Lofa Vs Nra-Azro

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Stalker ve azro vurmasın silsene beni 1-2 haftada kolpa ragner : D
Stalker ve azro vurmazken hm vardı sonra tc oldunuz o zaman 150 köy düşürdük discord toplantısında abeyyy kolpa bizi bitirdi yardım edin diyende bendim sory

*Alpagu

Yasaklı
Gençler sizin kafa yapınızı ben çözemedim alenen toxicsiniz. Diyordunuz ki "bize şöyle diyorlar böyle diyorlar ama biz onların dediklerini yapmadık öyle insanlar değiliz". O gün söyledikleriniz bu gün bana inandırıcı gelmiyor. Bu platformda her ithama yakışıyorsunuz ve yanlış yapıyorsunuz kendiniz için en azından. Size yazık yapmayın.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Gençler sizin kafa yapınızı ben çözemedim alenen toxicsiniz. Diyordunuz ki "bize şöyle diyorlar böyle diyorlar ama biz onların dediklerini yapmadık öyle insanlar değiliz". O gün söyledikleriniz bu gün bana inandırıcı gelmiyor. Bu platformda her ithama yakışıyorsunuz ve yanlış yapıyorsunuz kendiniz için en azından. Size yazık yapmayın.
gençlerden sonrasını okumadım özet geç seri

hankas

Acemi
ne beyiz ne efendiyiz kolpayız biz kolpa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.