Klasik 9 İçin Öneriler

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dünyanın süresi 180 gün değil 120 gün olsun zaten 60 günde savaşlar bitiyor sonrası çile.

DeletedUser61627

Ziyaretçi
Bu kadar classic ile ilgilenen bir yönetici görünce oyuna tekrar başliyasi geliyor insanın umarim oyunu bırakmış efsane klanlar ve oyuncularda yeniden başlar bunu sağlamanın en iyi yoluda oyuncuların istekleri doğrultusunda bir şey yapmak tabi ne kadar bol oyuncu o kadar güzel bir oyun

DiOny SoS

Mızrakçı
Eski zamanda denenip kaldırılan karargah sistemi gelebilir aslında bu klasikte bir değişiklik olarak

DeletedUser64653

Ziyaretçi
Dünyanın yaşı 120 güne düşürülürse güzel olur
bence yağma olmaması classic worldun en önemli özelliklerinden biri böyle devam etmeli
ek olarak gözetleme kulesi olsa hiç kötü olmaz :D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
dünya yaşı düşürülmeli kesinlikle.klan dışı destek olmamalı. hatta klan değiştirilse bile 3 gün boyunca ne destek atabilsin ne destek alabilsin. bakıcılıktan asker hareketi sınırlandırılsın kendi köyleri dışında içtima meydanı kullanılmasın

angry zeynep

Mızrakçı
10 kişilik klanlar klan dışı destek kapalı
Bölge seçimi kapalı (Klanın nerdeyse oraya atılalım )
Oyun Hızı 4
Birim Hızı 1

c6 daki gibi bi sistem güzel olur bence gayet zevkliydi o zamanlar :D

DeletedUser58477

Ziyaretçi
oyun hızı 3x
birim hızı 1x
ilk 5 gün çaylak koruması
okçu kapalı
araştırma türü basit
gece bonusu etkin
şövalye aktif
klan dışı destek yasak
klan üye limiti 30 kişi

winter is coming gençler hucum klanları gelebilir

rascal125

Kılıç Ustası
Başlığı elimden geldiğince takip edeceğim
mayıs bey bakınız alttaki önerim(5.sayfa) güzel bir beğeni almış oranladığımız zaman demek ki halkın çoğunluğu bunu istiyor.

bir yeni uçuk öneri de benim aklıma geldi. saldırı gelince bildirim gelmesin mesela. sonuçta bu klasik dediğimiz dünya eski sistemi sevenler, savunanlar için değil mi...

mis gibi öneri. kendini beğenme butonu yok olsa direk tıklayacaktım :p

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Demek istediğinizi anladım. Hatta benim planım Klasik 9'u eski versiyonda (klansavaşları dönemindeki) açmaktı ancak bu tür eski versiyon ve mobil bildirimleri gibi büyük değişiklikler gerektiren şekilde bizim açmamız mümkün değilmiş. Sadece şirket kendisi açabiliyormuş.

DeletedUser

Ziyaretçi
mayıs ac bişey artık da oynayalım :D kafana göre takıl klan limiti ideal olsn yeter ozeellikleri önemli degil