KUDRET - BRO vs VATAN-PTS

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Birincisi Alparslan 25 mevzusu senle vatan degil bizle bro nun aldığı bir karardı ikincisi evet ben bu world kadar pasif oyuncu olan bir world görmedim tabiki kavga dövüş karmaşa olmucak Suan savaşıyoruz savasicaz kazanan kaybeden taraf olacak kaybeden kazananı tebrik edip cikicak Suan benim takip ettiğim kadarıyla world de en aktif oyuncuya sahip klan Kudret güçlü oldugnu göstermez fakat soyle bir avantaj sağlar seri kararları seri şekilde uygulamanı opa katılımı artırmanı sağlar vs vs zaten ben ne brothers a ne Kudret e birşey demem cunku kimse bu gune kadar bana kist dememiş host dememiş burda ki amacim ortalığı bulandırmak tartışma çıkartmakta degil sadece benim açımdan arkadaşça konuşuyoruz karşı gruplardayiz tabiki herkes kendi grubunu temsil ediyor ama lutfen kimse burda konuştuklarımı asaglama böbürlenme gibi algılamasın ben sadece kendi perspektifimi yansıtıyorum forumda
Tamam İşte Bizde O Fikirdeyizde Emrah Kendisi Yapti Gruptanda Cıktı Yani Oda Brothers Vatan Arasindaaki Bişeydi Ki ben Nötr Cekerken Gruptada Dedim Sizde Bizi Çekin Yanlıs Anlasilmasin Dedim

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Yok Ahmet saten benim dediğim olay senin haklı olup olmaman degil Alparslan sordu bende erken girdi brothers dedim yanı ben anlaşma bozuldu uymadı falan filan demiyorum sonuç olarak erken girdin onu demek istiyorum

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Vatan dağılmayı çoktan hak etmişti. Geç bile kalındı bu savaşa. Alayına BROTHERS! F*ruk pts sınırını tek başına alır zaten :D

Yeni gordum msji ezmeyemi çalıştın kanka rakan dan bahsediyoruz dimi çok başarılı oyuncu:D

DeletedUser362

Ziyaretçi
ben de tarafsız biri olarak merak ediyorum açıkcası.

Yek klanı şu an savaşa girmezse oyunu kaybeder zaten. Pts iki klana karşı tek savaşıyor. Vatan klanı Kudret'e ne yapabilir ki? Kızıl'ın Kudret'in maşası olduğunu biliyoruz zaten. Kızıl ile de Yek ile arası iyi olan SHIELD savaşıyor ama Yek ortada yok. Pts'nin gardı düştü mü girse ne olacak daha kötü olacak. Yanlış strateji bence.

Şimdi bu senin tarafsız yaklaşımın mı oluyor :) Kızıl klanı öncelikle Kudret Klanının maşası değil dostudur.Bir klanın maşa olması için kullanılması lazım ki bizim kızıl klanını kullandığımız Yok.Size göre klanların diplomasi yapması ve dost edinmesi maşalıksa onu bilemem.

Yek klanı tarafsız kalmışsa bir bildiği vardır elbet,ki bizim oyun başından beri dostane ilişkiler yürüttüğümüz bir klandır herşeyi biliyorsan bunu da bilmelisin.

DeletedUser362

Ziyaretçi
Bu arada birşey eklemek istiyorum Kudret Papel savaşını kazandı Başarı değil diyenler oldu Emp yi Yendi Başarı değil diyenler oldu.Keza şimdi Vatan konusunda da aynı şey deniyor;Başarı değil :) Klan kurmak bir saniyelik iş arkadaşlar önemli olan yönetmek ve ayakta tutmaktır.Başarı budur.Şuan ayakta duran her klan başarılıdır Benim gözümde.

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Okumuşsun ama anlamamışsın Cemalhan ben Kudret başarısız bir klan demedim Kudret vatandan çok çok daha iyi bir klan sonuç belliydi dedim benim vatan konusunda söylediklerim Kudret klanına kötülemek yermek degil aksine güçlü oldugnu belirtmek oldu arasında ki ince çizgiyi görmezden gelme lutfen

Şimdi bu senin tarafsız yaklaşımın mı oluyor :) Kızıl klanı öncelikle Kudret Klanının maşası değil dostudur.Bir klanın maşa olması için kullanılması lazım ki bizim kızıl klanını kullandığımız Yok.Size göre klanların diplomasi yapması ve dost edinmesi maşalıksa onu bilemem.

Yek klanı tarafsız kalmışsa bir bildiği vardır elbet,ki bizim oyun başından beri dostane ilişkiler yürüttüğümüz bir klandır herşeyi biliyorsan bunu da bilmelisin.

Evet tarafsız yaklaşımım oluyor çünkü yorum yaptığım klanların hiçbiri ile organik bağım yok. Ondan dolayı tarafsız oluyor.

Diplomasi yapılır ancak diplomasi de gebe kalmamak bağımsız politika güdebilmek önemli. Eğer bugün Kızıl kudretten bağımsız politika oluşturamıyor ve bu politikaları icra edemiyorsa demekki bağımsız bir klan değildir. Bağımsız olmayan bir klanda bağımsız olamama sebebi olan klanın maşası oluyor. Bir nevi proxy savaşları gibi. Ya da bir nevi sömürge devletlerinin modern ya da postmodern dönemde sömürü devletleri ile ilişkisi de olabilir.

Yek'in tabi bir bildiği vardır. Ben Yek'in yönetimine saygısızlık yapamam. Yapmadığımı da düşünüyorum. Ancak bu tarafsızlığın ilerleyen günlerde düşündüklerine fayda sağlamayacağı yönünde çıkarım yapıyorum. Bu çıkarımım tamamen şahsi görüşümdür.

Bu arada tekrar söylüyorum. Birçok defa da söyledim. 42'de neredeyse size sınırdım ve galaksi ile savaşınızı adım adım takip ettim. Bu süre içerisinde de sizi hep takdir ettim. Çok beğendiğimi de söyledim. Çok iyi bir ekipsiniz ve çok iyi oyuncularınız da var dedim. Bu dünyaya da iyi hazırlanmışsınız ve oyunun tüm yönlerini oynuyorsunuz.

Ve acizane diyorum ki 42'de galaksi stratejisi üzerinden gittiğinizi düşünüyorum.

Saygılar

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Okumuşsun ama anlamamışsın Cemalhan ben Kudret başarısız bir klan demedim Kudret vatandan çok çok daha iyi bir klan sonuç belliydi dedim benim vatan konusunda söylediklerim Kudret klanına kötülemek yermek degil aksine güçlü oldugnu belirtmek oldu arasında ki ince çizgiyi görmezden gelme lutfen

Aga sen ne güzel konuşuyorsun yav eski güzel dünyaları hatırlattın bana ama bu oyun artık eskisi gibi değil keşke herkes senin kadar iyi olsa da bizde iyi kalmaya devam etsek :)

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Evet tarafsız yaklaşımım oluyor çünkü yorum yaptığım klanların hiçbiri ile organik bağım yok. Ondan dolayı tarafsız oluyor.

Diplomasi yapılır ancak diplomasi de gebe kalmamak bağımsız politika güdebilmek önemli. Eğer bugün Kızıl kudretten bağımsız politika oluşturamıyor ve bu politikaları icra edemiyorsa demekki bağımsız bir klan değildir. Bağımsız olmayan bir klanda bağımsız olamama sebebi olan klanın maşası oluyor. Bir nevi proxy savaşları gibi. Ya da bir nevi sömürge devletlerinin modern ya da postmodern dönemde sömürü devletleri ile ilişkisi de olabilir.

Yek'in tabi bir bildiği vardır. Ben Yek'in yönetimine saygısızlık yapamam. Yapmadığımı da düşünüyorum. Ancak bu tarafsızlığın ilerleyen günlerde düşündüklerine fayda sağlamayacağı yönünde çıkarım yapıyorum. Bu çıkarımım tamamen şahsi görüşümdür.

Bu arada tekrar söylüyorum. Birçok defa da söyledim. 42'de neredeyse size sınırdım ve galaksi ile savaşınızı adım adım takip ettim. Bu süre içerisinde de sizi hep takdir ettim. Çok beğendiğimi de söyledim. Çok iyi bir ekipsiniz ve çok iyi oyuncularınız da var dedim. Bu dünyaya da iyi hazırlanmışsınız ve oyunun tüm yönlerini oynuyorsunuz.

Ve acizane diyorum ki 42'de galaksi stratejisi üzerinden gittiğinizi düşünüyorum.

Saygılar

Yazmışsın yazmışsın eyvallah kendi düşüncelerin de sana bişey soracağım.

42. Dünyayı kim kapattı ?

beykoz61

Ağır Atlı
Y6ZPzZ.png

bugüne ait istatistikler savaş kudret bro lehine vatan klanı dağıldı

MrTroya.

Casus
Yeni gordum msji ezmeyemi çalıştın kanka rakan dan bahsediyoruz dimi çok başarılı oyuncu:D

Evet ondan bahsediyorum. Benim talebem zaten. Verdiğim taktiklerle tek başına savaşı götürür. Beraber savaşacaktık ama yurt dışına çıkmam sebebiyle oyunu bıraktım :D F*ruk son mis bükücü :D