Kudret vs Bro

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Pre hediye edecek varmı :) şöylr 50-100 gönlünüzden koparcasına :))

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Hediye edecek varsa bende alırım.
Bu adamın kepçesi var ben daha müşkülüm :eek::D:p

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Bu başlığın altına ben açtım pre işini :) burala 5 marttan sonra değerlenir :D

DeletedUser58076

Ziyaretçi
brodaki cocukları adam edicem döve döve hiç meraklanmayın :)

DeletedUser65411

Ziyaretçi
oooo maşallah ne konuşmuşunuz ama bu olanları normal karşılıyorum her dünyada bu veya buna benzer olaylar olur ıkı klanada başarılar dılerım savaşı hak eden kazanzın ama kalp kırmaya gerek yok yok o ıban ıstemış yok o köyler zamanında bızımdı yok bız bro yu pts den kurtardık gıbı şeylere gerek yok bro muttefıkımızde zor duruma düşmüş pts karşısında tabı yardım edeceksın kudret muttefıklıgın anlamı bu bızım durumumuzda onlar olsa bız onların durumunda olsaydık bızde onlardan yardım ısteyecektık vs vs yok bro pts oyuncularını aldı alır savaş bu savaş ganımetı gözunde bakacaksın aynı şey de pazdanın köylerı ıcınde gecerlı zamanında burası bızımdı bızım sayemızde köylerı aldın gerı ver gıbı şeyler yanlış neyse daha cok konuşulacak şey var ama yazmaya gerek yok normal bunlar arkadaşlar 5 martta savaşınızı verın keyfını cıkarın oyunun saygılarımla

BARZO
MYRMİDONS
TROLL
KUDRET

CANSINIZ CAN :))

DeletedUser62250

Ziyaretçi
Bu arada dünya içerisinde olmayan arkadaşları bilgilendireyim.Bro ile tek savaşıyorum 2 gündür onlardayken aldığım köyleri istediler para teklif ettiler,5 Martta savaş başlaması gerekirken habersizce saldırdılar.

Kendilerine yakışanı yaptılar,onlara göre parayı kabul etmeliydim :)

Ama eden bulur.48 saattir durmadan saldırıyorlar hiç köy alamadılar birde en yakın klandaşıma yaklaşık 50 saat mesafedeyken.

Bu arada 3 köy'de aldım.

Toplanıyorlar biri misi kitliyo,biri destek atıyo,biri kami yine yetemediler.

Raporları atmayayım ayıp olur :)

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Bu gece itibariyle çok kan dökülür buralarda :))

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Kudret bu savaşı 1 aya kazanır.
Dışarıdan bakınca 1 adım önde görünüyor.
Bol şanslar

DeletedUser66782

Ziyaretçi
İşimiz gücümüz var filoyu genişlettim.
Hazır Ulusoy ve pamukkale bayrak çekmişken biraz da sahneye biz çıkalım :)