Klasik Dünyanın Gerçekleri Vol 0.1

• Konuyu başlatan Kasap Neco
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Valla bana gidip amerikalı yaşa yada türk öl deseler türk ölürdüm en azından onurumu korumak isterdim.
Tabi bu bir oyun ama burdada var öyle şeyler. :) bunu klanının kararına mal etmen daha yazık oldu
Yapılan yanlışın 1 sorumluus olsaydı en azından topluca onursuzluk yapılmış ama kabul etmeliyiz ki bu yapılan onursuzluk ortalama bir seviyede bana göre. Sizi yerin dibine gömemem bu oyunda neler gördük sizinki onlarla mukayese edildiğinde günahınız az gözüküyor :)

Yaw ne sacmaliyorsun? Neyin onursuzlugu kardeşim . Ağzını topla , kimseye onursuz diyemezsin..

Siz skype konusmalariniz da . Zaten bizim udw yi yavaslatacagimizi, sizde payin büyüğünu aldıktan sonra kolayca udw yi de aradan cikartacagini söylerken iyi ama onursuz olan biz .

Biri de kalkıp diyor ki biz udw ye yanlış yapmadık . Neden yapaydin ki ? Neredeyse beleş e world kapatıyordunuz . Kusura bakmayın eğer sizin uykusuz kalmaniza sebep olduysak bi daha bizimle aynı dünya da baslamazsiniz . Bunu diyenler w22 de Alarm , ocean , AFak 3 lusu olan ve tek başımıza olan biz . Orda diplomasiyi siz yapıp bizi 3 klan yıktık iz dedik mi gidin raporlari w22 sayfasını oku . 3 nuzlede savaştık kaybettik gittik .

Yazmiycam sizin gibilere . Aklinizda ki şeyleri biliyorum .. Simdi siz düşünün .

Herkes sadece savaşını versin .

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Valla bana gidip amerikalı yaşa yada türk öl deseler türk ölürdüm en azından onurumu korumak isterdim.
Tabi bu bir oyun ama burdada var öyle şeyler. :) bunu klanının kararına mal etmen daha yazık oldu
Yapılan yanlışın 1 sorumluus olsaydı en azından topluca onursuzluk yapılmış ama kabul etmeliyiz ki bu yapılan onursuzluk ortalama bir seviyede bana göre. Sizi yerin dibine gömemem bu oyunda neler gördük sizinki onlarla mukayese edildiğinde günahınız az gözüküyor :)

Lütfen bu mesajımı iyice oku , seninle herhangi bir tanışmışlığım yok , bu mesajı yazdığın kişiyi de tanımam etmem ,

Hemen hemen burda yazılan her mesajı okuyorum , Alarm klanı üyesisin eyvallah , sana göre UDW nin yaptığı yanlıştır peki tamam , bunları içinde yaşa ya da daha yumuşak dile getir , (bi kaç arkadaş var burda gerçekten düzgünce kendini ifade eden ne mutlu onlara) , bu sert çıkışlar nedir ? Hangi damara bastığına dikkat et , bu bir oyun bugün var yarın yok , hani bir laf vardır , "Sözün bir erkeği birde dişisi vardır sen her zaman dişisini söyle " diye , ağır konuşuyosun , düşünmeden konuşma denilir ya , düşünmeden yazmak nasıl bir şeydir ?