Limit 50 mi 500 mü ?

• Konuyu başlatan DeletedUser58404
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58404

Ziyaretçi
Klan limit sayısı 50 mi yoksa 500 mü ?

çok merak ettiğim bişey hadi 50 kişilik klan oluyorda en fazla 3 4 ekip olur başta yarısı gider bişey olur da
500 kişilik klanlar var bunlar ne yapmaya çalışıyor
ve forumları nasıl merak ediyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Aile klanlarına olan karşıtlıgımı bitirdigim worldlerden birisi buda çok normal bir şey oldu çıktı engel olamıyorsun neticede ama 50 kişilik ekipler halinde başlasa herkes tadından yenmez hiç bir şekilde. On numara world olur ne yazık ki bu hayalden öteye gitmez. Yeni dunya stratejisi 5-6 klan mavilige bog bölgeyi ardından rahatça kapat ne ugraşacaksın :).. Gerçekten eski dunyaları çok özledim.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
ya 150 de olur ama 500 nedir abisi ya
ayıp ya
oyun oynamaya geldik ya
bu kadar olmaz ya
.net de oynuyorum bu kadar grup klan yok ya
en fazla 3 4 klanlar
bizdeki gibi 10 15 klan değiller ya

LaFleur01

Baltacı
biz 2 klan başlayacaktık yani 100 kişi olarak ama baktıkki herkes 300-400 kişi başlıyor ve müttefikleriyle birlikte savaşa girince mecburen kendi altyapımızı onlara uygun başlatıyoruz

DeletedUser58404

Ziyaretçi
biz eski klansavaşlarında w3te 2 klandık 75erden
yaklaşık 22 tane farklı klanla müttefiktik 5 6 klanla savaş halindeydik
yani herkes ad değiştirip tek elden yöneltilmiyordu

DeletedUser46014

Ziyaretçi
LiMiT benim klanım kardeşim karıştırma ortalığı hayret bir şey ya (banned)

FollowME

Casus
Ekip geliyor. Onların arkadaşları- arkadaşlarının arkadaşları. Bölgede klana başvuranlar derken 450-500 kişi olur normaldir :)

DeletedUser58404

Ziyaretçi
niye 150 kişi yada 50 kişi dünyayı kapatmaya yetmiyor mu da 500 kişi oluyor
almayın klana
dost müttefik klan olsun
niye aynı adda oluyorsunuz ki

okadar5

Baltacı
sanane arkdaşım sanane klan admaın klanı oyuncu adamın oyuncusu ?
sistem buna izin verdiği sürece 500 değil 5000 de oluruz

DeletedUser

Ziyaretçi
sanane arkdaşım sanane klan admaın klanı oyuncu adamın oyuncusu ?
sistem buna izin verdiği sürece 500 değil 5000 de oluruz

Bu nasıl bir uslupdur yahu göruş sahibi göruşunu bildirmiş istersen git tum dunyayı klanına al , ama azıcık saygılı ol !

okadar5

Baltacı
kardeş direk benide klanına al desen alırım nickini söyle davet atayım anlıyorum sende aramızda olmak istiyorsun

okadar5

Baltacı
ayy kıyamam foruma girmessin olur biter.

birilerinin avukatcılıgını yapmayı bırak arkdaş rahatsız olduysa bildirir bana bende kaldırırım yazımı.

ha ama ciddiyim nick ver davet atıcam yetki veririm sana ama iyi oynaman lazım

DeletedUser

Ziyaretçi
ayy kıyamam foruma girmessin olur biter.

birilerinin avukatcılıgını yapmayı bırak arkdaş rahatsız olduysa bildirir bana bende kaldırırım yazımı.

ha ama ciddiyim nick ver davet atıcam yetki veririm sana ama iyi oynaman lazım

Yahu seni duşmanımın alt klanına sokmam, kalkmışsın bana ne diyorsun :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
la oda bşe mi ben w32 de bi Aile Klanı gordum adamlar 10 Klan merak dıyorum 10Klan ne yapacak bide bunların müttefikleri - saldırmazlık yaptığı klanlar vardır ettımı 20-25 klan abi kiminle savasacan :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Yavaş dünyada kıtalar arası mı savas yapacan bu nasıl strateji dir :D Klanın ısmını acıklamak ıstemıyorum ama bence '' MEVLANA '' klanı olsa yeride bir tercih olur '' gel ne olursan ol gel '' sloganı ılede w32 favori klan olurlar :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
la oda bşe mi ben w32 de bi Aile Klanı gordum adamlar 10 Klan merak dıyorum 10Klan ne yapacak bide bunların müttefikleri - saldırmazlık yaptığı klanlar vardır ettımı 20-25 klan abi kiminle savasacan :D

Nie öyle diyorsun ben 15 i saydim bi ara :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Aslında mevzu basit klansavaşları zamanı dunyanın ilk 20 sinde öyle klanlar olurdu ki uye limiti olmamasına ragmen çogu klan 100 kişiden bile azdı... Dunyalara katılım aşırı fazla idi. Bildigin dunya savaşı çıkardı. Diplomasilerde 5-6 muttefik 7-8 duşman klan. Biz oyunu orada o insanlardan ögrendigimiz için alışamadık bu yeni icatlara. Uyum saglayamadık.

Keza Turkiye serverında benimde son olur. Hakikaten kalite farkı var bura ile diger sunucular arasında.