Klasik favori klanlar :):)

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
GassaL / VIP / OCEAN / YEK / SAHİ

klanları bence bu dunyanın favori klanlarıdır...

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Gassalda Tanıdığım 3 5 Arkadaş Var Eski World Teki Hataları Yapmazlarsa Baya bi İlerlerle Facorim VİP

DeletedUser55217

Ziyaretçi
başlık klasik favori klanlar içerik w33 favori klanlar :D classicdenmi bahsediliyor başlıkta ben mi yanlış anladım ?

DeletedUser56934

Ziyaretçi
W33 de bir kere VIP cakma klanidir asil vip w34 dedir . şuanlik favori olarak gassal , yek , sabotaj göruyorum lakin yek oyuncu az ilerde dahada düserler bi gassalla sabotaj kaliyor sabotaji secmemdeki sebeb kisa sürede cok buyuk yol kadedip cok iyi ilerlediler.

inacira

Kılıç Ustası
W33 de bir kere VIP cakma klanidir asil vip w34 dedir . şuanlik favori olarak gassal , yek , sabotaj göruyorum lakin yek oyuncu az ilerde dahada düserler bi gassalla sabotaj kaliyor sabotaji secmemdeki sebeb kisa sürede cok buyuk yol kadedip cok iyi ilerlediler.

tt2 tt2 Hocam All is Well* görmesin bunları :D tt2

DeletedUser47463

Ziyaretçi

bunları samanlamı besliyorlar anlamış degilim yav :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
evet arkadaşlar vip çakmadır arkadaşları kınamak zornundayım asdfghjklkjhgfdssfghjhgfds enesssss :D :D az özgün olun lan :DD::DD:D

DeletedUser40443

Ziyaretçi

Artık bu oyuna yaş sınırlaması gelmesi lazım. tt2

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Kanka varligim olay yoklugum artık söyletme beni serhat :D tt2