Lofa Vs Nra-Azro

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

mahiralp

Milis
aynen aynen ahhahaa diskordda kolpaçino için ne düşünüyorsun adamlar bizi perişan etti hergün köylerimiz düşüyor diye ben ağlıyordum :D Klan istatistiklerimiz açık zaten alınan köylerin yarısından fazlası kimden alınmış acaba :D 20 kişi yaptı bunu sadece ... Bir dahada öyle diskordlar da biz w58 de kolpaçinoyu yendik felen deme yoksa gene gelir vurur hesap sildiririz size w58 de biz hesap sil yaptığımız için boş dünyayı kazandınız hangi oyuncunuz bizden ne köyü almış :D 20 kişi geldik ne güzel topladık sizi hala topluyoruz ... önce ekibine fake mise köy verdirmemeyi öğret anca pasif topla bide mis arası at ondan başka birşey bilmiyorsun zaten güle güle w63 e
adam kendi ağzıyla diyor ki 20 kişiyiz allah allah 4 klan sanıyordum sizi yoksa multilerle mi. discorddaki multi tavsiyelerinizi de unutmadım hadi bye. bu arada fake misle köy aldığında o köyü nasıl aldığımın raporunuda koyarsın buraya. ;)

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
adam kendi ağzıyla diyor ki 20 kişiyiz allah allah 4 klan sanıyordum sizi yoksa multilerle mi. discorddaki multi tavsiyelerinizi de unutmadım hadi bye. bu arada fake misle köy aldığında o köyü nasıl aldığımın raporunuda koyarsın buraya. ;)

atıyımmı 7 kami 4 mis envanter açıcaksan eger ?

biz daha vurmaya başlamadık. önce kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyoruz. zaten avcumuzun içindesiniz artık. dilediğimiz zaman fişinizi çekeceğız.

hqdefault.jpg

Durum
Konu yanıtlara kapalı.