15-20 kişiden oluşan bi ekibim (dostlarım) var.
Oyuna onlarla başladım, onlarlada bitiricem. Klanınızdan tek bir kişiye msj atmadım, atmamda.

Bir gün karşıma bi yön pusulası çıkarsa casual'a değil, çarpıya basar çıkar giderim.
O yüzden o zamana kadar bırakında tadını çıkaralım.
Günlük hayatta zaten okadar kolpa sözler, enterasan yalan dolancı insanlarla karşılaşıyoruz ki; birde buraya keyif almaya eğlenmeye geliyoruz boku çıkmasın..

Umarım anlatabilmişimdir.

Herkese saygılarımı sunar, iyi oyunlar dilerim...

DeletedUser43475

Ziyaretçi
irem bak bu arkadaşımız gayet efendi gitme bunun üstüne :)

ögrenıcek bosver :D

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Bi perfect bi sürü klanı karıştırıyor :)
Dejavuya gidin arkadaşı cok errore gidin arkadaşı cok lowda arkadasları var tamam savastıgın klanlarda da dostun olabılır eyvallah onları örgütleyip kedine destek attırıyorsa bunda bi sorun vardır.
Önce msg atıp terbiyesiz alayınız diyebilen sonra köy almaya başladığımızda abi coluk cocugun maskarası oluyorsunuz demeye başlayan sonrada sıkıldım sizle savaşmıyorum diyen bi arkadaş o :)
Perfectti ne şahsen tanırım ne oyunda aynı klanda oynadık. Rezerve konusunda arkadaşımızla tartıştı bende insan gibi halledelim nasıl olucak rezervını almıssın orta yolunu bulalım dıye msg attım okuyup donmedı bıle kaıle almadı :)
Şimdi biraz alır sanırım artık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Perfect aynı mixer gibi ortalığı karıştırmada üzerine tanımam adam bir türlü tatmin olmuyor sürekli daha fazla istiyor bütün dünyayı tek başına yönetse yine memnun olmaz benden habersiz diğer dünyalarda kimse hareket etmesin hatta nefes bile almayın diye bilecek potansiyeli var bence :) bende hiç tanımıyorum ama dışarıdan gördüğüm öyle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Olay perfect yüzünden kaynaklandı diye bunlar bizide hain olarak biliyor yunus. Normal tabiki beni tanımadıkları için.

Saolsun oguz, ata, sen ve diğer w17 de birlikte savaştığımız dostlarımızın varlığı yeter.
Bilirlerki kimseye bi kaypaklığımız olmaz, olamaz.
Onlarda zamanla tanırlar inş.

DeletedUser44246

Ziyaretçi
harıta olarak iki klanın müttefik olması gelinen şu aşamada zaten mantıksızdı savaş en doğrusu

ama bu savaşta iki klan yönetimin istekleri haricinde oyuncuların örnek perfect in çıkardıgı soyylenıyor bu gerçekse adiliktir.

zaten perfect ın bu oyunda en yakın dostu olarak yaptıgı son davranışları ozellıkle fanatık lowcu oldugu ıcın ben kendı dostlugumu bıtırdım ve kendısını sıldım artık

arrow dagıldıktan sonra en son medcezirle bırlesmede ben zaten kendısıne bızzat soyledım her ne halt yıyorsan ye yonetıme karısma ounu bırakanları topla takıl kafana göre kendısı savacakmıs gıbı cıktı klanndan arrowu tekrar kurdu sonra haddıymıs gıbıde senı korudum lowdan dıe mesajlastı benı korumus beyfendı lowdan kendı klan arkadaslarını lowa haber ucurtup sattı sımdı arrow u bı guzel bıtırdı sımdı sasda

sasda zaten bızle yapacagı savasta erır yanı ıkı klan basa bas erır

yanı kımsenın yaptıgını yanına kalmaz savasın koy alın koy verın ama mılletını durduk yere gaz vermeyee gerek yok

neyse ıkı klanada basarılar

istekli olan devam eder isteksizler yok olur