Klasik Dünya 18'in Özelliklerinin Belirlenmesi

miiRza

Baltacı
@Mr.Storm
TR dışı IP'den giriş yasak olursa multi önlenmez mi? bu konudaki teknik imkan nedir? Bilgilendirirsen sevinirim.
Sonuçta multilerin tamamına yakını TR dışı IP. Bunun tespiti ve banlanma süreci masraflı mı vs?

NE OLURSA OLSUN aşiret klanlarını başımızdan artık atmak için üye limiti 40 veya daha az olmalı ve klan kitlenmesi de kısa sürede olmalı
Dünya hızı 4 - Birim Hızı 1 diyorum ben
Yeni gelen özelliklerin hiç biri olmasın. Sadece şovalye yeterli.

ne yalan söyliyim 4 farklı aşiret klanıyla oynadım. hepsi birbirinden iğrenç ortama sahip. Zaten aristokrat kafası ile 30-40 kişiye hizmet eden yüzlerce insan dolu. Bi o kadar da multi var. Çok net biliyorum 60 multi hesapla oynayan adamı kendi ağzından discordda duydum. Hepinizin bildiği bir aşiret klanının bilinen bir oyuncusu...

Lütfen 1 tane düzgün klasik bari olsa oynayalım be. max 40 üyeli klan- klan dışı destek kapalı- mümkünse sadece Türkiye IP oyuncu kuralı...

Teşekkürler

Multiyi önlemenin en önemli yolu. Yurtdışı ip leri yasaklamak.

Türkiye konumlu vpn var bu şekilde engellenemez.
Telefon doğrulama şart.

BOZKURT..55

Kılıç Ustası
Bina ve asker basım hızı mümkün olduğunca yüksek
Klan limiti 50
Klan kilitlenmesi 30 gün.
Yön seçimi kapalı.
Işınlanma kapalı.
Barbar olmasın.
Yağma olmasın.
Temizlik olmasın.
2 köyle başlayalım.
şövalye olmasın.
Gözetleme kulesi olmasın.
Bayrak olmasın.

Mümkün olduğunca Sadece savaşın olacaği bir Klasik.

uyznlar

Ağır Atlı
Multi engellemenin yollarından birisi telefon onayı. İllaki 15-20-30 telefon hattı alan manyak çıkacaktır başka oyunlardan biliyorum. Komple engelleme olamaz fakat yavaş yavaş önüne geçilebilir.

Ayda 1 kere yeni onay kodu almayan hesaplar pasife düşebilir vs. vs. geliştirilebilir.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Bekleyenleri buraya alalım.

KingSlayers

Acemi
sadece yön konusu sıkıntı yön değiştirme olmıcaksa ön kayıt olsun en azından beraber oynamak isteyen arkadaşların yakın düşme şansı olsun

S-189

Acemi
ön kayıt ışınlanma (yön değiştirme)olmasın mümkünse kim nerde başlarsa orda devam etsin adaletli bir oyun için bence bunlara gerek yok zaten diğer dünyalarda bunlar var burada olmasın dişe diş bir oyun olsun

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
klan limiti 25 5.gün klanlar kilitlenir 1 kişi yalnızca 1 defa klan kurabilir dünya hızı 4 birim hızı 0.75 barbar alımları kapalı olsun da gerçek oyuncuları görelim

flam3e

Mızrakçı
ön kayıt ışınlanma (yön değiştirme)olmasın mümkünse kim nerde başlarsa orda devam etsin adaletli bir oyun için bence bunlara gerek yok zaten diğer dünyalarda bunlar var burada olmasın dişe diş bir oyun olsun

klanlarda yenisiniz galiba hocam hoşgeldiniz ama bu oyun düşündüğünüz gibi bir oyun değil ondan emin olabilirsiniz : )