Low & sas - istila & huleyn

• Konuyu başlatan pegasus1994
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49342

Ziyaretçi
Antar35t nasılsın usta? =)

Sadece şu konuya değineyim. Eğer müttefikseniz ilgilendirir çünkü müttefiklik güven ile uyumu gerektirir. Sizin yapacağınız opa ya da yapmayacağınız opa göre kendileri de bir plan program yaparlar ortak bir şeyler olur. =)

Bende şunu belirttim ortak birşeyler yapılması için herhangi birşey detaylı konusulmadı ki o esnada ortak bişiler yapma hatta tek bişiler yapma durumunuda söz konusu deildi cunku hesap silenler çok oldu kimisi dusman dusundu kimi farklı şeyler düşündü yani biçalkantı dönemı yaşandı..İyiki ilgilendirmemiş iyiki 3 hafta 1 ay bekletmişiz oyun karakterlerını tanımış olduk bu yeni grubun.

Hee Ayrıca kendını bizim klandaki herseyı bıldıgını sanan arkadaş Tarık [Karaduman] hakkında yorum yapmışsın..Ordada Boş konusmussun Kimse Kimsenin Hakkını Rütbesını Falanını Filanını elinden almadı Herşey durdugu gibi dururken sinirlenip yanlış oldunu dusundu..Kimse Gidipte elinden bişi almadı kimsenın anladın..Sen sanırım Bizim Klan içindeki sohbetleri çok merak ediyorsun ben sana enine boyuna anlatım herseyini sor herseyini en azından dolu konusursun ;)

DeletedUser49342

Ziyaretçi

:) Öncelikle seni tebrik ediyorum bu gereksiz konuşmalarından dolayı.
Bişeyleri bildiğin çok belli.

1.ncisi LOW klanı ile benim bi düşmanlığım yok iken, sizle müttefik olduğum için ortak diplomasiye uyarak rakip olarak kaydettm. (Hata etmişim tabi senin oyun anlayışına bakarsak)

2.ncisi Sen savaş açtık, orduları yolladık, sizde ordan fake atın, diğer bölgeden saldırın dediysen şimdide gelipte bunları söylersen kendini komik duruma düşürürsün. Bunu herkes biliyoda.

3.cüsü LOW klanı ile tek bir görüşmem, mesajlaşmam olmadı. varsa kim isterse yayınlasın oyunu bırakıcam tek slm mesajı dahil.
O yüzden bilip bilmeden laf saydırmaya kalkma altımda kalırsın..

:) sen bana dıorsun ki 3 hafta bekletıldı dümen yaptınız falan ..Bende diyorum ki istersem 2 ay istersem 2 gn sonra saldırırım sor bakalım low daki arkadaslarına o operasyonda olarak adlandırlan şeyde kaç ordu girdi lowun göbek kısmına...
Sen oyunu bıraksan banane oyunu bırakmasan banane sana ben slm verdın de demıorum arkadaan iş cevirdınız diyorum..

Kim ne derse desin..

Huleyne saldırmak için bize soruldu..Huleyne saldırma gerekçisi olarak da low la sınırı genişletip lowla savasmak oldugu gösterildi..
Daha Sonrasında Low la Müt olundu...Bu dansözlüktür
sende benı altına alıcak kilo yok merakla sen..kaypaklıklardan oturu altımda kalırsın dıyıp alta girme aman..Hadikolay gelsın herkeze ;)

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Sas klanları ıcınde perfect oldugu surece onlar guvenı hak etmıyor her an arkadan iş ceviricekler gibi gelıyor bana :)
Lowlara saldırdıgımız zaman aldıgımız koylerdekı savunmalar perfectte cıkıyordu ve bız sızlerle o zaman muttuk ve perfect sızın klandaydı arkadan iş cevirmek diyorsanız belgelı raporlu iş cevirenler :)

Huleyn klanı olarak ısteyen ıstedıgı zaman bıze saldırabılır.
Kimsenin arkasından iş cevirmedik kimseyi yarı yolda bırakmadık klan olarak bu serverda mutken arkamızdan iş cevirip saldırmayı düşünenler utansın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Huleyn klanına yapılacak operasyonu ben çıkardım meydana, maksatım LOW sınırına gitmek değil, Perfect* (ulvi abime) yapılan saldırılardan dolayıdır. Sizden bi ses, seda çıkmayınca sıkıcılıktan oyunu bırakanları bi nebze olsun engellemekti. Sana yalan söylemişler.. LOW ile zaten sınırımız vardı 70-80 saate tekrar sınır yapmak akıl karı olmaz mantıklı düşünürsen.

Sen ister 2 ayda yap, ister iki yılda senin proplemin. Benim okadar bekleyecek zamanım yok. O yüzdende mütlük bozulmuş, savaş başlamış demekki. O yüzden burda senin boş muhabbetini dinleyeceğimize savaşımızı yapıp oyunun tadını çıkarılım mümkünse..

DeletedUser49342

Ziyaretçi
Huleyn klanına yapılacak operasyonu ben çıkardım meydana, maksatım LOW sınırına gitmek değil, Perfect* (ulvi abime) yapılan saldırılardan dolayıdır. Sizden bi ses, seda çıkmayınca sıkıcılıktan oyunu bırakanları bi nebze olsun engellemekti. Sana yalan söylemişler.. LOW ile zaten sınırımız vardı 70-80 saate tekrar sınır yapmak akıl karı olmaz mantıklı düşünürsen.

Sen ister 2 ayda yap, ister iki yılda senin proplemin. Benim okadar bekleyecek zamanım yok. O yüzdende mütlük bozulmuş, savaş başlamış demekki. O yüzden burda senin boş muhabbetini dinleyeceğimize savaşımızı yapıp oyunun tadını çıkarılım mümkünse..

Git bi yönetım arkadaslarınla konus bakalım benım dedıgım şekilde denmısmıs denmemişmi..Burdan haklı cıkarmaya calısma kendını veya klanını kimin boş konustuna belki idrak edersin ozman sen

İyi savaşlar

DeletedUser

Ziyaretçi
MEDCWZİR ve ARROW birlikteliği ile birlikte ARROW yönetimi ve birçok oyuncusu oyunu bıraktı. Yönetim de Tarık yetkili klındı. Bunu kabullenemeyen Perfect vb. kendi klanlarını kurdular. Biz asla onları düşman olarak görmedik. Hala da görmüyorum.Sonradan tekrar anlaşma sağlandı. Ulvi abi ve Soner dışında herkes birlikte oldu. Oyunu bırakan arkadaşlarımızın köyleri toplanırken malesef düşmansflarına geçtiniz. Bu d SANIRIM uLVİNİN BECERİSİ. bizi kabullenmedi ya gidip öz kardeşlerimizi ayarttı. Klanda tarığın yetkisi alınmış. Ne vr bunda herkesin yetkisi alınabilir. akaklığa uğrayan LOW operasyonundan sonra yönetim değişikliğine gidilme kararı aldık. Malesef tüm dünyalarda olduğu gibi dost olarak, kardeş olarak kabul ettiklrimiin tekrar ihanetlerini gördük.Yaşadığımız ilk kaos ortamında bizi arkamızdan vuruyorsunuz. Ne diyelim helal olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar:)
Saygı ve sevgi çerçevesince güzel bir savaş olması dileği ile:)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
İki tarafa da başarılar dilerim ek olarak eklemek isterim *perfect* hangi klanda ise o klan kendine pek güvenmesin ;)

DeletedUser49606

Ziyaretçi
Git bi yönetım arkadaslarınla konus bakalım benım dedıgım şekilde denmısmıs denmemişmi..Burdan haklı cıkarmaya calısma kendını veya klanını kimin boş konustuna belki idrak edersin ozman sen

İyi savaşlar

adamların kendilerinden haberleri yok ulvi dedi bize ben savaşa sasıda sokarım lowuda sokarım dedi biz ona dalınca dediğinide yaptı ama bizim için farketmez.Arkadaşların dediği gibi arrow klanı arkasında büyüdünüz en azından karar almadan bi sorulur ne yapalım diye ama siz ulviye inanmışsınız böyle karar aldınız lowla mütlüğüde ulvi ayarlamıştır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Giden gitmiş kalanlarda aralarında otorite savaşına girmiş her iki tarafa ve 4 klana başarılar dilerim eğer savaş şiddetli geçerse diğer klanları da saflarda görebiliriz :)

x3mes

Kılıç Ustası
Herkes ne güzel konuşmuş , öncelikle iki tarafa da başarılar dilerim , formu pek aktif kullanan biri değilim ama , bir geleyim dedim , pegasus1994 'Seckin27' arkadaşımız olayın iç yüzünü çok yanliş biliyor diplomatınız neler yaptıgı ortada , sırf *perfect* ı korumak için huleyn e op yapmayı planladık dıyorsunuzda ' kı ben sahsı fıkrım buna karsıyım' dıplamatınız ole hareket etmedı ıste bıze oraya gelıp alanı genıs letmek ıstıyoruz dıyıp ,arkadan mutluk yapıp low ıle ortak op duzenlemeyı dusun menızmı low la bırlıkte hulyne bunlarıda solesenıze , oraya tek basınıza mı gıdecektınız , bızızm başta sıze soledıgımız , ole bı savas acmayı dusunuyorsanız bız sıze mudehale etmeyız savasırsanız savasırsınız dedık takı lowla ortak op yapıp oraya gırecegınızı ogrenınceye kadar , onu yaparsanız bızde huleyne desteklerımızı yıgarız dedık , bunun uzerınede aradakı ıpler koptu hane başka bı sorunuz olursa bu konu hakkında 'Seckin27' oyundan yazın bana nıck aynıdır..

DeletedUser50209

Ziyaretçi
:)))))
son yaklasırken bırlesır 1 klan kurarız

+1907 :d:d:dd:d:d:

Sas klanları ıcınde perfect oldugu surece onlar guvenı hak etmıyor her an arkadan iş ceviricekler gibi gelıyor bana :)
Lowlara saldırdıgımız zaman aldıgımız koylerdekı savunmalar perfectte cıkıyordu ve bız sızlerle o zaman muttuk ve perfect sızın klandaydı arkadan iş cevirmek diyorsanız belgelı raporlu iş cevirenler :)

Huleyn klanı olarak ısteyen ıstedıgı zaman bıze saldırabılır.
Kimsenin arkasından iş cevirmedik kimseyi yarı yolda bırakmadık klan olarak bu serverda mutken arkamızdan iş cevirip saldırmayı düşünenler utansın.

süpermen süpermen olmak bazen:D

DeletedUser

Ziyaretçi
İki tarafada başarılar:)
Saygı ve sevgi çerçevesince güzel bir savaş olması dileği ile:)
sevgi çerçevesinde gçen bir savaş olmayacak. son köye kadar sadece ve sadece yok etme amacımdır. bu saatten sonra en azından bu dünyada SAS diye bir klan olmayacaktır. Hainler cezasını çekecek ki bir daha bu tür kaypaklıklara bulaşmasınlar.

SAVAŞ=ŞİDDET. Saygı ve s

DeletedUser50051

Ziyaretçi
*Perfect* in oldugu yerde saygı sevgi bişey olmaz çok çok degişebilen brisidir o,yüzünüze güler arkanızdan iş çevirir.o yüzden başarılar diliyorum savaşınızda umarım istila ve huleyn ın savaşı kazanması dilegiyle.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben burayı kullanmam fakat sunu bılsın herkes tarık abı kendı demıstır saygısızlık yapıldı dıye bu bır
2-kemran klanına vurduk destek yok dedınız sızın destekler cıktı
3-huleyn klanı bızım ıcın bıttı dedınız sıze zaman kazandırmak ıcın tekrar mut olundu dendı goruyoruz oyle değil
4-bızım klandakı oyuncuyu paylaştırdık ulaşamadığımız ıcın hesabı sızden abımıze vermıs ıade etmedınız
5- ben low ıle arkanızdan ıs cevırmedım, adamlar bana geldı ben gıtmedım dıploması sordular bende o ankı olanı acık acık soyledım ve ben bunu tolga ve tarık abıye de soyledım ne konustuğumu
6-tolga abı hastalandı 4-5 gun ılgılenemedı gerı donduğu anda bana yazdı ama bu sefer ben ıs-ozel hayat dolayı ılgılenemedım fakat nedense biz arkadan iş cevıren olduk.
7-lowa op dedınız fake cıkın dedınız bız kabak gıbı ortada kaldık
8- ben ulvı abıyı bugune kadar hıc korumadım her zaamn dedım bunu tolga abıde tarık abıde bılır sızın aranızdakı problem bızı alet etmeyın ve bunu her ıkı tarafaada acıkca guzel dılle belırttım kı sonucta ulvı abı kendı cıktı klandan
9- eğer cok savasmak ıstemıyor olsaydınız tak dıye savası acmaz ve bızımle savasmak ıstemeyen adamları klandan atmazdınız
10- tolga abı ıle son mesajımızda bırbırımıze karsı saygı ve sevgının sonsuz olduğumuzu yazdık karsılıklı olarak fakat tolga abının raıdde benımle dalga gecmesı ne kadar ıronık değil mi

11- ben huleynı evet vuracaktım ve sıze yazdıktan 5 gun sonra lowun vuracağı haberı gerı donus yapmanızı anlamısda değilim benım ılk dediğimde amacım tangocash e yazdıgım sebebtır,fakat olayların gelısımı oyle olmadı goruluyor.
12- ası klanına bırlesme teklıfı gonderıyorsunuz ıkımızınde dusmanı hıc habaerımız yok sonra vazgecıyorsunuz ve neden olarak SASWAR istemedı dıyorsunuz ve sonra bız adamları alınca dusmandan adam alınır mı dıyorsunuz. hepsını atın ordular yolda dıyorsunuz ama oturup konusuyorz anlasıyoruz adamlar kalıyor veb sızın yolda olan ordular havaya ucuyor.

ben bugune kadar kımsenın arkasından konusmadım konsumam saygımıda yıtırmem benımle konusmak ısteyene de kapım acıktır. bu bır oyun yok oluruz dunya kapatırız sorun değil ama bır oyun ıcın kımseye ben ıftıra atmam.

bunların hepsının kanıtı vardır kemranı desteklemelerınz dahıl
ve ben yıne kımseye saygısızlık yapıp arkadan ıs cevırmedım ben ozel hayattan dolayı gırmedım dıye sız daha olaylar konusulurken dusman ılan ettınız, bu dunyada dusmanım dahıl saygısızlık yaptıgım bırı kanıtı ıle gelsın hesapı ona kendı elımle vereceğim...

uzun lafın kısası sız kendı dıploması ve yonetıcınız nasıl rahatsızlanıp gıremedığınde bız altında bırsey aramayıp ıcten gecmıs olsun dıleklerımız sunarken sızden de bunu beklerdık altında bırsey aramayı değil.

burayı takıp etmıyorum ulasmak ısteyen oyundan ulasabılır...

Brskr-RTV

Hafif Atlı
adamların kendilerinden haberleri yok ulvi dedi bize ben savaşa sasıda sokarım lowuda sokarım dedi biz ona dalınca dediğinide yaptı ama bizim için farketmez.Arkadaşların dediği gibi arrow klanı arkasında büyüdünüz en azından karar almadan bi sorulur ne yapalım diye ama siz ulviye inanmışsınız böyle karar aldınız lowla mütlüğüde ulvi ayarlamıştır.

+1905........