Kuralsızlar & Basher

AequitaS*

Okçu
Forumdan takip ettiğim kadari ile oyun içi ilişkilerim farklı kuralsızlar klanı kaybedeceği bir savaşın ilanını vermez buraya en azından secretten geçen bahser 9 klanı için kazanacağindan emin bir kuralsızlar klanı görüyorum

Ibrhmmbthn

Acemi
Hala forumda boş boş omurgasızlık lafları yapılıyor, birde bunu en ufak tökezleme anında müttefiğine savaş ilan eden adamlar söylüyor daha komik oluyor :) Böyle bir dünyada olmak yerine çoğu hesap sil yaptı omurgalı şekilde Secret klanının ee kalan arkadaşlarda herhalde kuralsızların karşısında olucak doğal olarak değil mi :) İyi olan kazansın

DeletedUser74985

Ziyaretçi
W64 algı ve manipilasyon üzerine dönüyor zaten tarafım belli zaten bahser klanıyla en aktif savaşan oyunculardanım.Aksini iddia eden olursa kayıtlarım mevcut Diplomatlar arka tarafta ne gibi konuşmalar yapıyor bilmiyorum
Yazılanları konuşanları bi bilsen dünya klanlar tarihinde bu kadar yönlendirme yani manipülasyon olmamıştır. Hayırlısı diyelim.

Fingolfin*

Yasaklı
Keşke sizi de görseydik yine ağlayan taraftan gelen yorumlar. Hep bir boş Karalamaca

Ağlayan taraf mı buraya buğra ile konuşmaları atıp sizi utandırmak isterdim ama malaesef öyle bir karaktere sahip değilsiniz siz. Düne kadar hepimiz pınarız deyip buğraya etmeyen küfürleri bırakmayan adamları bu gün içinize almışsınız... Şahi bizi çevreliyor ondan alıyoruz diye ağlayan sizsiniz vurun alıp size bütün komutları açacam bizden tek bir sav gitmeyecek k54 köyleri boşaltalım siz alın diyen sizsiniz bu durumda biz ağlamış olmuyoruz... madem biz ağlıyoruz Zekariya neden dünden beri Baronu arıyor

alucard16

Acemi
ben söyliyim: herbokolok. 2 kitap okuyup 3 film izleyen entelektüel kesiliyor başımıza. ülke de aklı olmayıp fikri olan insanları temsil ediyor.
Sende insanları tanımadan bilmeden boş beleş fikir savunup kendi at gözlüğünden cikamayan sağda solda iyi bişeyler yapamaya calisan kisilere köstek olan işsiz bile diyemiyecegimiz bir kişisin benim gördüğümde

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Ağlayan taraf mı buraya buğra ile konuşmaları atıp sizi utandırmak isterdim ama malaesef öyle bir karaktere sahip değilsiniz siz. Düne kadar hepimiz pınarız deyip buğraya etmeyen küfürleri bırakmayan adamları bu gün içinize almışsınız... Şahi bizi çevreliyor ondan alıyoruz diye ağlayan sizsiniz vurun alıp size bütün komutları açacam bizden tek bir sav gitmeyecek k54 köyleri boşaltalım siz alın diyen sizsiniz bu durumda biz ağlamış olmuyoruz... madem biz ağlıyoruz Zekariya neden dünden beri Baronu arıyor

diplomasi konularında telgraf kullanmaktan daha kolay çünkü telefonla ulaşım

Fingolfin*

Yasaklı
kişisel fikirlere saygı duyarım ama magazini pek sevmem ;)

daima dediğim gibi alt tarafı oyun hayatın gerçeği değil eğlencemize bakarız :)

Oyunda bazı insanların oyun için yaptıklarını görünce bazıları için oyun olarak kalmıyor. Ama insanlar bu tür durumlarda karakterleirni iyi gösteriyor

DeletedUser74985

Ziyaretçi
kişisel fikirlere saygı duyarım ama magazini pek sevmem ;)

daima dediğim gibi alt tarafı oyun hayatın gerçeği değil eğlencemize bakarız :)
Magazini ve doğruyu ayırmak gerek. Misal yukardaki arkadaş diğerlerinin ağladığını söylemiş. Sonradan da karakterden dem vurmuş. Ama bizzat bize kıta 54 verin, 55 girmeyelim isteğinide yazmamış. Kendisinin ağlayıp ağlamadığını bilmiyorum o yönde bir bilgi verilmedi, gerçi o şey beni ilgilendirmedi, ne de olsa erkeklerde ağlar.

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Magazini ve doğruyu ayırmak gerek. Misal yukardaki arkadaş diğerlerinin ağladığını söylemiş. Sonradan da karakterden dem vurmuş. Ama bizzat bize kıta 54 verin, 55 girmeyelim isteğinide yazmamış. Kendisinin ağlayıp ağlamadığını bilmiyorum o yönde bir bilgi verilmedi, gerçi o şey beni ilgilendirmedi, ne de olsa erkeklerde ağlar.
bak işte tamda dediğim bu mişli mışlı konuşmalar yada benim kulağımla duyup gözümle görmediğim herşey ya magazine yada dedikoduya girer üstelik yok duyum aldım vs vs bunlar çokta önemli deyil benim için çünkü NET olarak ispatlanmamış bilgiler sadece ortam kargaşasıdır :)

(kişisel düşüncem )

DeletedUser74985

Ziyaretçi
bak işte tamda dediğim bu mişli mışlı konuşmalar yada benim kulağımla duyup gözümle görmediğim herşey ya magazine yada dedikoduya girer üstelik yok duyum aldım vs vs bunlar çokta önemli deyil benim için çünkü NET olarak ispatlanmamış bilgiler sadece ortam kargaşasıdır :)

(kişisel düşüncem )

Diğerleri için ispatlanmış şeyler. Şu an merak ettikleri şey, benim kim olduğum ve mışli mişli konuşmama rağmen (doğru bilgiler) bu bilgileri içerden nasıl aldığım. Üstüne whatsapp gruplarına kadar nasıl girebildiğim. Dışardan ekip alırsalar bilgilerde dışarıya gider bu çok doğal.
Tabiki de kişisel düşüncelerinize sonuna kadar saygım vardır.
Saygılar

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Diğerleri için ispatlanmış şeyler. Şu an merak ettikleri şey, benim kim olduğum ve mışli mişli konuşmama rağmen (doğru bilgiler) bu bilgileri içerden nasıl aldığım. Üstüne whatsapp gruplarına kadar nasıl girebildiğim. Dışardan ekip alırsalar bilgilerde dışarıya gider bu çok doğal.
Tabiki de kişisel düşüncelerinize sonuna kadar saygım vardır.
Saygılar
ben senin kim olduğunu biliyorum