Limit 50 mi 500 mü ?

• Konuyu başlatan DeletedUser58404
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Biri Aile klanımı dedi bizde Aile klanıyız ama topu topu 40 kişiyiz tt1
Not:W31 :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Öyle demeseydin iyiydi be :D şimdi biz Turk milleti olarak degişimi sevmeyen bir milletiz. Bu şekil baktıgın zamanda insan içerliyor. hea bir de zengin kız fakir oglan edebiyatını yıllarca göz yaşı dökmuş bir nesil yada neslin çocuklarıyız. Burada parayı veren dudugu çalınca insan da diyor ki bari oyunda para dönmesin. Reel zaten öle. Nitekim dunya kapatınca, savaş kazanınca , en kral klan dahi olsan sokaga çıktıgın zaman aslında kimsen o oluyorsun. Burası sana sanal bir ego tatmini yaşatıyor. Tum bu dediklerimi duşunursekte çogu oyuncunun hayalleri başka, yönetim kısmının sundugu hayatlar bambaşka. :D ee bir de şu var pre kasan adam da pre harcıyor, başkası maden çekiyor bir döngu de var. Yani ne pre harcayana bir şey diyebilirsin , nede bundan şikayet edene, ne aşiret klanları kurana laf edebilirsin, nede bundan şikayet edene. Herkes kendine uygun tarzı sever seçer, bizde yıllar yılı bu konuları konuş konuş bitiremeyiz. =))

ama kendi göruşum. Keşke 50 kişilik ekipler olsa. 2. klan hiç olmasa ve oyundan dibine kadar keyif alsak (pre de olmasa tabi ) ben klansavaşlarını özledim sanırım :)

şunu allahaşkına bi özet geç ya, 3 kelimeden sonra okuyamadım...

DeletedUser

Ziyaretçi
küfür etmeden küfür edince hakaret saydırıp ban attırabiliyo muyuz bu arkadaşa?

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Öyle demeseydin iyiydi be :D şimdi biz Turk milleti olarak degişimi sevmeyen bir milletiz. Bu şekil baktıgın zamanda insan içerliyor. hea bir de zengin kız fakir oglan edebiyatını yıllarca göz yaşı dökmuş bir nesil yada neslin çocuklarıyız. Burada parayı veren dudugu çalınca insan da diyor ki bari oyunda para dönmesin. Reel zaten öle. Nitekim dunya kapatınca, savaş kazanınca , en kral klan dahi olsan sokaga çıktıgın zaman aslında kimsen o oluyorsun. Burası sana sanal bir ego tatmini yaşatıyor. Tum bu dediklerimi duşunursekte çogu oyuncunun hayalleri başka, yönetim kısmının sundugu hayatlar bambaşka. :D ee bir de şu var pre kasan adam da pre harcıyor, başkası maden çekiyor bir döngu de var. Yani ne pre harcayana bir şey diyebilirsin , nede bundan şikayet edene, ne aşiret klanları kurana laf edebilirsin, nede bundan şikayet edene. Herkes kendine uygun tarzı sever seçer, bizde yıllar yılı bu konuları konuş konuş bitiremeyiz. =))

ama kendi göruşum. Keşke 50 kişilik ekipler olsa. 2. klan hiç olmasa ve oyundan dibine kadar keyif alsak (pre de olmasa tabi ) ben klansavaşlarını özledim sanırım :)

yahu zaten preyle oynamak çokda fark ettirmiyor aslında,öyle olsa oynadığım her dünyanın lideri olmam lazımdı :D yalan dolan bu işler, pre gerçek ağa, ister sevinnnn ister sevmeyin :D hayaller paris hayatlar bağcılarsa yapacak bir şey yok :D preden rahatsız olan yok aslında, premium sayesinde hızlı gelişen oyuncu, presiz oynayan oyuncunun köyünü alınca zoruna gidiyor , ulan oyundadamı ezikleniyoruz beaa diye bozuluyorlar bütün mesele bu :D parayla yada değil sonuçta kıçı kırık oyun işte save gamesi yok kardeşim tek derdi bu :D iyi bizde o kadar pre alıyoruz o zaman preyi çok alanlara save game hakkı tanınsın diye feryat mı edelim :D ne kadar salakça istek olurdu :D ne kadar çok takılıyor millet şu köy alıp vermelere :D köy bu alınırdı verilirde :D sanki hayatta hep kazanan tarafda olmuşlar gibi gelmiş burada feryat figan yapıyorlar .D beğenmiyorsanız bu düzeni, ya yıkın yada gidin oynamayın te allaım ya :D

fi tarihinde sabancı center ın arkasında ortaköye iniyordum tam tarabya ışılarda duryroum sağa dönüş bebek sola dönüş tarabya , ana arterdir orası, neyse , yanımda bir tane markası lazım olmayan tesisatlı bri araba durdu böyle dıptıs dıptıs diye müzik dinliyorlar, ses yuksek olunca göz ucuyla bakıyor insan , çünkü rahatsızlık veriyro etrafa bende rahatsız oldum , sesi kıstılar çok bilmiş densizin birisi camdam seslendi , "ulan o... çocuğu kimbilir nasıl o arabayı diye haramzade seni" diye bored ne yaparsım şidmi dövsennn adam yerine koymuş olurum , çapım değilelr , sövsem küfürüm daha kıymetli :D peşlerinden gittim bende ,biraderi aradım , 10 dk falan ya oldu ya olmadı çevridiler bunları bende peşlerinden girdim hemen :D indim aşşağı ,selam verdim ,olayı anlattım şikayetçi oldum,karakola gittik tutanaklar tutuldu , 1 hafta sonra kızlarında oğlanlarında anaları babaları gelipde resmen yalvardı , he ben üzüldüm o insanların haline ama benimde inadım pistir, bana küfür etse tınlamam aileyi kattımı sıkıntı çıkarırım :D o küfürleri ettilerde ne oldu bir yerimmi eksildi benim ? bişi kaybettim ? karizmam mı çizildi :D servetimimi kaybettim veya başka bişi , hiç bir halt olmadı , öğretici anı olarak kaldı , buda onlara ders oldu :D buradan yazar çizer söver sayar hakaret edersinzide , denk geldikmi sıkıntı olur , memleketet kanun var nizam var :p hepinizin bildiği gerçekelr, parası olan öper geçer hacı, oyundada olsa öper reeldede olsa öper, o yuzden takmayın oyunu bu kadar :D herif gelri söver sayar bin tane hakareti sıralar, pc mi kapattığım an unutur geçer giderim , çünkü bilirimki hayatta bir baltaya sap olamamış burada konfüçyüs kesilirler , gördük yaşadık işte :d hep aynı terane hep aynı senaryo hep aynı durumlar :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Bu konuyu yeni gördüm :) konuyu açan arkadaş 11 klanlı bir aşiret içinde yer almaktadır şuanda puanı da az olduğundan varlığı yokluğu belli değildir 11 klan içerisinde :) adam haklı 550 kişilik klanda yanlızlık çekiyo :)

DeletedUser58404

Ziyaretçi
Bu konuyu yeni gördüm :) konuyu açan arkadaş 11 klanlı bir aşiret içinde yer almaktadır şuanda puanı da az olduğundan varlığı yokluğu belli değildir 11 klan içerisinde :) adam haklı 550 kişilik klanda yanlızlık çekiyo :)

ben ceza yedim oynayamıyorum ki

hatfa dersen de benim arkadaşım