Kuralsızlar Klanı hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

NFTurk

Acemi
Eşkiya klanin da zaten senden bir farkı yok hep beraber aglayabilirsiniz böyle küfür edebilecek kapasitede insanlara ancak koruyuculuk yaparlar normalde senin kulağını onlarında çekmesi gerek yaptığın yanlış diye küfür etme diye

Daha önce bir dünyada eşkiya klanı ile oynadım hatırlamıyorum güzel insanlar var kral hatırlamıyorum kimlerle oynadık . Hakkını yemeyelim oyun için küfür etmezler diye düşünüyorum eden varsa paylaş da ayıplayalım gerçekten . Eğleniyoruz hep beraber küfür vs yanlış yapan kim olursa olsun terbiyesizdir hiç bir klanında o kişiyi desteklemesi barındırması ayıptır ...

YALNIZBARON

Yasaklı
Buda multi demek ki kız arkadaşı değil 3 hesap da seninmis bak bunu cozememistim heralde bi 60 k pre kasmissindir senin niye ağladığını söyleyeyim mi depo 30 yapıp envanter patlatıp satacaktin aklın sıra :D

Deleted User - 848904063

Ziyaretçi
Buda multi demek ki kız arkadaşı değil 3 hesap da seninmis bak bunu cozememistim heralde bi 60 k pre kasmissindir senin niye ağladığını söyleyeyim mi depo 30 yapıp envanter patlatıp satacaktin aklın sıra :D
BİLADER KIZ ARAKADASIMIN BU HESAP SANA YALAN BORCUMMU VAR ENGELLEYİNCE BENİ BENDE YAZICAK YENİ YERLER BULDUM SEN NE GÜZEL KAFANDAN UYDURUYON BÖLYE:)

YALNIZBARON

Yasaklı
Daha önce bir dünyada eşkiya klanı ile oynadım hatırlamıyorum güzel insanlar var kral hatırlamıyorum kimlerle oynadık . Hakkını yemeyelim oyun için küfür etmezler diye düşünüyorum eden varsa paylaş da ayıplayalım gerçekten . Eğleniyoruz hep beraber küfür vs yanlış yapan kim olursa olsun terbiyesizdir hiç bir klanında o kişiyi desteklemesi barındırması ayıptır ...

Adam kendi ağzıyla söylüyor eşkiya klani yazmamı istedi diye ve küfür ediyor.

Örneğin kavaklı paşa girip inceleyebilirsin bu adamın nasıl bir karakterde olduğunu ama kol kanat germeye geldiğinde böyle oyunculara Eskiya ev sahipliği yapmayı seviyor demek ki.

Sorun zaten yapmaları değil böyle yaparak karalayarak w kazanacaklarıni düşünmeleri bile Hata.

Deleted User - 848904063

Ziyaretçi
SENİN MULTİ HESAPLARI NE YAPMALI PEKİ SAYIYIMMI BİLADER MULTİ HESAPLARINI HERKESİ KANDIRIŞINI :)

Deleted User - 848904063

Ziyaretçi
Adam kendi ağzıyla söylüyor eşkiya klani yazmamı istedi diye ve küfür ediyor.

Örneğin kavaklı paşa girip inceleyebilirsin bu adamın nasıl bir karakterde olduğunu ama kol kanat germeye geldiğinde böyle oyunculara Eskiya ev sahipliği yapmayı seviyor demek ki.

Sorun zaten yapmaları değil böyle yaparak karalayarak w kazanacaklarıni düşünmeleri bile Hata.
BİLADER BEN YAZDIM ONLARA YARDIM EDİN DİYE KENDİ KLANIMDAN GÖRMEDİGİM DESTEĞİ ONLAR VERMEK İSTEDİ SENİN NASIL BİR YALANCI OLDUGUNUDA GÖRMÜŞ OLDUK :)

Deleted User - 848904063

Ziyaretçi
GERÇEKLERİ BURAYA YAZMAK KÖTÜ BİŞEYMİ EŞKİYAYA KIZIYORSUN SEN BÖYLE ABİSİ :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.