KURT vs BARZO & MAYHEM Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser45013
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Unutmadan, sizin bu acıtasyon konuşmalarınızdan çok sıkıldım... Artık kuralsız takılacağım... Verdiğim sözleri tuttuğum için, insanların hatır gönüllerini kırmadığım için her serverı bıraktığımda, bırakana kadar yapmış olduklarımı hiçe sayıp, sonunda hesap silmiş olmamızı (Ki bu güne kadar kimse sebep olmadı hepsi kendi kararım. Yani fake bile gelmezken ki kararım) böyle ağzınıza dolayıp ne zaman verecek cevabınız olmasa bu konuları açtığınız için hem tüm konuşmaları hem tüm raporları arşivleyeceğim gibi. Son ana kadar bırakmayacağım...

w35 de kas jamiryuu... Benden önce almazlarsa köyünü kapışırız ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sende karekter aramak bos insan yalan söylemeyecek efsane0101 ile yaptığın konuşmayı atsana sas nop ile savaşmadı sas nop ile anlaştı bende açık açık yazdım ceset ile savaşmam olacak olursa çıkarız diye ben ceset kurucularindanım ama sen yapılan diplomasiyi bile sattın toplantıda sizin cesedi arkasından vuracaginiz söylendi efsaneye söyledim sana msj attı hatırla abisi bilse idim senin böyle havalandığını tekrar silmek için ekipcek baslardık ama nasıl olsa senden bi cacık olmaz senin karekterini forumda anlatıp ceza almak istemiyorum seni bilen biliyor herşeyi geç w28de benimle o kadar düşman iken attığın msjlar senin nasıl bi insan olduğunun kanıtı ilk başta acıdım sana ama sen hak etmişsin rezil etmeme hangi dünyada oynasan seni silmek için oynardım ama yaza düğün yapacam ama merak etme sana kimse oyunu pek oynamaz o karakter ile .d.d.d

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Sen Yalanı Bıraktığın Gün Klanlar Daha Güzel Bir Hâl Alıcak ;) Kendalla Bayram Görsede Utansa Senin Bu Hallerden thumbup

24 saat olmamış raporlar şemsettine özel :)
QMpnXZ.png

bbL08b.png

Ahhhhaaahha

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Sende karekter aramak bos insan yalan söylemeyecek efsane0101 ile yaptığın konuşmayı atsana sas nop ile savaşmadı sas nop ile anlaştı bende açık açık yazdım ceset ile savaşmam olacak olursa çıkarız diye ben ceset kurucularindanım ama sen yapılan diplomasiyi bile sattın toplantıda sizin cesedi arkasından vuracaginiz söylendi efsaneye söyledim sana msj attı hatırla abisi bilse idim senin böyle havalandığını tekrar silmek için ekipcek baslardık ama nasıl olsa senden bi cacık olmaz senin karekterini forumda anlatıp ceza almak istemiyorum seni bilen biliyor herşeyi geç w28de benimle o kadar düşman iken attığın msjlar senin nasıl bi insan olduğunun kanıtı ilk başta acıdım sana ama sen hak etmişsin rezil etmeme hangi dünyada oynasan seni silmek için oynardım ama yaza düğün yapacam ama merak etme sana kimse oyunu pek oynamaz o karakter ile .d.d.d

Yahu yazıyorsun yazıyorsun senaryoyu... Yalancı çoban seni :D yarış benimle yarış hemen yarış.. tek ve son kez cevap veriyorum bu konuda

1- CESET e diplomasi teklif ettik kabul etmedi
2- NOP-SAS'ın onları hedef aldığını gösterdik onlara.
3- 3 Hafta NOP-SAS ile savaştıktan sonra CESET savaş açtı
4- Ortak düşmanımız olduğu için CESET ile diplomasi kuruldu
5- 1 , 1.5 Aylık savaşın sonucunda GöLGe = 34 NOP/SAS paktı = 34 Köy alımı yapmış durumdaydı..
6- NOP kadrosunda oyuna dönme sebeplerimden 1 i olan baltazar oynuyordu bir teklif sundu bizde düşündük mantıklı bulduk
7- CESET e birleşim olmadan önce haber verildi, özür dilendi.

Ama siz bunlara rağmen sırf o dünyada alayınızı ezen insanların başında olduğum için farklı konuşursunuz. Raidde tüm klanla toplantı yaparken bunun bir oyun olduğunu unutup ana/bacı küfür eden ettiren klan başkanı ve üyeleri mi haklı yani ? Oyundan hakaret edenler mi haklı... kim haklı ?

Jamiryuuu senaryo yazıp duruyorsun w28 de hangi abinin yanında oynadı isen kime daldı isen bilmiyorum. Ama açıp hesap geçmişime bakabilirsin... Klanımdaki oyuncuların geçmişine bakabilirsin... Senin bizden köy almaya kapasiten yetmez ABİSİ ! kocaarslan ile konuştuk aramızdaki sorunu hallettik, sana da yazmış olabilirim aynı samimiyetle... Ama görüyorum hayli hata etmişim... Atalarımızın güzel bir sözü var "Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir... Biz özür dilemişiz kendi adımıza haksız olduğumuz konularda ama özür dilediğimiz insanlar hayla aynı karakter ve kişilik yoksunluğunda insanlar demek ki. ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
la sen tam bi anladn onu başka kelimeye gerek yok sana sen ne olduğunu çok iyi biliyon geçmişsiz .....

Senin imzan bile çakma jamiryuuu
Ucanzinin KEDİ ATAKTA sını kalkmış REİS ATAKTA yapmış :D
Sen o nedenle, başkasının başarısı ile övünürsün, olmadı kendine bir başarı hikayesi hayal eder onuda insanlara gerçekmiş gibi anlatırsın

DeletedUser

Ziyaretçi
reis atakta yı ne zmndır kullanırım bilmem ne kedi tanırım nede kedicik sen kıvırmaktan başka hiçbirsey bilmiiyon w28de oynayıp sildiğimize bile yalan diyon hesap değiştirmek nick değiştirmek yetmez sen herşeyi yaz milleti kandırmak için ama elbet gene iç içe oynarız

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Şemsettin bizim oyuncumuzdur dolayısıyla yaptigi kesimler de veya kesildigi ordusunda guluncek bir durum gormuyorum.Sadece hammaddeleri harcamamis o an ki dalgınliktan.Basarilar ayrica.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
reis atakta yı ne zmndır kullanırım bilmem ne kedi tanırım nede kedicik sen kıvırmaktan başka hiçbirsey bilmiiyon w28de oynayıp sildiğimize bile yalan diyon hesap değiştirmek nick değiştirmek yetmez sen herşeyi yaz milleti kandırmak için ama elbet gene iç içe oynarız

Twstats global açılsa yalanlarını ortaya çıkarıcam da twstats global arama yapmıyor şuan da hata veriyor şansına :D tt2

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Şu oyunu bu şekilde oynamaktan zevk mi alıyorsunuz anlamıyorum. Bizde savaşıyoruz bizde yeri geldiğinde ihanetler görüyoruz ama üslubumuzu bozmadan bunun bir oyun olduğunun bilincinde olarak oyunumuza devam ediyoruz. Sizin şu düştüğünüz hallere bakın. 2 niz de ismini bir yerlere taşımış güzel oyuncularsınız yakışmıyor böyle gereksiz tartışmalar,hakaretler..

x3mes

Kılıç Ustası
Serhat ve jamiryu neden insanların savaş başlığında bi türlü bitiremediğiniz w 26 yı konuşup tartışıyorsunuzki :)
Büyük saygısızlık bakın bu . Geçmişi geçmişte bırakıp önünüze bakınız efem , ne SAS klanını ne de NOP klanını da sürekli azınıza dolamayın neden doluyorsunuzki boşverin :)

Hadi daha fazla konuyu saptırmayın ve sorunun var ise özelden halledin bence

İki zarafada başarılar , seviyeli ve saygı çerçe vesinde geçen bir savaş olur umarım :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Serhat ve jamiryu neden insanların savaş başlığında bi türlü bitiremediğiniz w 26 yı konuşup tartışıyorsunuzki :)
Büyük saygısızlık bakın bu . Geçmişi geçmişte bırakıp önünüze bakınız efem , ne SAS klanını ne de NOP klanını da sürekli azınıza dolamayın neden doluyorsunuzki boşverin :)

Hadi daha fazla konuyu saptırmayın ve sorunun var ise özelden halledin bence

İki zarafada başarılar , seviyeli ve saygı çerçe vesinde geçen bir savaş olur umarım :)

Canem seninle bir çay içelim mi wub:cool:

x3mes

Kılıç Ustası
İçelim balım gel din mi ankaraya haber et :) karın arınıda anlamış olırım hem :p

x3mes

Kılıç Ustası
Geldim olm, ankaradayım :D arada arasanız sorsanız böyle uzak kalmazsınız bana tt2

Bi laf var ya senden uzak Allah a yakın dıye işte o senden uzak yerini tutan kişisin serhatcım :) :) :p 10 sene de bir iyidir fazlası zarar :) :)

Hafta sonu görüşelim ozaman çok israr ediyorsun madem :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bi laf var ya senden uzak Allah a yakın dıye işte o senden uzak yerini tutan kişisin serhatcım :) :) :p 10 sene de bir iyidir fazlası zarar :) :)

Hafta sonu görüşelim ozaman çok israr ediyorsun madem :p

10 Senede bir görüşceksek buluşmayalım :D özlerim ben tt2