LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Baki Paşa ve Dehşet dünya kapatmak için toplam 30 oyuncu anlaştımı bana onu söyle. Sana bende bi cvp vereyim.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Baki Paşa ve Dehşet dünya kapatmak için toplam 30 oyuncu anlaştımı bana onu söyle. Sana bende bi cvp vereyim.

Savas devam ediyor sana hic bir aciklama yapmak zorunde degiliz. Sizi vurmak gibi bir dusuncemiz hic bir zamanda olmadi. Lol klanlarina karsi oyun basindan beri ilk muttefigimiz oldugu icin ayri bir sempatimiz vardi. Kabullenememek biraz da burdan geliyor. Ayrica daha durust olunmasini beklerdik ki biz pk savasinda size kendi desteklerimizi yolladik. Bundan sonra bi tamamiha dusmaniz. Bence sende uzatma. At kamilerini rahatla. Iyi oyunlar.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Savas devam ediyor sana hic bir aciklama yapmak zorunde degiliz. Sizi vurmak gibi bir dusuncemiz hic bir zamanda olmadi. Lol klanlarina karsi oyun basindan beri ilk muttefigimiz oldugu icin ayri bir sempatimiz vardi. Kabullenememek biraz da burdan geliyor. Ayrica daha durust olunmasini beklerdik ki biz pk savasinda size kendi desteklerimizi yolladik. Bundan sonra bi tamamiha dusmaniz. Bence sende uzatma. At kamilerini rahatla. Iyi oyunlar.

DeletedUser66485

Ziyaretçi

Bize destek attınız. Karıştırdın herhalde.

Arkadaş bide ben seninle konuşmuyorum Baki ye birşey dedim. Karışma lütfen.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Money is moneyland da eski sahibi serdar vardi sanirim. Mis arasi hesabinda da serhat diye bir arkadaş vardi ona sorabilirsin. Neyse baki bir ben bir sıkıntı yok. Savaş guzel olacak. Bir kac koy daha alacaksiniz muhtemelen. Sonra dogal sinirlar olusacaktir.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Money is moneyland da eski sahibi serdar vardi sanirim. Mis arasi hesabinda da serhat diye bir arkadaş vardi ona sorabilirsin. Neyse baki bir ben bir sıkıntı yok. Savaş guzel olacak. Bir kac koy daha alacaksiniz muhtemelen. Sonra dogal sinirlar olusacaktir.

Ben Macera oyuncusuyum.

Biz Vfor ile savaşırken Vfora destek attı iseniz bizi kollamış olmuyorsunuz. Arkadaşım sen kimsen battıkça batıyorsun.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Ben Macera oyuncusuyum.

Biz Vfor ile savaşırken Vfora destek attı iseniz bizi kollamış olmuyorsunuz. Arkadaşım sen kimsen battıkça batıyorsun.

Ya tamam arkadasim kimsen kimsin ne battikca baticam. Burda adamlik naralari atma. Var git hadi yoluna. Ben lol ve pk savasi icin yazdim. Sen şuan nerdesin ? Macera dirilis lol ayni degil mi. Neyin kafasini yasiyorsun. Hadi oyun oyna burda gunah cikarma. Biz cikaricaz butun gunahlarinizi.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Ya tamam arkadasim kimsen kimsin ne battikca baticam. Burda adamlik naralari atma. Var git hadi yoluna. Ben lol ve pk savasi icin yazdim. Sen şuan nerdesin ? Macera dirilis lol ayni degil mi. Neyin kafasini yasiyorsun. Hadi oyun oyna burda gunah cikarma. Biz cikaricaz butun gunahlarinizi.

Kardeşim bi git işine komik komik cvplar veriyorsun bu konuya neden karışıyorsun onuda anlamış değilimde. Ne yapıyorsan yap.

DeletedUser64173

Ziyaretçi
Şimdiden ziyan olacak değerli kelimelerim için üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Bu savaş niye açıldı, sebebini bizim ekibimiz biliyor. Eminim sizde kendinizi bilerek açmışsınızdır. Aksini düşünmek şaşırtıcı olur. ;)
Eee?
O zaman bu başlığı açma ve açıklama yapma gereği niye duydunuz? Reklama, taraf toplamaya ya da başka bir ihtiyacınızı gidermek için mi? Zaten konu başlığında "SAVAŞ RAPORLARI" yazıyor ama bir tane bile rapor paylaşılmamış. Sebep olarak; şuan için kayda değer bir tane raporunuz olmaması olabilir. Cesur savaşçılarınız gece 3' te bile 100' er asker 1 misyoner muazzam bir şafak operasyonu yapmış! Şuan için kayıtlarda geçen bu kara lekeden başka bir şey yok. Umarım savaşın ilerleyen zamanlarında daha doğru insanlar ile karşılaşırız.

Mesela konusu geçmiş. Ben de biraz egoist sayılabilirim ama bu egoistliği PA-DE klanlarının her hangi bir oyuncusuna yaftalayamazsınız. Bence tam aksine bu açıklamaları yapan ekibin psikopatolojik bir ilerleme kaydetmiş aşağılık kompleksi hissi var.

Bu oyun bireysel anlamda yeterince vakti olan ve doğru zamanda doğru hamleyi yapanların genellikle başarılı olduğu türden. Diplomasi ise sizin anlayamayacağınız bir kavram olduğu aşikar.
Bakalım hamle ve zaman ilişkiniz hangi yola çıkaracak?

Diğer konu her iki taraftanda üslubunu bozanların olması. Herkes kendi ekibini uyarsın.

DeletedUser65583

Ziyaretçi
Sizi iyi kandırmışlar o rıdvanın kuruntuları sizide yakacak yok anlaşmışız yok bilmem herşeyi biliyormuş bildiği bi şey yok ama benim tek şey zoruma gidiyor sizin gibileri orda ben kolladım bi dünya laf ettiğiniz adamlarla aynı safa geçtiniz o rıdvanın neler dediğini daha unutmadım mideniz kaldırıyormuş demekki aynı safda olmayı

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Sizi iyi kandırmışlar o rıdvanın kuruntuları sizide yakacak yok anlaşmışız yok bilmem herşeyi biliyormuş bildiği bi şey yok ama benim tek şey zoruma gidiyor sizin gibileri orda ben kolladım bi dünya laf ettiğiniz adamlarla aynı safa geçtiniz o rıdvanın neler dediğini daha unutmadım mideniz kaldırıyormuş demekki aynı safda olmayı

Bana bunu PAŞA oyuncuları bizzat dedi. Demekki senin birşeyden haberin yok.

Bizimde zorumuza giden şeyler var.

DeletedUser65583

Ziyaretçi
Bana bunu PAŞA oyuncuları bizzat dedi. Demekki senin birşeyden haberin yok.

Bizimde zorumuza giden şeyler var.
Allah Allah bizim oyuncular liste yapmış daha dünya ne zmn kapatacak belli değil ve kapatacak adamlar belli hee yav bırakın bunları ya aklı başında düşün biraz kendi söylediğine kendin inanmıyorsun paşayı sizi sa eklettiren benim senin zoruna giden şeyin olduğunu hiç sanmıyorum zoruna gidecek olan herşeyi sen kabullenmişsin hani ergen biriside değilsin ki

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2. kez uyarı yapıyorum. Devam eden 3 günlük banı kabul etmiş olur. Forum kurallarını okumanızı istiyorum. Bir yeri kapatıyoruz diğer yerlerden devam ediyorsunuz. Başka işimiz yok 39. Dünyada kim kime ne yapmış onun köyü gitmiş yeni hesap açmışlar falan filan. Arkadaşlar yapmayın böyle burası dövüş alanı değil. Sizin şahsi mekanınız değil. Kullandığınız kelimeleri kendi öz kardeşinize kullanmıyorsunuz. Buradaki herkes genel olarak olgun, yaşını almış gitmiş kişiler. 2. Uyarımı yaptım. Devam edene 3.günlük ban veriyorum. 3. Uyarımda ve devamın da tekrarlanışta ağır yaptırımlar olur. Buna başka bir konuda yazdığınız postlar da dahil.
kankam 39. dünyada kim kime napmış merak etmiyorsan neden 39. dünya diye bir forum var ve sen neden forumda moderatörlük yapıyorsun sana zorla mı yaptırıyorlar senin bu mantığınla gidersek bütün oyuncular neden klanlara premium almak için para ödüyorlar ödemesinler boş şeyler oyun ne memlekette bir sürü mesele var zaten kendine ban at bb hadi forum moderatörü bile tehdit savurmaya girmiş foruma

DeletedUser66219

Ziyaretçi
hem premium parası ödüycez hem forumda ana avrad küfür yiyeceğiz bu küfür edenler oyunda yoklarmış gibi onlara karşı oyun oynamaya devam edeceğiz sanki burda küfür edenler başkası oyunda ban yemiycekler hiçbir şekilde burda sövmeyi bilecekler sonra adminde gelip boş boş 39. dünyada nolmuş bizi ilgilendirmiyo işim gücüm var dememiş neyseki senin işin ne forumu ayarlamak beğenmiyosan sen kendine ban at

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Dehset ve büyük ailesi o kadar iyi oyuncusunuz ki hala pasif kovalıyorsunuz . Oyunu bırakan nerde siz ordasınız . Bu kadar beleşçi Bir ekip daha görmedim ben. Oyun sonunu sadece biri bırakırsa onu toplayarak görürsünüz . Başka bi halta yaradığınız Yok zaten. Sadece pasif ve barbar toplayın

DeletedUser65777

Ziyaretçi
Dehset oyun başından beri kimseye yamuk yapmaz delikanlı hepsi sözde. Sa olduğu klanın duşmanına destek ve mis arasını saymıyorlar verdikleri sözlere. Kaç ekip erittiniz de bu hale geldiniz . Yalan dolanla

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Konuyu niye açtık söyleyeyim.

Diğer tarafta kilitlenen başlıkta ağza alınmayacak küfürler ettiniz başlık kapatıldı.Cevap hakkı doğduğu halde yazamadık.

İkincisi raporları buraya koymamızın gerektiğini söylemişsin paylaşamamışız güya 100 balta ile atmışız vs haticeye değil neticeye bakacaksın hakkınız 100 balta ise alıyorsa köyü sorun yok.

Üçüncüsü egoistsiniz , bi havalara girmişsiniz bu gayet net. Ayrıca kalkıp bize aşağılık kompleksimizin olduğunu söylemişsiniz bunu w39 da herkes biliyorki klan olarak ılımlı olmak yerine diktator bir yapınız var ve bu her mesajınıza yansımakta. Yonetıcılerınız aldığım bir köyle alakalı bir bir köyü bırak dediğinde bırakmayacağımı kimseden emir almayacagımı söyledim. Almamda. Bu aşağılık hissi değil boyun eğmemektir.

Biz L.O.L klanıyız daha önce savastıgınız klanlarla karıştırmayın. Macera ve Dirilişte kaliteli oyunculardan oluşuyor.

2 gündür öyle komiğime gidiyorki köy kaybeden oyuncuyu bünyenizde barındıramıyorsunuz klan kurdurmak suretiyle tek basına savunmasını bekliyorsunuz .
Niye? pa-de köy kaybetmemiş olcak varmı öyle uyanıklık ?

İstatistiğe işletemeyecek kadar delikanlısınız o kadar oyuncusunuz değilmi ?

Bu rezillikten başka birşey değil. Kendinize guvenıyorsanız alınan köyleri istatistiklere yansıtırdınız.

Pa-De klanı bu kadarmı korkak bu kadar mı güvensiz?

Siz istatistige dökmeyin biz paylasıcaz ve tum dunya görecek bunu.

Klanınızda karakteri sağlam bir oyuncu vardır illaki sahip çıksın sizede komple Pa-De'yi lekeyecek türden konuşmalar yaptırmasın size.

Forum moderatörünede bir çift lafım var.

Siz burada gönüllülük esasıyla yardımcı oluyorsunuz diye biliyorum. Gönüllüyseniz burada adaletli şekilde her oyuncunun hakkını koruyun. Küfür edilen sizinde aileniz olabilirdi. Demişsin ya kardeşinizle konusmuyorsunuz diye kimse ailemize laf edemez buna engel olacağınız yerde tehditvari konuşmalarla konuyu saptırmayın.

Forum oyuncular için var ve burada açılan başlıklarda saygılı olunduğu sürece forum kurallarına bağlı kalındığı sürece paylaşım yapılır.

Alın bi tane rapor aaa bunu klandan cıkarmayı unutmuşsunuz :)))
https://tr39.klanlar.org/public_report/9fb125a8310ff310cc69fed781f5800b

Durum
Konu yanıtlara kapalı.