LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi

Despi*

Mızrakçı
Keşke atsalar da kurtulsak senin çenenden
Diplomasiyle nasıl gelmişiz bu günlere acaba vurmayan müt kalmadı nerdeyse :d

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Keşke atsalar da kurtulsak senin çenenden
Diplomasiyle nasıl gelmişiz bu günlere acaba vurmayan müt kalmadı nerdeyse :d
paşa zaten senin kanlın bıçaklındı canım bir düşman oldun bir klanla sonra müt olup eski müttefiğine savaş açtın savaşarak geldin bugünlere

Despi*

Mızrakçı
Paşadan rakipken bile muhabbet ettiğim kişiler çoktu siz nerden bilrisiniz böyle şeyleri :d
Arkamzıdan iş çeviren klanı mı diyorsun müttefik diye :d

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Paşadan rakipken bile muhabbet ettiğim kişiler çoktu siz nerden bilrisiniz böyle şeyleri :d
Arkamzıdan iş çeviren klanı mı diyorsun müttefik diye :d
bilmiyorum despicim ben nail arda ile ötekinin önlü arkalı profil muhabbetlerini seviyordum eğlenceliydi

DeletedUser66219

Ziyaretçi
hatta birinin fotoğrafında tespih vardı galiba despi

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Nail mi profilden muhabbete girmiş onla :d
Hangi paralel evrenmiş orası
isim konusunda iyi değilim ahmet bey turkuaz takım elbiseli tespih taşıyan bey paşayı sembolize ediyordu sizde küfürleştiği hangi bilemem ama sizdeki adamda ona karşı boş değildi diye hatırlıyorum

DeletedUser66219

Ziyaretçi
Bu arada burdan bk18 beyefendisinin misyonerlerinede bir çift lafım olucak konudan alakasız ya kardeşim 25 ten fazla sadakat düşürün be bir kere sizin yüzünden peşinizden gidem mislerim ölüyor lxjzjzkzmsna

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Müttefik dedikleri adamları nefes almak için kullandıkları için normaldir görmemeleri

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Yeni müttefiğinizden bi hesap yarılandı hiç takip etmiyor musun

"Pasifti" ama o ya... Burada rapor paylaşan low -başlayalı bir yıl olan bir worldde ne mantıksa sav raporu paylaşmak- tüm savları kendinde toplamasaydı da arkadaşa da yönlendirselerdi biraz :(

650k kesebildim sadece bu sefer :/ bilsem bu kadar çok kami atmazdım yarısından çoğu dönüyor.