LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65583

Ziyaretçi
bundan sonra dehşet klananına savaş açmak isteyen klanlara sesleniyorum cenevrede görüşün natodan izin alın rusyayı kırmayın çinle iyi geçinin operasyon yapacağınız tarihi yazılı beyan edin ondan sonra savaş açın ama savaş açtığınızda ne yazıkki opa gittiğiniz çocuk başka bir klana geçmiş olucaktır çünkü dehşet klanları kendi egolarını tatmin etmek için kurulmuş istatistik bekçilerinden oluşmaktadırlar.ayrıca dehşet klanlarına gerçekleri foruma yazarsanız küfür yersiniz pasif oyuncumuzdu diyoruz küfür yiyoruz bugün sizden baya köy düşürmüşler diyoruz yine küfür yiyoruz onların sizden beklentisiköyümüz kalmadı hesap siliyoruz yazmanız buraya :)
Ozan sen küfürü adeta çekmeye çalışıyorsun kendine çekim gücün yüksek senin

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Ozan sen küfürü adeta çekmeye çalışıyorsun kendine çekim gücün yüksek senin
ne var lan et sende sanki meleksiniz anlaşma yaptığınız orhan gaziden bile bu kadar rahat köy toplayamamıştınız rezaletler ajgsajkgasj gelip burda parti yapıcaktınız utanmasanız

DeletedUser66243

Ziyaretçi
Op yapıyorsunuz kırmızı raporlar geldiği için buraya sarmayın :)
Fazla söze gerek yok istatistikler ortada. Macera-lol klanlarının yapmış olduğu şey etik bir savaş ilanı değil. Fakat bizim için sorun değil. Bir köy gider 1000 köy geri alınır.
Sizden tek ricamız lütfen birlik olun birbirinize destek olun ki PA-DE klanları olarak savaştan zevk alalım. 10-15k fake yiyince hesabınızı bırakıp gitmeyin :)
Diriliş-Duman-Macera-Lol hepiniz bir olun öyle gelin..
ÇOK EĞLENECEĞUK :):)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
bu kadar iddialı konuşup kaybetmezsiniz artık yoksa size söylenecek her söze katlanmak zorunda kalacaksınız.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Ozan yakında lol ve macerada görecek sizin forum oyuncusu olduğunuzu:D:D:D
valla sizin kuru köy kalabalığı olduğunuz görmüşler bence alınan köylerdeki desteklerin sınırlarımızda olduğunu görmüşler macera ve lolle beraber bile beraber savaştığımızda sizin toplam köyünüz kadar yoktur bizde sizin ne oyuncusu olduğunuzuda görürler derin kayıplarınız devam ettiğinde

DeletedUser66219

Ziyaretçi
ayrıca onların savaşa oyuncuları test etmek için değilde sizin egolarınıza karşı savaş açtıklarını zaten açıklamalarında görüyoruz

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Bunun bir oyun olduğunu unutan şahısların olduğunu görmekteyim.

Köy almak kaybetmek oyunun gereklerinden ve bu kadar etkilenip ağzını bozacak kadar kalitesini düşürenleri görmek üzücü.

"Ateşkes vardı şimdi yok" bu kadar basit.

Eğer dirilişi bitirebilseydiniz yöneleceğiniz taraf belliydi zaten. (Lol ve Macera) Egosu yüksek bir kadrodan oluşuyorsunuz bu kadar zorunuza gitmesinin sebebi bu.

Nötr bi köy alınsa bile o köyü bırak aga paşa biziz gibisinden konusmalar yapardınız gerçi takmıyordum o zaman bile ancak bu büyüklenmeye bir dur demenin zamanı coktan geldi geçmişti.

Benim anlamadıgım neye guvenerek ateşkes olan klanın ortasında saldırı basabılıyorsunuz?

Köyleri boş tutabiliyorsunuz?

Bu mu oyunculugunuz ?

İnsan lafın gelişi 3-5 köyü savunma yapar ne olacagı belli mi?

Ateşkesin bitmesine 1 gün kala haber verseydik o köylere askermi koyabilcektiniz?

Koruyabilcekmiydiniz?

Macera ile savaştık siz karlı cıktınız büyüdünüz gittiniz.

Şimdi o müthiş diye bildiğiniz oyunculuğunuzu görelim..

Kötü söz sahibine aittir.

O söz sahiplerine karşılık verip seviyelerine düşmeyeceğim..

Size diyeceğim

Şu oyunu adam gibi oynayın. Kazanmakta var kaybetmekte var. Ama bu kayıp sadece köyden ibaret olsun.

"Kişiliğinizi kaybetmeyin".

Kaybedilen köy gelir ama kişiliğinizi kaybetmişseniz bunu "odun,kil, demirle " yükseltemezsiniz..

Not : Bu Pa-de klanında kaliteli oyuncularında olduğunu biliyorum laflarım genellenmesin kötü söz sahibi olanlaradır cevabım.

Küçüklere sevgiler,büyüklere saygılar.

Bu güzellemelerini sana hatırlatacağım mutlaka forumda ol. Burada büyük laflar edipte şöyle oldu boyle oldu diyenleri çok gordum. O yuzden güzelleme yapma her çeşit insani her klan barındırıyor. Bize adamlık yapacak kalitede olabilmen için saldırmadan önce savaş ilanı yapacağını duyururdun. Daha önce başkalarıda yapti bunu sonuç değişmedi.

(Seni öyle bir parçalayacağız ki ayni sürünün kuşları bulup yemesin.) Wwuwuwuwuwuuwuiiiwiwiwi

Zohan Vladimir*

DeletedUser62042

Ziyaretçi
kendi yanlışlarınızı görmüyosunuz , yok şöyle yok böyle
ulan bize hiç mi yanlış yapılmadı anasını satıyım tek siz oyuncusunuz tek sizler kralsınız sizler oyun ahlakını eksiksiz oynuyosunuz... :dd
herkesın kendince haklı oldugu konular vardır ama empatı kavramını kuramıyosunuz hemen küfürlere vuruyosunuz işi..
söyle yapcaz böyle yapcaz cart curt
lol ve macera klanları sa yı bozuk size savas acmıs
bu oyunda olabilcek bırsey , bu hamleyı yaparken de adam dıyor kı dırılısı bıtırebılseydınız sonra lol maceraya döncektınız boyle de olucak , kendılerınce haklı sebeplerı var ve bu kararı almıslar..
stratejı oyunu bu küfür lesme yerı degıl
yozgatın adınıda kötüye cıkarıyosunuz pis herifler asdsa

DeletedUser63923

Ziyaretçi
ulan bize hiç mi yanlış yapılmadı anasını satıyım tek siz oyuncusunuz tek sizler kralsınız sizler oyun ahlakını eksiksiz oynuyosunuz... :dd
herkesın kendince haklı oldugu konular vardır ama empatı kavramını kuramıyosunuz hemen küfürlere vuruyosunuz işi..
bu oyunda olabilcek bırsey , bu hamleyı yaparken de adam dıyor kı dırılısı bıtırebılseydınız sonra lol maceraya döncektınız boyle de olucak , kendılerınce haklı sebeplerı var ve bu kararı almıslar..

Sambaciyi takip ediyor musun ?

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Ayrica tek iyi oyuncunun kendiniz oldugunu. Bizim iyi bir ekip olmadigimizi. Kendinizin bizden daha iyi bir ekip oldugunu yazan sendin bunuda hatirlatirim. Bu arada 200 koye geldiniz en son yaklasik kac koy aldiniz.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Arkadaşlar 2. kez uyarı yapıyorum. Devam eden 3 günlük banı kabul etmiş olur. Forum kurallarını okumanızı istiyorum. Bir yeri kapatıyoruz diğer yerlerden devam ediyorsunuz. Başka işimiz yok 39. Dünyada kim kime ne yapmış onun köyü gitmiş yeni hesap açmışlar falan filan. Arkadaşlar yapmayın böyle burası dövüş alanı değil. Sizin şahsi mekanınız değil. Kullandığınız kelimeleri kendi öz kardeşinize kullanmıyorsunuz. Buradaki herkes genel olarak olgun, yaşını almış gitmiş kişiler. 2. Uyarımı yaptım. Devam edene 3.günlük ban veriyorum. 3. Uyarımda ve devamın da tekrarlanışta ağır yaptırımlar olur. Buna başka bir konuda yazdığınız postlar da dahil.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Arkadaşlar W39 için konuşuyorum.

Deveye sormuşlar neden boynun eğri. Deve de demişki nerem doğru.

W39 böyle bir dünya arkadaşlar.

Umarım anlamışsınızdır W39 dünyasındaki klanların diplomasi ahlakını. Sadece bizleri suçlayarak kendinizi temize çıkaramazsınız.

DeletedUser63512

Ziyaretçi

Umarım anlamışsınızdır W39 dünyasındaki klanların diplomasi ahlakını. Sadece bizleri suçlayarak kendinizi temize çıkaramazsınız.

Strateji oyunu adı üstünde herkes kendi klanının çıkarlarını düsünecek kısacası diplomaside dostluk olmaz sadece çıkarları için herkes dost gibi görünmek zorundadır :)

DeletedUser65583

Ziyaretçi

Sana verecek cevabım çok ama yaşına hürmeten bişey demiyorum benim size neler yaptığımı iyi biliyorsunuz hani çocuk yaşdada değilsin çabuk unutursun diyeceğim ama kocaman adamsın...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.