KURT vs BARZO & MAYHEM Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55639

Ziyaretçi
İyiyim usta :) sen nasılsın :)

Şükür .) Sizleri görünce w14 geliyor aklıma oyun geçmişimizdeki en güzel WORLD dü .) alatılmaz bir keyifti

özgür olsun vedat olsun daha birsürü arkadaşla hala görüşmekteyiz Senide görmek nasip oldu sonun da .)

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Vedat abi özgür abiyi görmedim pek :) En son bana azro op yaptı :) ban yedim çok güzel wordtü ama hücuma yakışır mikaille diğer üyeler arasında kavga felaň ciksada

DeletedUser61409

Ziyaretçi
Tebrikler güzel kesimler.. Müsait bir zamanda bende benimkileri eklerim inşallah :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
temür sizle başlamak istedim nasip olmadı mavi ve mor harita bana göre değil di .) Çaylaklar kalkmadan safımı sectim. Seviyesizlik yaptıgımı düşünmüyorum Datlı bi rekabet diyelim buna .)

Burdan nası konusuyosak oyundada aksini idda etmedim .) Vurmaya devam acımak yok köy orda

Promask tebrik ederim ama klan başarısından ziyade bireysel olarak sen başarılı gözüküyorsun... Kısaca kişisel egonu anlıyorum ama, klanın savaş raporlarını paylaştığı alanda rakibine karşı daha centilmen olmandan yanayım... Yarın senin raporunu gördüğümüz zaman, durum senin açından acımasız olmaması adına tatlı bir uyarı bu benden sana.. :)

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Mübarek akşam ne ictin Se ramazandan sonra yanından istiyorum thumbdown

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Yatma vakti .) Köy boş dileyen yoklasin casusla falan yormasin kendini tt2

Aksamaca kestik yorulduk yav bide sana laf yetistirmeyelim blink

DeletedUser61409

Ziyaretçi
Yatma vakti .) Köy boş dileyen yoklasin casusla falan yormasin kendini tt2

Aksamaca kestik yorulduk yav bide sana laf yetistirmeyelim blink

uzaksın be keşke benim buralarda olsaydın :)) burdakileri vuruyorum klandan atılıyor sonra küfür yemekten bir hal oldum :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
SEMS in oyundaki nicki sana gelsin PROM@SK... Benden sana başka cevap yok... İnş. raporun buralara düşmez ;)

DeletedUser45013

Ziyaretçi
uzaksın be keşke benim buralarda olsaydın :)) burdakileri vuruyorum klandan atılıyor sonra küfür yemekten bir hal oldum :)

Sen Yalanı Bıraktığın Gün Klanlar Daha Güzel Bir Hâl Alıcak ;) Kendalla Bayram Görsede Utansa Senin Bu Hallerden thumbup

24 saat olmamış raporlar şemsettine özel :)
QMpnXZ.png

bbL08b.png

DeletedUser45013

Ziyaretçi
sen delikanlılığı 9 harfe sığdırcak kadar küçük bişey olarak öğrenmişsin belli :)

rant multi vs bunlar senin hayalini süsleyen şeyler daha doğrusu senin aklına klanlar diyince gelen ilk şeyler dalavelerin 1000'i aştı ; 2. si ben barzo klanına hiçbir kötü laf etmedim ve etmem savaşarım düşmanımdır o ayrı benim derdim yalan dolanla sen alfabedeki bütün farkleri yutup türkçedeki bütün kelimeleri sarfetsende herkes herkesin ne olduğunu biliyor ben birşey diyorsam boş değildir ispatı vardır kanıtı vardır geçen gün açıkladığım gibi ;) ben bölgedeki her klanla düşmansam ve teksem bölgedeki diğer klanlardan savaşta yanımızda olmasını istemem mesaj atmam talep etmem diplomasi diye adlandırılıyor ve bunlar yaparken kara diplomasi uygulamıyorum sadece mesaj atıp belirtiyorum

seviyeli bi şekilde rapor paylaştığım konuyu laf atarak buraya kadar çekmende üzücü hakkaten

DeletedUser

Ziyaretçi
Eko suc senin önce haber edecektin bütün herkesi toplayıp gelecektim savaş kaç gün sürüyor o zmn bakacaktın 1 ay sonra bölgeyi kapattığımız gibi gelecem oraya kardeşim başarılar az laf çok iş de forumda ki klavye delikanlılarını sallama :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Eko suc senin önce haber edecektin bütün herkesi toplayıp gelecektim savaş kaç gün sürüyor o zmn bakacaktın 1 ay sonra bölgeyi kapattığımız gibi gelecem oraya kardeşim başarılar az laf çok iş de forumda ki klavye delikanlılarını sallama :D

oo w26 da üst üste 2 kere sildiğimiz adam konuşuyor :D Çok korkutucu...

Kusura bakılmasın. Jamiryuu yu görünce lafımı esirgeyemiyorum :D

Tebrikler ve Başarılar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen beni mi sildin abisi
Kafan mı iyi abisi
Buraya kocaarslanahmet ile yaptığım konuşmayı atmayayim senin gibi adamlar konuşmaya hakkı bile yok w26tida sen bana tek fake bile attin mi azcik herif ol w28de senin icin geldim müttefiklerin dahil28 günde silmedik mi abisi w26tiyi merak ediyorsan ben tek köy savunmadim w34te suanda karakusak nickinde oynayan burak aldı nop klanı *** ile mis atti ve forumda paylasmadik mı abisi yakınım şansını zorlama gelirim harita da silerim senide kurduğun 10 klanınıda w28 sana dera vermemiş w26tıda ihanet edip ceset i arkasından vurdun bende daha önce bilgim oldu sana sordular ar namus karıstirdin şimdi buraya gelip bana yazı bile yazman yürek yemiş olduğunu gösteriyor abisi...

DeletedUser

Ziyaretçi
Abisi bana hatta w28de dost olabilirz vb yok geçmişe bakmayalim benim dostluğum şöyle böyle demedin mi bende attığın msjlari bana attığın herkese atip sırf seni rezil etmek istedim belki bu oyuna bidaha donmezsin diye hatta geçtim klaninda lodos diye klan kurdun bitane bile köy bırakmadım alinmayan yıkılmayan ama sen hala bu oyunu oynayabiliyorsun onca rezillige rağmen yazık senin gibileri bu oyundan temizleyecem

DeletedUser

Ziyaretçi
Hala rezilligini anlatmamı ister misin abisi
Simdi sana şunu diyeyim benden bi tavsiye uslu uslu oyununu oyna çeneni fazla açma pre kasmak için geldim hatir gönül icin oynayalim dediler takılıyorum oyuna en son asildim28de kelleni aldım bütün oyuncuların ile bana attığın msjlarida bulurum. Noptan biri çıkar monte kristo onun köyleri biz aldik der burada rezil olursun tekrar bana tek faken bile yok idi hatta nop a sor nasıl oynadığımızi eğer ki biz sas icin gelmese idik eski 3 5 kişi nop ile savaş *** olsa bile uzun sürerdi adamlar köy aldi ve tebrik etti bana atilan msjin biri şu idi bunca zmndir operasyon yaptık niye yikilanacaginiz bile bile savunuyorsunuz diye biz dik duruslu insanlariz sen bilmezsin gasem sarhoş olup birine saldırdı arkadaş icin bile bile çıkıp savastik nop ile başkasının üzerinden konuşma abisi.d

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ne olur kas abisi, taş üstünde taş bırakma abisi, bizi hiç bırakma abisi :D tt2

Yazdıkların hakkında cevabımı daha sonra vereceğim abisi... Biz senden 2 kere köy aldık abisi, sen bizden hiç köy alamadın abisi yalancı çobanlık yapma abisi :D

CESET i hiç karıştırma, CESET i satıp NOP a yada NOP u satıp CESET e peşkeşcilik oynayan sensin...
NOP-SAS ile savaşırken de tecrübesiz kadroya rağmen 34 alınana 34 verilen köy istatistiği yakalamışız klanız
Birleşmeden sonra da CESET i dağıtan ekibin parçasıyız...Sonuçta sen silinip gittin ama, sadece beni silebilmek için CESET tüm hesaplarını BATAK takilere bedava bırakmaya razı oldu... :D ama onlar giderken ben hala dünyadaydım...

Sizin yaranız hiç bitmeyecek abisi.... Durmadan aynı palavralar devam edecek abisi :D tt2