KUDRET

DiOny SoS

Hafif Atlı
Oncelikle adab dedigimiz sey oyunda baltayla kilic mizrakla ogretilmez. Adab dedigin edebten gelir. Eline Diline Beline sahip olmayi anlatir. Sizler dilden kasti sadece kufur olarak algiladiginiz icindir belki bu dusunceleriniz ancak, dil kufur etmez sadece.herneyse konuyu uzatmaya gerek yok.sizlere iyi oyunlar :)

Küfür oyunda yada forumda yasak. Küfür içeren bir yazı varda biz mi görmedik yoksa adminler mi ?

**aNoLifeq**

Yasaklı
Daha düne kadar her seferinde tebrik edilmenize karşı yazılmış yazılara gelip seviyeden, oyun olduğundan bahsettiğinizi hiç görmedim? Edepsizlik yapan arkadaşların yazılarını beğenmeniz de gözümüzden kaçmıyor :) Bırakın artık maval okumayı, hak edene hakkettiği gibi davranıyoruz.

DeletedUser65556

Ziyaretçi
İstatistiklerde öndeyken gelip seviyesizlik yapmışız öyle mi ? Bizim ilk mesajımızı attığımız tarihe bakabilirsiniz. Ben daha yeni yeni takılıyorum foruma. Klanım da olsa oyun için seviyesizlik yapanlarla karıştırmayın bizi lütfen.

**aNoLifeq**

Yasaklı
İstatistiklerde öndeyken gelip seviyesizlik yapmışız öyle mi ? Bizim ilk mesajımızı attığımız tarihe bakabilirsiniz. Ben daha yeni yeni takılıyorum foruma. Klanım da olsa oyun için seviyesizlik yapanlarla karıştırmayın bizi lütfen.

O zaman çok geriye gitmek yok aşağıdaki mesajda paspas çekmenin ne anlama geldiğini biliyorsun değil mi?

birbirinize paspas çekmeye devam edin neyse ;)

DeletedUser65556

Ziyaretçi
peki siz bana beni sinirlendireceğini bile bile cevap vermeden önce yazdığım bişey var mı :D

DeletedUser65556

Ziyaretçi
anlamını gayet iyi biliyorum sen bize soytarı demeden önce yazdığım bişey de yok ilk önce kelimelerine dikkat etmen lazım laf yemek istemiyorsan

**aNoLifeq**

Yasaklı
Haha bak ne güzel söylemişsin laf yemek istemiyorsan kelimelerine dikkat etmen gerekiyor diye :)

Senin benden önce yazdığını görebilmen için ne yapmamız gerekiyor? Tekrar git bak kim neyi daha önce yazmış ondan sonra gelip bu sözler ile savun kendini, yoksa böyle rezil edersin ;)

Maestro*

Kılıç Ustası
ben tek siz hepiniz :) Bekir abi sen o köyü almış olsaydın oyunu bırakmayacaktım ya nasıl bi sebebiyet verdin de bıraktım oyunu

Bekir seni kiniyorum...
kralimiz @Honey Badger. bunlarimi layik gordun...

ya gencler hep soyluyorumda gene soyluyeyim
surda gelip oncelikle bu bi oyun oyun oldugunu unutmayalim falan demeyin ya 2 post sonra kufur etme noktasina geliyorsunuz hala bu bi oyun unutmayin diyosunuz...

bunu diyenler genel olaarak bunun oyun oldugunu unutup oyunda yenildigi icin gelip burda sacma sapan konusanlar{-\\

sonra bide butun dusmanlar seviyesiz sizin oldugunuz taraf mukemmeldir her zaman
ha bide bi sorum olucak bu seviye meselesi klan seviyesiyle alakali bi seymi bizim klan seviyesi baya yuksek cunku :p

neyse neyse bu bi oyun unutmayin :D

DeletedUser65746

Ziyaretçi
Bekir seni kiniyorum...
kralimiz @Honey Badger. bunlarimi layik gordun...

ya gencler hep soyluyorumda gene soyluyeyim
surda gelip oncelikle bu bi oyun oyun oldugunu unutmayalim falan demeyin ya 2 post sonra kufur etme noktasina geliyorsunuz hala bu bi oyun unutmayin diyosunuz...

bunu diyenler genel olaarak bunun oyun oldugunu unutup oyunda yenildigi icin gelip burda sacma sapan konusanlar{-\\

sonra bide butun dusmanlar seviyesiz sizin oldugunuz taraf mukemmeldir her zaman
ha bide bi sorum olucak bu seviye meselesi klan seviyesiyle alakali bi seymi bizim klan seviyesi baya yuksek cunku :p

neyse neyse bu bi oyun unutmayin :D

Tamam siz beysiniz pasasiniz oldumu :)