Klasik Dünya 15

Hangi Dünya Favorin?

• Klasik Dünya 15-A

Oylar: 104 33,9%
  • Klasik Dünya 15-B

Oylar: 128 41,7%
  • Klasik Dünya 15-C

Oylar: 75 24,4%

• Toplam oy kullanan
    307
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Peki b de birim hızının biraz daha artırılması olabılırmi

Olur olmaz kararını ben vermiyorum ama isteklerinizi güzel bir şekilde dile getirirseniz daha fazla dikkate alınır. Örneğin; "B de birim hızı 2 olsun" yerine "B de birim hızı 2 olsun. Çünkü ......" diye belirtirseniz isteğiniz daha iyi anlaşılır. Bildiriminizin kesin olarak şablonları değiştireceğini söylemiyorum ama iyi bir geri bildirim neden değerlendirilmesin? :)

werower07

Baltacı
Olur olmaz kararını ben vermiyorum ama isteklerinizi güzel bir şekilde dile getirirseniz daha fazla dikkate alınır. Örneğin; "B de birim hızı 2 olsun" yerine "B de birim hızı 2 olsun. Çünkü ......" diye belirtirseniz isteğiniz daha iyi anlaşılır. Bildiriminizin kesin olarak şablonları değiştireceğini söylemiyorum ama iyi bir geri bildirim neden değerlendirilmesin? :)
B de üretim hızı arttırılsın çünkü ben öyle istiyorum( klasik oynadığımızı anlayalım ya yavaş olmasın)

KAÖL

Acemi
Hızın pek bi önemi yok klan olarak aynı bölgede başlamak olmasın. Yer seçimi ve davet aktif olmasın ve kesinlikle YAGMA AKTIF olmalı. Hızın falan bi önemi yok

kaon

Kılıç Ustası
Hangisi olursa olsun. Amacım ilk 10 gün saldirganda 1. Sırada kalmak, sonra da hesap silmek.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.