Klasik harita

• Konuyu başlatan Deleted User - 5540442
  • Başlangıç tarihi

YALNIZBARON

Yasaklı

Abdullah sınıfa girdiğinde öğretmen sordu
-"Adın ne?"
-"Abdullah" diye cevapladı çocuk.
-"Fransa'da Abdullah ismini kullanmayız bundan sonra senin adın Jean- François" dedi öğretmen. Akşam eve döndüğünde annesi Abdullaha sordu?
-"Günün nasıl geçti Abdullah."
-"Benim adım Abdullah değil, artık Fransa'da yaşıyorum ve artık adım Jean-François" dedi.
-"Sen isminden, ailenden, kültüründen ve dininden utanıyor ve yadsıyorsun öyle mi?" diyen annesi Abdullahı dövdü.
Sonra olanları Abdullahın babasına anlattı.
Babası Abdullahı daha kötü dövdü.
Ertesi gün okula gittiğinde öğretmen Abdullahın yüzündeki çürükleri gördü ve sordu
-"Benim küçük Jean-François'ma ne oldu?"
-"Hiç sormayın Madam, iki tane Arap'ın saldırısına uğradım."

Bizde iki üç kendini bilmez arabın saldırısına uğradık kardeşim :D

Krmz1905

Yasaklı
-"Adın ne?"
-"Fransa'da Abdullah ismini kullanmayız bundan sonra senin adın Jean- François" dedi öğretmen. Akşam eve döndüğünde annesi Abdullaha sordu?
-"Benim adım Abdullah değil, artık Fransa'da yaşıyorum ve artık adım Jean-François" dedi.
-"Sen isminden, ailenden, kültüründen ve dininden utanıyor ve yadsıyorsun öyle mi?" diyen annesi Abdullahı dövdü.
Ertesi gün okula gittiğinde öğretmen Abdullahın yüzündeki çürükleri gördü ve sordu

Irkçılık yapmanın yeri mi? Zaten hiç kaybettik diyemezsiniz ancak karalama.

Ulukan

Acemi
-"Adın ne?"

@Tibelda Bu adam resmen nefret söylemi yapıyor bunun hakkında bir işlem yapıcak mısınız acaba?

YALNIZBARON

Yasaklı
Irkçılık amaçlı söylemedim benim de ismim mücahit merak etmeyin sadece bir fıkraydı .

Bu arada kaybettik diyemezsin diyorsun ? Senin girdiğin dünya kadar kaybettim rahat ol kaybetmek benim zerrece umrumda olmaz ama ben kaybedecek veya kazanılacak bir savaş görmediğim için arkadaşlarımla hesap sil yaptım .

Bu oyun da elbet birisi kazanacaktır birileri ise kaybedecektir böyle bir şey için gocunmam merak etme :D

Ulukan

Acemi
Irkçılık amaçlı söylemedim benim de ismim mücahit merak etmeyin sadece bir fıkraydı .

Bu arada kaybettik diyemezsin diyorsun ? Senin girdiğin dünya kadar kaybettim rahat ol kaybetmek benim zerrece umrumda olmaz ama ben kaybedecek veya kazanılacak bir savaş görmediğim için arkadaşlarımla hesap sil yaptım .

Bu oyun da elbet birisi kazanacaktır birileri ise kaybedecektir böyle bir şey için gocunmam merak etme :D

Yazdıkların ortada böyle bir konunun şakası bile olmaz.Çok uzun süredir oynuyorum tecrübeliyim diyorsun kazandık kaybettik diyorsun ama bu yazdıklarının kanunlarımızca suç olduğunun farkındasındır umarım.Belki de fazlası ile farkındasındır ve söylemlerini topluluk önünde dile getirip insanları kışkırtmaya çalışıyorsun.Bu hiç hoş bir davranış değil.

YALNIZBARON

Yasaklı
Yazdıkların ortada böyle bir konunun şakası bile olmaz.Çok uzun süredir oynuyorum tecrübeliyim diyorsun kazandık kaybettik diyorsun ama bu yazdıklarının kanunlarımızca suç olduğunun farkındasındır umarım.Belki de fazlası ile farkındasındır ve söylemlerini topluluk önünde dile getirip insanları kışkırtmaya çalışıyorsun.Bu hiç hoş bir davranış değil.

Kanunlarda suçsa savcılığa başvurabilirsin attığım postun logunu da adminlerden istemeyi unutma lazım olur

Krmz1905

Yasaklı

Kaybetmenin zaten utanılacak bir tarafı yok ama yeni başladığınız zaman iddialı söylemler kullandınız. En son kaç klan olduğunuzu dahi hatırlamıyorum. Hani şöyle keserdiniz böyle keserdiniz forum da sabahlıyordunuz. Tabi kaybedeceğinizi anladınız ya hesap sildiniz ya da hesabı devrettim dediniz hala kaybettim diyemiyorsun kazanılacak ve ya kaybedilecek savaş görmedim diyorsun. Aynen zaten kazanılacak ve ya kaybedilecek bir savaş göremediniz herkese davet attınız onca klan oldunuz diplomasi için çalmadığınız kapı kalmadı. Sorarlarsa dostluk için girdik.