Kuralsızlar & Basher

LAragon99

Baltacı
Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Türkiye Atletizm Federasyonu Genç yetenekler keşif üyesi, Dünya liseler şampiyonu, şiir kitabımı adresine yollayabilirim.

Ha unuttum Aos uzay astronomi Bilimleri İtalya roma.

Ama bence haklısın daha çok eksiğim var, sizin gibileri temizlemek için daha çok çalışmalıyım.

Şiir yazan birisi olarak LAragon neden A'sı büyük yazılmış onu anlamadınız da düzeltmeye mi çalıştınız yani :) Louis Aragon'u da benden iyi biliyorsunuzdur ama şüphem yok.

*ATLAS*

Milis
Dertlerimiz ortak olsun LAragon, kimseyi küçümseme söz konusu değil, amacım bu asla olamaz. Yazılanları tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Sizce arkadaşlarınızın yazdıkları ne kadar tutarlı veya ahlaki değer taşıyor. Eğer sorgulama yapalıcaksa tek taraflı olmaz dimi

foxandreas

Acemi
hayır sen bir sosyologsun toplum yapısıyla kafasıyla falan uğraştığına göre, ülkeyi kurtarma peşindesin sanırım
Benim tuzum kuru hocccaaaammm.bu ülkeden yaşam sartlarindan aha burada gördüğün Polat Alemdar kafalılar dan.realde gördugun bu bağnaz yapılaşma dan sen memnunsan hay hayy.bak bu oyunda olsa insanın gercekteki iç yapısını dışa yansıtma şekli.goruyorsun işte adamın imkanı olsa biz racon kesmeyiz kafa keseriz diyecek.misal Spartacus.

LAragon99

Baltacı
Dertlerimiz ortak olsun LAragon, kimseyi küçümseme söz konusu değil, amacım bu asla olamaz. Yazılanları tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Sizce arkadaşlarınızın yazdıkları ne kadar tutarlı veya ahlaki değer taşıyor. Eğer sorgulama yapalıcaksa tek taraflı olmaz dimi

Bu değerleri eleştirirseniz ben haklı olsalar da olmasalar da ağzımı açmam. Tek takıldığım noktayı defalarca yazdım, amacınız kimseyi küçük düşürmek olmasa bile o yolun sonu belli. Birbirimizin kusurlarını aramaya başlarsak, hep beraber rezil oluruz.

Küp uydu falan yapıyorsanız beni de işe alın bari o kadar sertifika aldık işe yaramıyor :)

*ATLAS*

Milis
Bu değerleri eleştirirseniz ben haklı olsalar da olmasalar da ağzımı açmam. Tek takıldığım noktayı defalarca yazdım, amacınız kimseyi küçük düşürmek olmasa bile o yolun sonu belli. Birbirimizin kusurlarını aramaya başlarsak, hep beraber rezil oluruz.

Küp uydu falan yapıyorsanız beni de işe alın bari o kadar sertifika aldık işe yaramıyor :)
Size verilen değeri biçen bakış açıları hala aramızda dolaşıyor, artist konuşmalar içinde yer alıyor. Daha iyi bir düzende iyi bir yaşam diliyorum size mesleki olarak

Canikkk

Yasaklı
Benim tuzum kuru hocccaaaammm.bu ülkeden yaşam sartlarindan aha burada gördüğün Polat Alemdar kafalılar dan.realde gördugun bu bağnaz yapılaşma dan sen memnunsan hay hayy.bak bu oyunda olsa insanın gercekteki iç yapısını dışa yansıtma şekli.goruyorsun işte adamın imkanı olsa biz racon kesmeyiz kafa keseriz diyecek.misal Spartacus.

Onları sen öyle sınıflandiriyorsun :D vazgeçmiyorsun da helal sana

Canikkk

Yasaklı
Kara böcek seni :)
Alınma sanada iyi oyunlar.hemende kiskaniyorsun

Düşüncelerinin sığ olduğunu belirtirken yanılmadığımı ve hayatında ki tek tatminkârlarliginin aldığın diploma olduğunu gösterdiğim için ben sana iyi oyunlar dilerim. Inşallah o şahinci dediğin tiplere işin düşer

foxandreas

Acemi
Eczacı olmuşsun lakin sadece o küçük sığ dünyanda kapanıp kalmışsın. Sen kimsin ki insanları kendinden küçük görebiliyorsun. Sen nesin ülkenin aydınlık geleceği mi ? Kime ne faydan var?
Bide buraya şey eklermisin.
Bey bey eczacı olmuşsun ama adam olamamissin.
Ufku açık bilgili çağdaş arkadaşım benim.senin dünyan aha bu kadar işte klanlar forum ve sahinciler : D

Canikkk

Yasaklı
Bide buraya şey eklermisin.
Bey bey eczacı olmuşsun ama adam olamamissin.
Ufku açık bilgili çağdaş arkadaşım benim.senin dünyan aha bu kadar işte klanlar forum ve sahinciler : D

Benim dünyam hakkında bilgi vermek isterim ama sizler gibi şovu sevmiyorum. Sana yukarıda yaptığın tarzda bir benzetme yapmadım adamligin beni ilgilendirmez sen birey olamamışsın.

ŞAHİ ALYANS SECRET KURALSIZ VS BAHSER SAVAŞI 33 GÜN ÖNCE BAŞLADI. Serverde oynamayıp forumm takip edenlere ufak bir hatırlatma yapayım
Ben de onu önceden sormuştum kimse yanıtlamamış bu forum başlığında sanki kuralsız tek savaşa girmiş gibi bir algı var.
Neyse, ben oturuyorum mana dolsun sen beni çekersin :)

AequitaS*

Okçu
W64 algı ve manipilasyon üzerine dönüyor zaten tarafım belli zaten bahser klanıyla en aktif savaşan oyunculardanım.Aksini iddia eden olursa kayıtlarım mevcut Diplomatlar arka tarafta ne gibi konuşmalar yapıyor bilmiyorum