Klasik favori klanlar :):)

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
İddalı sözler pek sarfetmem ama yakın zamanda sw bölgesi olur kanımca. Hepsi doluşmuş bu we düşünün valakus veli abi bile gelmiş. Çok oynamak isterdim bu w de sw klanında

SW klanı counter oynayıp çöççöööçöçöççööçöçöçöçöçöçöçöçöç yaparken biz mis arasına ordu koyup relaks çekiyorduk janim :D :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
İddalı sözler pek sarfetmem ama yakın zamanda sw bölgesi olur kanımca. Hepsi doluşmuş bu w ye düşünün valakus veli abi bile gelmiş. Çok oynamak isterdim bu w de sw klanında

Eski klandir bilirim lakin bölge de kıta üstünlüğü bizde bizden sonra da onlardan önce çok daha fazla klan var zor ama imkansız değil diyeyim senin için bizi geçmeleri de zor :)

Luciferr

Dük
SW klanı counter oynayıp çöççöööçöçöççööçöçöçöçöçöçöçöçöç yaparken biz mis arasına ordu koyup relaks çekiyorduk janim :D :D

Sonuç olarak gelinen nokta aynı olduguna göre pek bi fark olacagını sanmam. Ayrıca gerçekten tek sıkıntı buysa c1de sizler köyleri toplarken kaan abiyle vs bizde arkanızı topluyorduk tt2

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Sonuç olarak gelinen nokta aynı olduguna göre pek bi fark olacagını sanmam. Ayrıca gerçekten tek sıkıntı buysa c1de sizler köyleri toplarken kaan abiyle vs bizde arkanızı topluyorduk tt2

bizimkisi muhabbet be karşim. Yoksa etrafımı 20lik duvarla örüp bütün gün ekran başına odaklansaydım şu an favori gösterilenlerle dalga geçmezdik. Sende bilirsin,en kralı muhabbet.

Luciferr

Dük
Eski klandir bilirim lakin bölge de kıta üstünlüğü bizde bizden sonra da onlardan önce çok daha fazla klan var zor ama imkansız değil diyeyim senin için bizi geçmeleri de zor :)

Evet, oyuncu sayımız diğer klanlara göre az ama bakalım diyeyim şimdi. Diğer kıtalara oranla en canlı bölge sanırım güneybatı olucak gibi

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun oğuz :D umarım bölgelerimiz karışmaz pardon karşılaşmayız :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşte biz de geçen klanda yönetici seçimi yaptık. Klan seçmeyi bilmek lazım tabii :p