Klasik Dünya 18'in Özelliklerinin Belirlenmesi

CaSiAn *

Okçu
Birde böyle durum var
Sayın @Mr.Storm

Şimdi B ile C seçeneği birbirine yakın ve çoğunluk sadece özellikleri benimsemiş
Bu durumda mantıklı düşünüp karar verirsen oylar bölünüp iki seçeneğide tercih edenler oldu

Bu yüzden oy çokluğu ve oyuncu fikri hepsinin klan limitnin 200 ile 150 arasında olmasını ön görmekte diye düşündüm

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
A ve B'de de oyun hızı 2. Bu durumda A ve B'nin de mi ortalamasını almak gerekiyor :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Birde böyle durum var
Sayın @Mr.Storm

Şimdi B ile C seçeneği birbirine yakın ve çoğunluk sadece özellikleri benimsemiş
Bu durumda mantıklı düşünüp karar verirsen oylar bölünüp iki seçeneğide tercih edenler oldu

Bu yüzden oy çokluğu ve oyuncu fikri hepsinin klan limitnin 200 ile 150 arasında olmasını ön görmekte diye düşündüm
Yok öyle bir dünya :) Geçen oylamadan kopya çekip, kendine göre yontmak yok :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Böyle bişey var
150 ile 200 klan limiti ile 10 kişi olması aralarında dağlar kadar fark var

Millet ekip olarak girmek istiyor diye öyle dedim
Karar tabiki sizlerin
Ekip olarak girmek isteyen B ya da C seçeneğini seçer, onların oylamayı önde bitirmesini sağlar. A seçeneğini seçerek, önde gittiğine göre öyle bir şey istemiyor.

flam3e

Mızrakçı
Ekip olarak girmek isteyen B ya da C seçeneğini seçer, onların oylamayı önde bitirmesini sağlar. A seçeneğini seçerek, önde gittiğine göre öyle bir şey istemiyor.

a,b ya da c bir şey farketmiyor ki. hiç birinde davet, ön kayıt yok. C seçilseydi klan limiti 150 olsaydı ne farkedecekti ekip olarak girmek isteyenler için? biraz düşünün lütfen.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
a,b ya da c bir şey farketmiyor ki. hiç birinde davet, ön kayıt yok. C seçilseydi klan limiti 150 olsaydı ne farkedecekti ekip olarak girmek isteyenler için? biraz düşünün lütfen.
Sizin isteğiniz olmayınca diğerlerinin isteklerinin olmasının bir önemi olmaması size göre önemsiz olsa dahi, önemli olduğunu düşündükleri seçeneklere oy veren çoğunluğun belirlediği ayarlar bizim için, size göre önemsiz olmasından önemlidir. Ama da önemlisi başkalarını aldığı karara SAYGILI olmaktır.

S-189

Acemi
Tamda düşündüğüm gibi bir oyun multi in adam satmanın keyfi askeri destek attırıp adamın köyüne çökenin kendi saldırı ordusu atmayıp başkasının ordusunu kullanıp köy alanın sonrada snn askerin kalmadı deyip onunda köyüne çökenlerin bu klan ayarları ve komut paylaşımı ile üç kağıdın kol gezdiği bir oyun sanırım sen yenisin

BirDost*

Ağır Atlı
Sizin isteğiniz olmayınca diğerlerinin isteklerinin olmasının bir önemi olmaması size göre önemsiz olsa dahi, önemli olduğunu düşündükleri seçeneklere oy veren çoğunluğun belirlediği ayarlar bizim için, size göre önemsiz olmasından önemlidir. Ama da önemlisi başkalarını aldığı karara SAYGILI olmaktır.

Katılıyorum.

Ancak okurken aklına Bihter Ziyagil'in ünlü tiradı gelen tek ben miyim?

klan kilitlenmesi kuralı yüzünden oyuna geç başlayanlar oyuna seyirci oldu
ne klan kurabiliyoruz ne de klana girebiliyoruz. destek atıp destek alamıyoruz