KOLPA KLANLARININ ASIL YÜZÜ

jully006

Acemi
Merhaba Klanlar Oyuncuları;
Bugün sizlere kimileri için önemli kimileri içinse önemsiz bir konudan bahsedicem.
Ama doğru bir konu olduğuna emin olabilirsiniz.
Bakıyorumda bu kolpa klanları sürekli forumda orada burada birilerine atıp tutuyorlar. Bunu yazan eski bir kolpa oyuncusu. Bu takımda olmuş olmaktan nefret eden biri.
Herkesi hain ilan ediyorlar. Bende onlardan biriyim onlar için. ama sadece onlar için...
Bu adamlar toplama klanlardır. işte şu bölgeden bu kadar adam otekınden bu kadar vs.
Bunlar sınırda full saldırı oynayıp geride klanlardan destek isterler. Bu doğal bi durum gibi görünebilir. Ama değil. Bizim attığımız desteklere guvenerek. Biz onların köylerine destek yığdık defalarca onlar full saldırı oynayıp pre basıp köy aldılar geliştiler. Biz bişey istediğimizdeyse cevap dahi vermediler mesajlara. Köy dağıtıyoruz diye pasif köyleride ellerine aldılar. Kıta 54 deki adam kıta 43 deki pasifle ilgilenir oldu. Kendi adamlarına verdiler. Her gece destek atan adamları kimse görmedi.. O hain dedikleri onlara destek atanlar.. Nasılmı oldu. Bürküt saldırı çıktı Bürküte sınırdayız. Bende bulundugum klanın başkanı olarak sirküler çektim. ''Kime ne destek attıysanız attığınız kişilerle konuşun ve bu destekleri bu doğrultuda bir kısmını çekin.'' Buraada anahtar kelimeler 'destek attığınız kişiyle konuşun' Atar atmaz bana küfür edenlermi ararsınız. Whatsapptan aile değerlerime hakaretmi ararsınız. Aylarca destekledik kıta43 sayesınde ayaktadır 'kolpacı cino klanları'. Biz destekledik onlar yürüdü. Ama bir kez destek çekelim bilgi dahilinde dedik, köyleri saldırı alınca korktular bizi küçük görüp ezmeye kalktılar klanlarımızı elimizden aldılar.. Ama ben bu işin peşini bırakmıycam Sanalda ve reelde... Hepsinin kaydı elimde. bunlar böyle insanlar. sonrada sizi hain ilan ederler. Şimdi bakın Kolpaçinodan ayrılan insanlara Hepsi bu tarz sorunlar yaşadı. İnsanların aile değerlerine hakaret eden kişilerdir bunlar.. Gerçek hayatta hiç bir hükmü olmayan Sanal alemde cazz yapan tipler... Yeni türemiş bir grup kendini bilmezdir.. Nerde o eski klanlar oyuncular Bo-Be klanları... 57.ALAY'lar.. ÖTÜKEN'ler şimdi insanlar dışarıda yapamadıklarını sanalda yapar olmuşlar vesselam... diyeceklerim bunlar, bu insanlarla oynayanlar onlardan farkı yoktur bilsinler....

grimandalina

Mızrakçı
Bizden de geç farketmişsiniz bu terbiyesizleri, hoş hatanın neresinden dönsen kâr öyle düşünmek lazım.
Sizin destekleriniz ile köylerini büyütüp ahkam kesen insanlar yine size bunları yapıyor. Köy isimlerinizi onlarda olmayan özellikler ile değiştirebilirsiniz. Bu şekilde biraz utanırlar belki.
Biz #EDEP yapmıştık.

VisneVotka

Mızrakçı
:):):):):) hocam geçmiş olsun aynı sorunları senin gibi yaşayan onlarca klan oldu ve olmaya devam edecek herkesin dediği gibi dünyayı 500 kişi değil 20 kişi kapatacak buda kendi adamları olacak şimdide sana buraya konu açtığın için özelden mesaj atıyorlardır konuyu sil düzenle kolpa ismini kullanma bunları biz çok kez yaşadık bize atılan ahlaksız videolar küfürler vb. bir çok şey oldu suç duyurusu yapma durumuna kadar geldik ama yine araya büyükler girdi kıramadık bazı şeylere ses çıkartmadık ama dik duruşumuzu asla bozmadık ayrıldık yeni bi oluşum oluşturduk sürekli oplar yapıldı bizlere ama yılmadık. bizim amacımız oyundan zevk alıp oyun oynamaktı ama zaman geçtikçe anladık ki biz aslında birilerinin oyun oynaması için piyon olma yolunda ilerliyorduk bizler destek istediğimizde de hain truva ile itham edildik gerçek yüzlerini herkese göstermek istedik elimizden geldiğincede bunu yaptığımızı düşünüyoruz.

* R A G N A R *

Yasaklı
Bizden de geç farketmişsiniz bu terbiyesizleri, hoş hatanın neresinden dönsen kâr öyle düşünmek lazım.
Sizin destekleriniz ile köylerini büyütüp ahkam kesen insanlar yine size bunları yapıyor. Köy isimlerinizi onlarda olmayan özellikler ile değiştirebilirsiniz. Bu şekilde biraz utanırlar belki.
Biz #EDEP yapmıştık.
Ya filiz boş yapma hadi git işine iyice priminizi aldınız başka w girceginiz zaman haber et tek geliyim sizin yanınıza çünkü hepiniz pasif toplayan iqsuzlarsınız arkamızdan ana bacı wp grubunda sövüp sonra masum ayagına iyi yatıyorsunuz ama yemezler koçum hadi başka kapıda havla

Arkadaşlar kolpaçino klanını savaşarak yenemedikleri için böyle içimizdeki çürük elmaları çıkarıyorlar körle yatan şaşı kalkar hesabı karakterlerinden vazgeçip yalan yanlış beyanda bulunuyorlar jully arkadaşım bana wp den küfür edip beni tahrik edip bende ona karşı küfür edince kendi konuştuğu yeri karalayıp benim yazdığımı klan üyelerine atıyor böyle aciz bi arkadaş kendisi bi baltaya sap olamamış zavallının tek ahlak edep dersi görmemiş bu yaşına kadar bu ve bunun gibilere sadece gülüyorum açık ve net bu seferde beceremediniz daha devam edin dim dik ayaktayız 5 6 klan birleştiniz bi o kadar daha birleşseniz yine bişey yapamazsınız karakter yoksunları sizi :)

Ayrıca Burda böyle edep dersi veren arkadaşım bana wp. Numarası ver bilmem ..... çocuğu gibi kelimeler yazmış daha çocuk yaşına veriyorum sonra numarama ulaşıp wp den ilk 5 mesaja küfür ederek başlamış bende karşı cevap verince edepsiz olmuşum bugün olsun yine yaparım adam olun azıcık herşeyi net şeffaf yazın tribünlere oynamanın anlamı yok erkekleeer sizi laf a gelince hepiniz Edep dersi verirsiniz konuşmalar elimde merak edene atarım sıfır sıkıntı

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Ayrıca Burda böyle edep dersi veren arkadaşım bana wp. Numarası ver bilmem ..... çocuğu gibi kelimeler yazmış daha çocuk yaşına veriyorum sonra numarama ulaşıp wp den ilk 5 mesaja küfür ederek başlamış bende karşı cevap verince edepsiz olmuşum bugün olsun yine yaparım adam olun azıcık herşeyi net şeffaf yazın tribünlere oynamanın anlamı yok erkekleeer sizi laf a gelince hepiniz Edep dersi verirsiniz konuşmalar elimde merak edene atarım sıfır sıkıntı
Ben bizzat olayı iki taraftanda dinledim
Ademahlat doğru söylüyor jully ise gerçekleri çarpıtarak anlatıyor şimdi buna arka çıkan klan yöneticilerine sesleniyorum lütfen kesin bir sonuca varmadan önce olayı araştırın ha araştırmayacaksanız konuşmanızın bir anlamı yok Boşa konuşmuş olursunuz buda sizin bu işe bakış açınızı ortaya koyuyor işte !!!
Hâla karalama peşindesiniz hiç değilse Objektif olmaya çalışın biraz...

jully006

Acemi
Oyundan yazdıklarını da göster ozaman. Wpden ilk mesajları gostermıyo o bana küfür ediyor diyen ağlak sizsiniz. Siz Kendi klanındakı adamı daha olaylar olmadan şikayet ettirip hesaplarını kapatan ınsanlarsınız. HER ŞEKİLDE bi üste çıkıcak konu buluyorsunuz. Herkes çürük dimi :) Biz Çürüksek sizde GDO lusunuz :) siz anca dstek alamayacagız korkusuna ınsanları kandırın. Ekremablanız ne diye ozaman gecen hafta olaylar olmamışken. ben biri hakkında konuşmamızda argo kullandım dıye klanlara yalvarmış hesabı kapatın diye ? klandaşınıza böylemi yapıyorsunuz.. sonrada koylerınımı topluyorsunuz acaba... bu OLAYDA BI YERDEN TANIDIK GELDI. GECMİŞTE BIR KAC KLAN DAHA YAŞADI KOLPACILARDAN AYRILIP. İYİ ARKADAŞLAR BUTUN KONULARDA TAMAM BEN SUÇLUYUM ARKADAŞLAR BUNUDA AÇIKLASIN.. HER OLAYA BİR KILIFLARI VAR NASIL OLSA.

jully006

Acemi
BU DUVAR BENİM. GİT KENDİ DUVARINA YAZ ÖYLEYSE BENLE SORUNUN VARSA. :) AYRICAA PRİMLE İŞİM OLSA ÇOK BAŞKA OYNARDIM.. SÜREKLİ FORUMLARDA AÇIKLAMA YAPIYORSUNUZ. ÖZÜRLER DİLİYORSUNUZ. TEK KİŞİNİN ÜSTÜNE İHALEYİ BIRAKIYORSUNUZ. KLANLARIMIZIN SUÇU YOKTUR ARKADAŞ KENDI BİREYSEL KÜFÜR ETMİŞTİR DİYORSUNUZ. YAPTIRIM YAPTIK DIYORSUNUZ HEPSİ YALAN... İNSANLAR SİZE ARGO KONUŞUNCA SİZ ONLARIN AİLE DEĞERLERİNE HAKARET EDEN İNSANLARSINIZ. BOŞ YAPMAN GUZUM LEE. AMA SİZE Bİ ABİ TAVSİYESİ... DİKKAT EDİN BUNU DIŞARIDA FALAN YAPMAYIN. GÖZÜNÜZÜ Bİ AÇARSINIZ BAŞKA ALEMDESINIZ...

* R A G N A R *

Yasaklı
BU DUVAR BENİM. GİT KENDİ DUVARINA YAZ ÖYLEYSE BENLE SORUNUN VARSA. :) AYRICAA PRİMLE İŞİM OLSA ÇOK BAŞKA OYNARDIM.. SÜREKLİ FORUMLARDA AÇIKLAMA YAPIYORSUNUZ. ÖZÜRLER DİLİYORSUNUZ. TEK KİŞİNİN ÜSTÜNE İHALEYİ BIRAKIYORSUNUZ. KLANLARIMIZIN SUÇU YOKTUR ARKADAŞ KENDI BİREYSEL KÜFÜR ETMİŞTİR DİYORSUNUZ. YAPTIRIM YAPTIK DIYORSUNUZ HEPSİ YALAN... İNSANLAR SİZE ARGO KONUŞUNCA SİZ ONLARIN AİLE DEĞERLERİNE HAKARET EDEN İNSANLARSINIZ. BOŞ YAPMAN GUZUM LEE. AMA SİZE Bİ ABİ TAVSİYESİ... DİKKAT EDİN BUNU DIŞARIDA FALAN YAPMAYIN. GÖZÜNÜZÜ Bİ AÇARSINIZ BAŞKA ALEMDESINIZ...
Virus bittikten sonra dışarıda yaparım sana istersen aslan?

jully006

Acemi
Virüsü bahane ediyor yiğidimiz. Çinçin deresi yolu / Gayret Sk. 36/2 altındağ Angara bilader..Mahalleye girersen evede gelebilirsin.

GermanBaby

Baltacı
Ya filiz boş yapma hadi git işine iyice priminizi aldınız başka w girceginiz zaman haber et tek geliyim sizin yanınıza çünkü hepiniz pasif toplayan iqsuzlarsınız arkamızdan ana bacı wp grubunda sövüp sonra masum ayagına iyi yatıyorsunuz ama yemezler koçum hadi başka kapıda havla
Ayrıca böyle iftirayı anca siz ve sizin klanınız yapabilirdi. Terbiyesizliğini herkese bulaştırma bence sen.