Klasik harita

• Konuyu başlatan Deleted User - 5540442
  • Başlangıç tarihi

Ulukan

Acemi
Hem öyle bir 'şaka' yapıp hemde hala daha nasıl böyle rahatça konuşabiliyorsun anlam veremiyorum diyecektim sonra aklıma forum 'yönetici'mizin yeni yaşını kutlamaya gittiği geldi.Sende haklısın devam...

Charmander

Kılıç Ustası
Azıcık delikanlıysan c5 de kendi opunu bana yazdır olur mu ? Classic de bir fake bile atmadınız bari casualde adam akıllı saldırın , bakın sizden oziyi 24 saat ablukaya tuttum köylerini düşerttim intikamını alın ki çöplüğünüzü temizleyin.

Yav Allah aşkına ne aldın ne yaptın birader :-D sildiğimiz oyuncuları konuşalım en son bolulu1432 macerası vardı , adamı düşürdük diye hesabını adamdan habersiz topluyor beraber savaştığın adamlar gel bunları konuşalım :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Yav Allah aşkına ne aldın ne yaptın birader :-D sildiğimiz oyuncuları konuşalım en son bolulu1432 macerası vardı , adamı düşürdük diye hesabını adamdan habersiz topluyor beraber savaştığın adamlar gel bunları konuşalım :)

Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki GNRLS'i ANATOL'ü TURAN'ı ben kurdum :) Bana benden gelin benim ekibimden gelin ?

YALNIZBARON

Yasaklı

Sen hala burada mısın ? Forumda tehdit etmek değil yapacağını yap hadi ha yapmadan önce biraz daha kanunları araştır olur mu hatta istersen avukat numarası vereyim bir konuş bakalım .

Charmander

Kılıç Ustası
Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki GNRLS'i ANATOL'ü TURAN'ı ben kurdum :) Bana benden gelin benim ekibimden gelin ?

Sen kurdun demedim beraber savaştığın adamların yaptığı ayıbı anlatıyorum sana zaten. Tuttuğun saf bile saf değil o yüzden boşver sen çok takılma :-D oyun mesajından da dediğim gibi bekle beni köylerine medeniyet, edep adap, insanlık getireceğim:-D

YALNIZBARON

Yasaklı
Sen kurdun demedim beraber savaştığın adamların yaptığı ayıbı anlatıyorum sana zaten. Tuttuğun saf bile saf değil o yüzden boşver sen çok takılma :-D oyun mesajından da dediğim gibi bekle beni köylerine medeniyet, edep adap, insanlık getireceğim:-D

Sen benim bir köyümü al ben hesap sileceğim kardeşim buda sözümdür .

Charmander

Kılıç Ustası
Sen hala burada mısın ? Forumda tehdit etmek değil yapacağını yap hadi ha yapmadan önce biraz daha kanunları araştır olur mu hatta istersen avukat numarası vereyim bir konuş bakalım .

Yav birader hava satma napacaksan yap :-D tehdit ettiysem git ne gerekliyse onu yap mesajın içeriği sebebi her şeyi belli çocuk gibi ağlamanın anlamı yok :-D

Charmander

Kılıç Ustası
Kimse bu çocuğun sahibi alsın çeksin şunu surdan ya her forum sayfasında ağlayacak bir şey buluyor :-D

YALNIZBARON

Yasaklı
Böyle çoluk çocukla muhattap olursam dsjlerini dinlersem ego kasmaya çalışan tenekelerle muhattap olursam olacağı bu , tenekeler sizi , devam edin sizin seviyenize düşmem bundan sonra