KUDRET - BRO vs VATAN-PTS

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Bir kaç raporda biz paylaşalım madem elimde olan mevcut raporları atıyorum..

X-Rois ...

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Devamını atariz

Eklentiler

• 13C9C14B-EC40-4694-AAF3-8F2E994C4D27.png
    13C9C14B-EC40-4694-AAF3-8F2E994C4D27.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 51
  • 8FFFACBB-3776-49D6-9B3A-469FC5A5BFDB.png
    8FFFACBB-3776-49D6-9B3A-469FC5A5BFDB.png
    54,2 KB · Görüntüleme: 52
  • CE313578-DF27-4965-83EE-B786FD85CFCA.png
    CE313578-DF27-4965-83EE-B786FD85CFCA.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 50
  • B39372B6-9C33-44A2-B7CC-C2BD8388311B.png
    B39372B6-9C33-44A2-B7CC-C2BD8388311B.png
    56,2 KB · Görüntüleme: 48
  • 2BE1EAC0-ABBD-4ED5-A2A7-4EF0D90A070F.png
    2BE1EAC0-ABBD-4ED5-A2A7-4EF0D90A070F.png
    54,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 4B36FDDF-C2B0-4CBB-9EA0-3E72C24AC98E.png
    4B36FDDF-C2B0-4CBB-9EA0-3E72C24AC98E.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 49
  • F5B3BADC-DD58-4C50-9850-C93768A9F2A1.png
    F5B3BADC-DD58-4C50-9850-C93768A9F2A1.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 49
  • AA8ECE3B-6274-4C27-BBC1-DEB95990BFE1.png
    AA8ECE3B-6274-4C27-BBC1-DEB95990BFE1.png
    54,2 KB · Görüntüleme: 49
  • 5A2F12EA-3F28-4288-9117-5A1104B8160B.jpeg
    5A2F12EA-3F28-4288-9117-5A1104B8160B.jpeg
    16,1 KB · Görüntüleme: 49

beykoz61

Ağır Atlı
114 koy alıp 104 geri verdi demişsin sadece omeraltun ve şizofrenin toplam aldığı koy 25-30 civarı zaten tekrar bakmanı tavsiye ederim

WDz4PL.png

Bak bu sizn pts nin broya op yaptığı gün ki alınan verilen köy istatistiği siyah okla da işaretledim belki gözünden kaçmıştır :)

uyznlar

Ağır Atlı
tarafsız biri olarak tek merak ettiğim yekin neden savaşa dahil olmadığı dogu batı savaşına dönmeli

ben de tarafsız biri olarak merak ediyorum açıkcası.

Yek klanı şu an savaşa girmezse oyunu kaybeder zaten. Pts iki klana karşı tek savaşıyor. Vatan klanı Kudret'e ne yapabilir ki? Kızıl'ın Kudret'in maşası olduğunu biliyoruz zaten. Kızıl ile de Yek ile arası iyi olan SHIELD savaşıyor ama Yek ortada yok. Pts'nin gardı düştü mü girse ne olacak daha kötü olacak. Yanlış strateji bence.

beykoz61

Ağır Atlı

Yek klanı şu an savaşa girmezse oyunu kaybeder zaten. Pts iki klana karşı tek savaşıyor. Vatan klanı Kudret'e ne yapabilir ki? Kızıl'ın Kudret'in maşası olduğunu biliyoruz zaten. Kızıl ile de Yek ile arası iyi olan SHIELD savaşıyor ama Yek ortada yok. Pts'nin gardı düştü mü girse ne olacak daha kötü olacak. Yanlış strateji bence.

yek klanının pts nin yanında savaşacağını nerden çıkardın kendileri açıklamadan bişeyler söylemek yanlış olur ;)

uyznlar

Ağır Atlı
yek klanının pts nin yanında savaşacağını nerden çıkardın kendileri açıklamadan bişeyler söylemek yanlış olur ;)

dünyaya baktıgımızda zaten 4 büyük klan kalmış 2 si pts ye karşı yani 3 klan zaten savaş halinde pts düşmesi halinde hedef yek olucak zaten

DeletedUser66877

Ziyaretçi

Sen ne kadar şey biliyormuşsun ya? Söyle oyunda kim olduğunu da biz de seni bilelim bakalım

eyvallah usta.

O zaman PTS kötü diplomasi yapıyor diyelim. Yani hem brothers'ı hem yek'i dünyanın en büyük klanı karşısında yanına çekememekte sıkıntılı geldi bana ama tabi içeriği bilmiyorum o yüzden sallamayayım.

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Kimseden destek istemeye gerek Yok arkadaslar biz vatan a verdiğimiz sözün arkasında durduk diplomasi ile alakasi yok yanında savaşa girdik yek girer girmez onların bileceği iş biz sonuna kadar mucadelemizi vericez yeneriz yeniliriz problem değil zevk icin oynuyoruz her iki cephede keyif alsın yeterli olur herkes icin bu sonuç

DeletedUser66675

Ziyaretçi
WDz4PL.png

Bak bu sizn pts nin broya op yaptığı gün ki alınan verilen köy istatistiği siyah okla da işaretledim belki gözünden kaçmıştır :)

Reis 12 köyden bahsediyorsun istatistiğe gerek Yok op yapılan bolgede haritaya bakmak yeterli olur anlamsız tartışmalara gerek Yok vatan karşısında aldığınız sonucu zaten bekliyorduk Kudret gibi bir klan vatan karşısında çok avantajlıydı zaten ben bir basari görmüyorum ortada sebebide vatan size denk değildi o sebeple Kudret daha üstün bir klandi her zmn bu oyun ne kadar oyunculuk olarak gözüksede sayılar asıl etken vatanın kapasitesi belliydi

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Reis 12 köyden bahsediyorsun istatistiğe gerek Yok op yapılan bolgede haritaya bakmak yeterli olur anlamsız tartışmalara gerek Yok vatan karşısında aldığınız sonucu zaten bekliyorduk Kudret gibi bir klan vatan karşısında çok avantajlıydı zaten ben bir basari görmüyorum ortada sebebide vatan size denk değildi o sebeple Kudret daha üstün bir klandi her zmn bu oyun ne kadar oyunculuk olarak gözüksede sayılar asıl etken vatanın kapasitesi belliydi
Madem vatanın yanındaydınız niye düzgün desteklemediniz diye sorarlar ama dostum o zamanda DEĞİL mi ?

6000 küsür köyünüz var bizimde bro ile toplasan o kadar çıkar operasyonda gidilen sayıları tartışalım o zaman madem sayısal bu oyun olur mu ?

DeletedUser66675

Ziyaretçi
25 inde diye söz verildi destekleyene kadar koy düştü bro tarih beklemedi sebep çok Hem destek Vermediğimi nerden biliyorsun koy sayısı bu w de birşey ifade etmiyor en azindan pts icin oynayan belli başlı Kişiler maalesef oyuna katılım çok az reis bireysel oynarsak oynariz herkesle sikinti yok

DeletedUser55582

Ziyaretçi
25 inde diye söz verildi destekleyene kadar koy düştü bro tarih beklemedi sebep çok Hem destek Vermediğimi nerden biliyorsun koy sayısı bu w de birşey ifade etmiyor en azindan pts icin oynayan belli başlı Kişiler maalesef oyuna katılım çok az reis bireysel oynarsak oynariz herkesle sikinti yok
Niye Tarih Beklemedigimizide Yaz Bakalım Buraya Savaş Açmadik Zaten Nötr Cekip Hakkımız Olanlari Aldık Size Dedim Sizde Çekin Nötr Diye

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Niye Tarih Beklemedigimizide Yaz Bakalım Buraya Savaş Açmadik Zaten Nötr Cekip Hakkımız Olanlari Aldık Size Dedim Sizde Çekin Nötr Diye

Neden beklemediğin senin bileceğin iş diplomasinin bileceği iş hakkın hukukun beni bağlamaz sadece erken girildi bu kadar basit nötr çekip vurman vurmus olduğun gerçeğini değiştirmiyor erkene aldın tarihi oldu bitti vatan klanı savaştı kaybetti ben sorunun cevabını verdim ve kusura bakma ama nötr çekip vurman veya o tarihte savaş açman ayni şey vurdun mu vurdun

DeletedUser50138

Ziyaretçi

Ben hiç kimseye söz vermedim reis valla ilk kez bir wp grubuna girdim söyleyeceklerimi söyledim savaşı açtık kavga dövüş de olmadı . He köy sayısı önemli değil diyorsun da reis köy sayısı önemli ama aktif oyuncu sayısı daha önemli şimdi sizde daha çok pasif olması veya elinizdeki köyleri kullanamamanız benim suçum mu yada şöyle diyeyim bu benim güçlü olduğumu mu gösterir ?

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Birincisi Alparslan 25 mevzusu senle vatan degil bizle bro nun aldığı bir karardı ikincisi evet ben bu world kadar pasif oyuncu olan bir world görmedim tabiki kavga dövüş karmaşa olmucak Suan savaşıyoruz savasicaz kazanan kaybeden taraf olacak kaybeden kazananı tebrik edip cikicak Suan benim takip ettiğim kadarıyla world de en aktif oyuncuya sahip klan Kudret güçlü oldugnu göstermez fakat soyle bir avantaj sağlar seri kararları seri şekilde uygulamanı opa katılımı artırmanı sağlar vs vs zaten ben ne brothers a ne Kudret e birşey demem cunku kimse bu gune kadar bana kist dememiş host dememiş burda ki amacim ortalığı bulandırmak tartışma çıkartmakta degil sadece benim açımdan arkadaşça konuşuyoruz karşı gruplardayiz tabiki herkes kendi grubunu temsil ediyor ama lutfen kimse burda konuştuklarımı asaglama böbürlenme gibi algılamasın ben sadece kendi perspektifimi yansıtıyorum forumda