KUDRET - EMP

• Konuyu başlatan DeletedUser362
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64537

Ziyaretçi
salmadan oynasaydım kudret başını alırdı. hayırlı forumlar

DeletedUser65346

Ziyaretçi
fark açıldıkça çirkinleştiniz herhalde ama salsan bile tek opta yıkılmamak lazım kendi içinde yapılanmaya gidip birbirine saldırmamak lazım salınca tekte yıkıldıysan salmasaydın 2 op görürdün o yüzden öyle yapmasaydın böyle yapmasaydın demek yerine oynamayı deneseydin

beykoz61

Ağır Atlı
fark açıldıkça çirkinleştiniz herhalde ama salsan bile tek opta yıkılmamak lazım kendi içinde yapılanmaya gidip birbirine saldırmamak lazım salınca tekte yıkıldıysan salmasaydın 2 op görürdün o yüzden öyle yapmasaydın böyle yapmasaydın demek yerine oynamayı deneseydin

sal kanka boş konuşmayı tercih etmiş :D

Konuşmak marifet değildir önemli olan ne yaptıklarındır.Şuan savaşta 100 üstü köy alımı yaptık emp ise 50 ye geldi yada gelemedi. emp w46 dan temizlenesiye kadar devam edeceğiz.

beykoz61

Ağır Atlı
Q2Q8oZ.png

savaşı açık ara fark ile kudret önde götürüyor

DeletedUser64537

Ziyaretçi
bilmem kaç gün oldu hala 1 köy alamamışlar benden. salmış halim ha bu üstte boş yapanlara duyrulur. 3 günde bir 10 dakka bakıyorum bi de

DeletedUser65346

Ziyaretçi
aynen aynen sen oyuncusun oynadığımız oyunun adı klanlarken klanın 120 köy fark yemişken ben vermedim hebele hübele ediyorsun burda öyle bir oyunucusun

DeletedUser362

Ziyaretçi
bilmem kaç gün oldu hala 1 köy alamamışlar benden. salmış halim ha bu üstte boş yapanlara duyrulur. 3 günde bir 10 dakka bakıyorum bi de

Seni oyuncu olarak bile görmediğimizden sana op yapma gereği bile duymamışız neyin tribindesin :)

DeletedUser64537

Ziyaretçi
320k puanı var kesimi 4 te birim atın şunu klandan :D