KOLPA KLANLARININ ASIL YÜZÜ

jully006

Acemi
Arkadaşlar Bulunduğunuz Klan içerisindeki jully006 şahış ihraç edilmiştir.

Ceset Yanlısıdır.
akabinde Absinth06 da bu arkadaşla birlikte hareket edip ihraç edilmiştir ve toplanmıştır Sizlerden Ricam Eğer bu arkadaşla birlikte Değil iseniz Klan davetine Gelmenizdir geçiş klanı kurulucaktır bir kişide yöneticic olucaktır

o klanda kalan her kişi ihraç listesine giricektir bilginize.

BU SİRKÜLER ŞUAN CEKILMISTIR..... DÜMENCİTAYFUN ESKİ ADIYLA AMESİA ARTIK NIYE ISIM DEGISTIRIYORSA :) DEMEKKI NICKI KIRLENMİŞ ONCESINDE..
Bi ihraç listeleri var bunların sürekli onunla tehdit ediyorlar.. şöyle yapmazsanız ihraç böyle yapmazsanız ihraç... hepsinide kanıtlarım. ama arkadaşlar nedense kanıtsız iftiraya bayılıyor. işine gelmeyınce ceset yanlısı. bari başkalarınında günahına girmeyin.. ALLAH ŞAHİDİM Bİ KES OLSUN CESEDE MESAJ ATMADIM KLANDAN ATILANA KADAR..... atsamda sizi ilgilendirmez. Bugune kadar her desteğe karşılık vermiş biri olarak söylüyorm bunları azıcık erkek olun..
SİZ DÜNYAYI KAZANSANIZ BİLE ADAMLIĞINIZI KAYBETTİNİZ BU SAATTEN SONRA....

Hangi desteğe karşılık verdin aksine op yerken destekleri geri çektirdin senin kanında var hainlik :) senden bize dost olmaz yılan seni :)

Adamlığı senin gibi ilk mesajı anaya avrada küfür eden insan görünümlü yaratıktan öğrenecek değiliz bi insanda önce ar olmalı senin yüzünde yok o meymenet senden öğrenecek bişeyimiz yok sen önce edep ögren ahlak öğren yaşına veriyorum kendini 25 gibi tanıtıyorsun ama bence 13 14 yaşındaki bi çocuktan farkın yok adamlık dersi veriyor birde buradaki insanları kandır anca mesajlar duruyor canım merak edene atarım :)

GermanBaby

Baltacı
Adamlığı senin gibi ilk mesajı anaya avrada küfür eden insan görünümlü yaratıktan öğrenecek değiliz bi insanda önce ar olmalı senin yüzünde yok o meymenet senden öğrenecek bişeyimiz yok sen önce edep ögren ahlak öğren yaşına veriyorum kendini 25 gibi tanıtıyorsun ama bence 13 14 yaşındaki bi çocuktan farkın yok adamlık dersi veriyor birde buradaki insanları kandır anca mesajlar duruyor canım merak edene atarım :)
Sadece merak ediyorum Adem Bey, bu söyledikleriniz kendi klanınızdakiler için geçerli değil galiba :D

UNCHARTED

Dük
Büyük harfler ile yazmak yerine kalın yazmayı tercih edebilirsin bence tabi sen bilirsin ban yemek istiyorsan ayrı :D

Büyük harf yazmak ban sebebiydi sanırım :)

Ordinaryus41..

Baltacı
Arkadas 58 dunya formu ya CESET ya KOLPA asıl yüzleri ile doldurmussunuz.CESET klanlarını sevmem 36 dunyadan dolayı ve cok multılı oynuyorlar.Savasta ıyı olan kazansın.Kolpacino klanlarını bır adım önde görüyorum @polkan gibi harita okumasını cok ıyı bılen ender bir üstada sahipler.

Başarılar.

*KepçeciX*

Okçu
Arkadas 58 dunya formu ya CESET ya KOLPA asıl yüzleri ile doldurmussunuz.CESET klanlarını sevmem 36 dunyadan dolayı ve cok multılı oynuyorlar.Savasta ıyı olan kazansın.Kolpacino klanlarını bır adım önde görüyorum @polkan gibi harita okumasını cok ıyı bılen ender bir üstada sahipler.

Başarılar.

gözlükleri değiştir üstadım yanlış görüyosun :) dün 30 köy aldık misleri tazeleyip bugünde devam ediyoruz. Mis arası atmaya çoğunun ordusu kalmadı. 1000 kişilik ceset klanında 40 oyuncu var zaten her oyuncuya 50 multi :D

* R A G N A R *

Yasaklı
gözlükleri değiştir üstadım yanlış görüyosun :) dün 30 köy aldık misleri tazeleyip bugünde devam ediyoruz. Mis arası atmaya çoğunun ordusu kalmadı. 1000 kişilik ceset klanında 40 oyuncu var zaten her oyuncuya 50 multi :D
Celal abi 2 aydır orda o adamlar uni bölgesinde ve dahi çogu bölgeye toplu op gelip 4 5 köy düşürdünüz.

*KepçeciX*

Okçu
Celal abi 2 aydır orda o adamlar uni bölgesinde ve dahi çogu bölgeye toplu op gelip 4 5 köy düşürdünüz.
İşte o 4-5 köy bu opta çok işimize yaradı bizim yoksa yine 10 u geçmezdi sayı dibinden mislenince çok zayiatınız oldu o köyleri geri alsaydınız yinr 3-4 köyle dönerdik

grimandalina

Mızrakçı

Başarılar.
Kolpa klanlarında olmaktan utanç duyan, bunu buradaki forumda yazan ama etrafındaki yeni tanıştığı klandaşları yüzünden karakterine ters düştüğü klan altında oynamaya devam eden Hakan Bey’den bahsediyoruz galiba :)

Ordinaryus41..

Baltacı
Kolpa klanlarında olmaktan utanç duyan, bunu buradaki forumda yazan ama etrafındaki yeni tanıştığı klandaşları yüzünden karakterine ters düştüğü klan altında oynamaya devam eden Hakan Bey’den bahsediyoruz galiba :)

Klan ıcındekı konu ve sorunlar hakkında bir bilgim yok.Oynadıgı dunyada bulundugu klanda ne kadar mutlu bılmıyorum.Kazanamadıysanız bu sızın problemınız ben kısısel olarak tanıyorum.Oyunculugu ve bılgısı ust duzeydır.

Sonucta Ceset klanlarını sevmedıgımı belırtsemde orada oynayan dostlarım var.Kendı kısısel fıkrımı belırttım polemık yaratmazsanız sevınırım.Sorununuzu Hakan bey ile çözersiniz.

grimandalina

Mızrakçı
Klan ıcındekı konu ve sorunlar hakkında bir bilgim yok.Oynadıgı dunyada bulundugu klanda ne kadar mutlu bılmıyorum.Kazanamadıysanız bu sızın problemınız ben kısısel olarak tanıyorum.Oyunculugu ve bılgısı ust duzeydır.

Sonucta Ceset klanlarını sevmedıgımı belırtsemde orada oynayan dostlarım var.Kendı kısısel fıkrımı belırttım polemık yaratmazsanız sevınırım.Sorununuzu Hakan bey ile çözersiniz.
Ben sadece Hakan Bey’i katarak söylediğiniz bir adım önde notuna ithafen yazdım. Kaldı ki Ceset-Kolpa sınırında bile değil. Ben de Cesette değilim. Polemik yaratmıyorum. Sadece o nota ithafen yazdım.

jully006

Acemi
HAKAN beyi KOLPADA kim takıyor acaba.... ORDULARINI KULLANIYORLAR İŞTE. HEPSI BU. birileri baş kaldırınca asıl kolpacılar ellemiyor.. böyle adamlara ordularını harcatıyorlar işte. onlarda köy aldık diye seviniyor. Kendılerıde ordularını saklıyor... desteğide onlardan alıyor.. herkes herşeyin farkında arkadaşlar siz meraklanmayın. Sanmayın ki bunlar böyle gidecek. Üniversite açılsın yanlarında bir adam kalıyormu göreceğiz.. İşler karışmaya başladı bile. Ama kimse farkında değil. Ben bu olayların neresındeyım derseniz fitneciyim ben :) nifak tohumcusuyum :). o iftira atanlarda elbet birgün iftira yerler. problem değil. Benim kadar cesareti olan Kolpanın ortasında kırmızı yakacak birileri hala vardır elbet :-* hepinizi öpüyorum selamlar.

Ames1a.

Acemi
klavye Ergenleri Toplanmış
Üfürükten Teyyare Selam Söyle O yare..

Çıtanızı ve kaleminizi az yükseltirseniz kale alırız sizleri basit muhabbetler basit oyuncular Basit sonuçlar doğurur.

Siz gidin tiktok Çekin hadi bakalım.

Ceset klanı Forumlardan prim yapmaya çalışma üstadım sahada zaten savaş halindeyiz. 3-5 multinin pasifin oyunu ego kasmaya gelmiş insanların lafı ile karşımıza gelicekseniz az ötede oynayın hadi bakalım.

30 köyü dünya açıldığı günden beri 5. op ta düşürdünüz herhalde
3-4 klanla +100 kamiyle 20 yaş altını sokağa salsalar buralar rahatlıcak aslında ;)

*KepçeciX*

Okçu

Çıtanızı ve kaleminizi az yükseltirseniz kale alırız sizleri basit muhabbetler basit oyuncular Basit sonuçlar doğurur.

Ceset klanı Forumlardan prim yapmaya çalışma üstadım sahada zaten savaş halindeyiz. 3-5 multinin pasifin oyunu ego kasmaya gelmiş insanların lafı ile karşımıza gelicekseniz az ötede oynayın hadi bakalım.

3-4 klanla +100 kamiyle 20 yaş altını sokağa salsalar buralar rahatlıcak aslında ;)

Ağlama modu online

zapsu1701

Mızrakçı

20 yaş altını sokağa salsalar klanınızda kimse kalmaz :)) Biz anlayamıyoruz ki bu nasıl bir yüzsüzlük ; Mileti taciz eden siz , çocuk çocuk hareketler yapıp forumda alay konusu olan siz , bayanların olduğu gruba girip terbiyesizlik yapan siz , bize forumdan prim yapmayın deyip tüm dünyaya karşı forumda özür başlığı açıp devamında millete hakaretler etmeye başlayan yine siz .. Klanının burnunu sokmadığı pislik kalmıyor gelip burda şekilli şukullu yazılar yazacağına klanındaki bu terbiyesizleri temizle ki millet seni bir vasıf saysın.. Anlamıyoruz elimizde emzikle mi gelelim foruma ?

*KepçeciX*

Okçu
20 yaş altını sokağa salsalar klanınızda kimse kalmaz :)) Biz anlayamıyoruz ki bu nasıl bir yüzsüzlük ; Mileti taciz eden siz , çocuk çocuk hareketler yapıp forumda alay konusu olan siz , bayanların olduğu gruba girip terbiyesizlik yapan siz , bize forumdan prim yapmayın deyip tüm dünyaya karşı forumda özür başlığı açıp devamında millete hakaretler etmeye başlayan yine siz .. Klanının burnunu sokmadığı pislik kalmıyor gelip burda şekilli şukullu yazılar yazacağına klanındaki bu terbiyesizleri temizle ki millet seni bir vasıf saysın.. Anlamıyoruz elimizde emzikle mi gelelim foruma ?

sen konuşma kaç op yaptınız 3-5 köy almışsınız klanca :) aşiret klanı çöp ceset üyesi. 1000 kişi bir olmuşsunuz +100 kami + milyonlarca multi + sınırsız pre+ akpil + yemek kartı + truva (çanakkale) sonrada gelmişsin burada övünüyon. Sen sus zapsu