KUDRET - EMP

• Konuyu başlatan DeletedUser362
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65346

Ziyaretçi
Oğulcan sen de çok şey istiyorsun ama,EMP De haylass diye bir arkadaş var Kudret klanının eğlencesi o Haylas olmasa eğlenceğimiz birşey de kalmayacak :) Geçen gün haylass denen arkadaş tüm klana mesaj atıyor ve bizim sınırda desteklediğimiz köyün casus raporunu koyup bu ne korkusu diyebiliyor.Adamlar daki mantık demek ki sınır köylerine destek atmamak destek isteyene destek göndermemek.Bu Tarz düşünceli adamlardan fazla birşey beklemiyceksin :)
abi savaş çıkacağı önceden belliydi gün kararlaştırıldı 3 gün boyunca sadece yönetim kendini destekletmiş herhalde bütün sınır bomboştu :)

DeletedUser362

Ziyaretçi
abi savaş çıkacağı önceden belliydi gün kararlaştırıldı 3 gün boyunca sadece yönetim kendini destekletmiş herhalde bütün sınır bomboştu :)

:) O Kadar da boş değil oğulcan abartma şuana kadar 6 milyon 400 bin birim kesmişiz saldırarak :D

DeletedUser67031

Ziyaretçi
Bazı hakkı yenmeyecek insanlar dışında boş oyuncular topluluğu olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu birkaç isim. Savaşta bir taraf kazanıyorsa diğer taraf kaybetmiştir bunun başka bir açıklaması yoktur. Ama sen kaybedip sağa sola çamur atıyorsan bırak oyunda başarı sağlamayı gerçek hayatında dahi hiçbir başarıya ulaşamazsın. İstatistiklere ve göz önündeki duruma bakacak olursak; kazanacak kudret klanını tebrik eder, kaybedecek emperor klanını da aynı şekil tebrik ederim belki böyle olmaması gerekirdi ama en başından beri boş konuşan bir grup ile bu kaçınılmaz sondu... (sözlerim meclisten dışarı alınacak insanlar kendilerini çok iyi biliyor)

beykoz61

Ağır Atlı
lZvYqJ.png

bugün yapılan ufak çaplı operasyon sonucu 20 köy alınmıştır

DeletedUser66489

Ziyaretçi
güle güle Emp iyi bir klana benziyordu fos çıktı.

DeletedUser362

Ziyaretçi
Ayinesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz Diye Bir Söz Vardır Tam Olarak Konumuzla Alakalı Olsa Gerek :) Ayrıca İstatistiklerden daha fazla köy aldık çünkü Emp nin bir kaç klanı savaşa dahil olmadılar :)

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Benim bu oyundan anladığım ve öğrendiğim tek kavram yensende yenilsende rakibin emeğini gözardı etmeden tebrik etmektir. Savaş sonunda iki klan yöneticilerindende onu beklerim. Bi dünyada savaştığımız oyuncularla diğer dünyada aynı klanda olabiliyoruz. Ve bu oyunda üslubunu koruyan herkes benim gözümde çok kaliteli oyuncudur. Savaşınızın güzel geçmesi dileğiyle tekrardan. Her iki klandada çok değerli dostlarım var. Hepsine ayrı ayrı başarılar dilerim

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Bazı hakkı yenmeyecek insanlar dışında boş oyuncular topluluğu olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu birkaç isim. Savaşta bir taraf kazanıyorsa diğer taraf kaybetmiştir bunun başka bir açıklaması yoktur. Ama sen kaybedip sağa sola çamur atıyorsan bırak oyunda başarı sağlamayı gerçek hayatında dahi hiçbir başarıya ulaşamazsın. İstatistiklere ve göz önündeki duruma bakacak olursak; kazanacak kudret klanını tebrik eder, kaybedecek emperor klanını da aynı şekil tebrik ederim belki böyle olmaması gerekirdi ama en başından beri boş konuşan bir grup ile bu kaçınılmaz sondu... (sözlerim meclisten dışarı alınacak insanlar kendilerini çok iyi biliyor)

Herkesi destekledin, operasyon zamanı tüm köylerinin mis giriş saatini vaktinde yapmana rağmen hiç bir arkadaşın sana destek olmadı bir destek göremedin seni ayrıca tebrik ederim sen kaybetmedin klanın seni kaybetti bir dahaki dünyalarında başarılar

husus

Kılıç Ustası
keskin sirke küpüne zarar burada tüm kudret klanına rahatsız edici sirküler çeken arkadaşa teşekkür ediyorum saşgmkalsmgas