Kuralsızlar Klanı hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848900990

Ziyaretçi
Arkadaslar benim canım yandı sizin yanmasın annemin üstüne yemin ederim ki destek isteyip aksamına saldırlarla köyünüzü alıyolar hemde zorla destek atttırıyolar özellikle atmazsan alırız köyünü falan dişyolar atınca yine alıyolar kurtarın kendinizi acil kurtarın böyle ahlaksızlarla oyun olmaz allahlarından bulsunlar inşallah yapmayın herkes kuralsızlarar savaş açsın lütfen katılmayın köyünüzü alıcaklar yalancılar..

NFTurk

Acemi
Arkadaslar benim canım yandı sizin yanmasın annemin üstüne yemin ederim ki destek isteyip aksamına saldırlarla köyünüzü alıyolar hemde zorla destek atttırıyolar özellikle atmazsan alırız köyünü falan dişyolar atınca yine alıyolar kurtarın kendinizi acil kurtarın böyle ahlaksızlarla oyun olmaz allahlarından bulsunlar inşallah yapmayın herkes kuralsızlarar savaş açsın lütfen katılmayın köyünüzü alıcaklar yalancılar..

10 yıldır bu oyunu oynuyorum ve her dünyaya yalnız giriyorum hangi klan denk gelirse online süresi yüksek onlarla takılıyorum . Çoğu kan oynadım yani bu klan savunmak için bir nedenim yok . Online olduğun süre emek verdiğim süre desteği esirgemiyorlar . Tabi şöyle bir durum var ben gece gündüz zaman harcayacam premium ( para ) harcayacam bir başka kişi günde 2 saat oynayacak dibindeki köyü kaptıracak ve benim emeklerim boşa gidecek bu kabul edilmez hangi klan olursa olsun bu tip oyun oynayanı istemez , köyü alınması taraftarıyım senin için demiyorum .

FARAZA

Markiz

Deleted User - 848900990

Ziyaretçi
Arkadaslar yalnız bi konuya değiniyim benim köyümü aldıktan sonra gördü ne kadar destek atıp ne kadar temizlikte oldugunu bilerek okadar attım çünkü bu klana güvenim hiç yoktu herkese bunu yaptılar sadece bana değil ben ve 2 arkadasımınkini aldılar üstüne birsürü kişi bana yazdı kardeşim çıkın klandan diye alıyolar diye ve ben bunu üstlere söyledigimde seni çıkarıcaz inanmayanlarla işimiz yok dendi inandıkta destek attık noldu destek daha yoldayken saldırı yolladılar bana uzak biyer için istiyolardı zaten amaçları desteği çekip köyü boşaltmaktı ama ben 200-300 attım bi adi pisliklere inanmadıgımdan ve hakkımı helal etmiyorum haram olsunn normal bi şekilde alamayacaklarını anlayınca kalleşlik yapıyolar... SİZ SİZ OLUN BU KURALSIZLAR KLANINA GİRMEYİN İLK BAŞ YALNIZBARONA DALIN KÖYÜ ÇÖP ASKERİ YOK BİLE KALLEŞLİK PEŞİNDE HADİ BEYLER ARTIK İŞ SİZDE SAKIN AMA BU KALLEŞLERE İNANMAYIN BENİM Bİ PLANIM VAR DÜŞMAN KUVVETLERLE ONLARA KARŞI DÖNÜCEM O YÜZDEN HERKES EŞKİYA KLANINA BEYLER BU KLANDAN İŞ ÇIKMAZ AZCIK BİŞEYLER ZTN BÖYLE YAPTIKLARI İÇİN HERKESİ KAYBETTİLER ..

Deleted User - 848900990

Ziyaretçi
BU ARADA DESTEĞİDE ZORLA ATTIYOLAR TEHTİD EDİYOLAR Kİ BEN BU KLANA GİRMEK İÇİN SIFIRDAN BAŞLAMIŞTIM OYUNA BUARADA DESTEĞEDE HAZIRIM DİYODUM AMA KÖYÜM 5-6 K OLUNCA BAKTILAR GÜZEL HEMEN ALALIM DEDİLER BU YALNIZBARON ŞEREFSİZİNE SAKIN İNANMAYIN.. KURALSIZLAR İSMİDE BURDAN GELİYO HERALDE.... KURAL YOK 1 K BİLE DESTEK ATSAN KÖYÜNÜ ALIRIM KÖYÜN İYİ OLSUN YETER DİYOLAR KISACA .. :) HARAM ZIKKIM OLSUN EMEKLERİM ALLAH BELANIZI VERSİN.. YAKINDA EŞKİYE SİZİ Sİ..... CE GÖ..MLE GÜLÜCEM SİZİ ÇÜNKÜ BENDE ORDA OLUCAM YALANCI HOŞAFLAR SİZİ AHAHHAA

YALNIZBARON

Yasaklı
Screenshot_20201213_150007.jpg

Şu resme bakan senin neden toplandığını direk söyler sana zaten.

Bu bir ikincisi de sana uyarım bizzat yaptım ya savunma kaydirirsin ya toplanir sin sen 300 300 attın bunu birliklerinden gördük arkadaşların da 250 250 attı bunuda gördüm sabah 06 girişli üç koyunuzu de aldık W63 de pre kasmaya devam edebilirsiniz kimse vicdan edebiyatı yapmasın bunun bastığı askeri ben iki günde basarım.

Deleted User - 848899652

Ziyaretçi
bak güzel kardeşim olayı anlamamıssın sen :D köyünün konumunu vs bilmem w62 yi de bilmiyorum :D belli ki konumu iyiydi senin köyün :D bugun hepsini destek atsan yarın mesaja geç döndün diye atılacaktın :D bosver sinir yapma kafasına koymuslar alacaklar orayı ki almıslar :D

YALNIZBARON

Yasaklı
Eşkiya klanin da zaten senden bir farkı yok hep beraber aglayabilirsiniz böyle küfür edebilecek kapasitede insanlara ancak koruyuculuk yaparlar normalde senin kulağını onlarında çekmesi gerek yaptığın yanlış diye küfür etme diye

Deleted User - 848899652

Ziyaretçi
adam arada eşkiyaya da gömdü :D kücücük klanmıs..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.