Klasik Dünya 15

Hangi Dünya Favorin?

• Klasik Dünya 15-A

Oylar: 104 33,9%
  • Klasik Dünya 15-B

Oylar: 128 41,7%
  • Klasik Dünya 15-C

Oylar: 75 24,4%

• Toplam oy kullanan
    307
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

dogmasis

Acemi
Eğer 1 aylık bir dünya olacaksa kesinlikle gece bonusu olmamalı 00-08 arasi oyunun hiç bir manası kalmıyor bu yol dikenli yol ayağını seven gelmesin. Şahsi fikrim şövalyede etkin olmalı hatta fener bile olabilir. Tam bir aksiyon dünyası yapmak istiyorsanız bu söylediklerimi görmezden gelmeyin. Son olarakta yağma kesinlikle olmalı klanlar aksiyon oyunu olması gerekirken son performans dünyasında yağmanın olmaması gece bonusunun olması oyunu cok pasifize etti bu söylediklerim olursa oyun inanılmaz keyifli bir hale gelecektir.
+1

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sn.Storm , Tribal Wars Türkiye'yi temsil ettiğiniz için, sizden topluluğa saygılı davranan iyi bir örnek olmanızı beklenmektedir.

• Topluluğa yardım etmek ve tavsiyelerde bulunmak
  • İyi iletişim becerisi
  • Forumda, Tribal Wars Türkiye'yi ve içinde bulunduğu yetkili ekibi düzgün bir şekilde temsil etmek.
  • Suistimal edici davranışlarda bulunmamak (forumda oyunculara gereksiz çıkışlarda bulunmak, kişisel olarak katılmadığı fikirlerin silinmesini sağlamak, küfür etmek, arkadaş-aile bireyi kayırmak, vb. gibi davranışlar yetkinin alınmasına sebep olacaktır)
  • Bir oyuncu "iyi günler" diye başlayan bir mesaj atarsa ve ona "slm nbr nassin" diye cevap verirseniz bu profesyonel olmaktan çok uzakta olacaktır. Dolayısıyla yazılı olarak Türkçe diline hakim olmanız ve grameri düzgün kullanmanız her durumda gereklidir.
Mesajlarınızda bizlere akıl dağıtılırken tuvaletteydiniz gibi aşşağılayıcı ifadeler kullanmamalısınız.
İyi günler.
Sağol :)

LAragon99

Baltacı
Multi ve pushing olaylarına kesin bir çözüm bulunmadan hangi dünyayı hangi özelliklerle açtığınızın bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Sorsak kimse yapmıyor ama açılan bütün klasik ve performans dünyalarında kafaya oynayan tüm oyuncular önce pushing yaptıkları arkadaşlarını topluyor, sonra multilerini topluyor, sonra pasiflerini topluyor ve bum! 15 köyü olan, ortalamanın üstünde oyun oynayan onlarca kişi oldu dünyamızda. Daha ikinci hafta. Bu saatten sonra hangi özelliklerle oynadığımın bir önemi yok o dünyada. İsterseniz şövalyeler kanatlansın, isterseniz kılıçlılar topçu olsun... Gram önemi yok. Sonuç belli, ban yemeyen taraf kazanır. Ban yiyeceklere şimdiden geçmiş olsun, yakalanmadan dünya kapatanlara tebrikler.

GENTLEMEN

Baltacı
@Strafe
Çiftlik kuralının uygulandığına hiç şahit olmadım bence savaşlara yüksek ivme kazandıracak bir özellik hayli de sinir bozucu. Uygulanabilir bence.

Ortalama Biri

Misyoner
Oynamayacağım için oy kullanmadım fakat kullansam hızının ideal olmasından dolayı B'yi seçerdim muhtemelen.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.