KURT-OSMANLI savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Ah yürek yiyip yiyip gelenler :p

Amannn bana noluyosa :-D:-D

DeletedUser

Ziyaretçi
Osmanlı Klanları Hiçbirşekilde "0" sıfır ı kullanmaz.!

kendi klan kurup kendine davet atmıştır gelip birde buraya yapıştırıyor :D

PPnlmN.png

DeletedUser

Ziyaretçi
yLNGRj.png

Bu şekilde bir sürü var hala gelip forumda Kurt klanının kendi klanlarından üyelere davet attığını söyleyip foruma ağlayan kişiler belkide bu fotoğraftaki kişiye daveti kendisi atmıştır sonra geliyorlar forumda masum çocuğu oynuyorlar

DeletedUser

Ziyaretçi
pBX56J.png

Arkadaşa sorun bakalım daha istermi bunlar yeterli mi ?

Luciferr

Dük
qwert benım adamım, ismi hakandır. Yasını basını almıs adamdır, zordestan a ise cok değil 1 saat önce butun köylerinin depolarını doldurdum gelişssin diye.

Burada anlatılmak istenen olay selcuk, 5k - 10k lık hesaplar değil veya savas bölgesinden ciddi anlamda uzak olan kişilere değil, hani benım senı buraya cagırmam gibi anlatabiliyor muyum ? ekrem veya diğer saz arkadaşları da bu sekılde bi gayret içinde sanırım. Ha benım kulagıma gelen birşey yok, veya gözümle gördüğüm. Osmanlı klanı adına ve kurt klanı adına güzel edepli birşey savaş olur, ama acık söylüyorum benim için olmıcak :) Dürüst ve saydam sekılde oynamaya calıstım ama bakalım öteki türlü oynayınca nasıl olucak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
zordestan'ın klanda destek istedıkten sonra gerekli desteği sağlayamayıp çıktığını bilmiyorsun tabi :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada zordestan az daha zorlasa 31. dünyada oynuyacak savaş bölgesindeki diyosun :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka savaş bölgesinin içinden bütün bir klan aldı Osmanlı zaten ne gerek var ordan başka adam toplamaya :D Bakınız 1299. klanı :p

DeletedUser

Ziyaretçi
11 Klan olan Kurt klanında 287 Üye var ve bu üyelerin içinde Son 15 gün içerisinde Osmanlı klanında bulunmuş olan sadece 1 kişi var ya sadece 1 kişi :D:D Oğuz kimin kendine adam çekmeye çalıştığı ortada şu konuda cidden Osmanlı klanından kimsenin konuşmaya hakkı yok. Dünkü attığım ss'leri gören arkadaşlar girdikleri delikten çıksında az konuşalım ya :)

Luciferr

Dük
Selcuk biz hep ne diyoruz, klan bikaç adam için değil herkes ıcındır. Sen sımdı o adamın savunma ihtiyacını veya kamı ıhtıyacını karsılamazsan o adam klanı terk eder. Azıcık ekremın kurtun ileri gelen tayfasından desteğini cekip o adama kaydırsaydın o adam kurt klanından çıkmazdı. Neden cıksın ki ? Bir devlet otoritesi sana maaş vermeyip sadece başkana çalışırsa o devletin hali ne olur _?

DeletedUser

Ziyaretçi
kankacım ben size almayın demiyorum alın bütün Kurt üyelerini alın hatta hepsini destekleyin helal. Sorun burda o değil zaten sorun burda birkaç kendini bilmez Egoist'in burada gelip onu klana aldınız bunu klana davet ettiniz yok korktunuz üyelerimize davet atıyosunuz diye yırtınıp boş boş konuşup yorum yapması. Hem neden hala bu duruma sen yorum yapıyosunki kanka problemim senle değil senle bi problemim olamazda zaten :*

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya sen neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım? Konuştuğunuz kadar iş yaparsınız umarım. Oyuncularımızı davet etme olayınız şimdi değil worldün başından beri izlemiş olduğunuz strateji. Bilmediğin konular hakkında yorum yapmazsan sevinirim. Böyle ufak oyunlarla hiç bir yere varamazsınız. Edepli bir savaş olması için ilk önce klanındaki bazı şahıslara söyleyeceksin ki böyle katakulle gibi girişimlerde bulunmayacaklar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Worldün başladığı ilk günden beri Violin klanını kendi bünyesine katmak isteyen bir Osmanlı üyesi olarak mı konuştun :D :D :D

DeletedUser58713

Ziyaretçi
Her klanın çeşitli stratejisi vardır uzatmanın anlamı yok yok bu bizim klandaydı yok buna davet gitti diye. Özellikle oyunu bırakıyorum deyip ilan edip 5 dk içinde vazgeçip devam edenler veya ben geliyorum dediğim halde daha o bölgelere gelmeden hesap silip kaçanlar hadi arkadaşlarınız misketlerinizi kapmadan gidin forumu daha fazla meşgul etmeyin.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Yağız terbiyesizlik yapmaya devam mı edeceksin? sabrımı zorlama benim olur mu kardeşim.