Klasik 9 İçin Öneriler

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63118

Ziyaretçi
barbar sayısı oyuncu başına 15 olması güzel olur.Normal oyuncuların multicilerle rekabetini artırır :D Klan üye sınır 50 güzel olabilir. Klanlar 1 ay sonra kilitlenmeli.Klan dışı destek kapalı olmalı.Ayrıyetten bir yenilik yapılacaksa birim hızı oyun hızından yüksek yapılıp bir değişiklik denenebilir.Birim hızı 1.5 veya 2 oyun hızı 1 şeklinde

DeletedUser62605

Ziyaretçi
barbar sayısı oyuncu başına 15 olması güzel olur.Normal oyuncuların multicilerle rekabetini artırır :D Klan üye sınır 50 güzel olabilir. Klanlar 1 ay sonra kilitlenmeli.Klan dışı destek kapalı olmalı.Ayrıyetten bir yenilik yapılacaksa birim hızı oyun hızından yüksek yapılıp bir değişiklik denenebilir.Birim hızı 1.5 veya 2 oyun hızı 1 şeklinde

Normal oyuncuların multicilerle rekabetini arttırır diyorsun ? 15 barbar olduğunda botcuların sana birşey vereceğine inanıyormusun ?

DeletedUser63118

Ziyaretçi
yağma asistanı kullanılarak yapılıyordur tahminimce haritadan barbar seçip asker sayısı yazıp gönderecek bot oldugunu düşünmüyorum. Yağma asistanı kapatılabilir.

yalniz size bi sey diyeyimmi burda okuduklarimdan sonra tek bir seye karar verdim kesinlikle Myais cok guzel dunyalar ayarliyomus iyiki bizim zevkimize brakilmiyomus :D

@Mayis Yagmuru modum siz gene fikirleri goz ardi etmeyin tabide her turlu elinizden daha guzel bi dunya cikacagindan eminim :)

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dünya hızı:4
birim hızı:0.8
klan limiti:100
klan dışı destek kapalı
başka bir klana geçince 48 saat destek atamama
güzel bir dünya olur.

AvB.

Hafif Atlı
Güzel önerilerde bulunulmuş. Ben oyuncular için oyunu ne kadar çok zorlaştırırsanız o kadar kaliteli bir oyun olacağını aynı zamanda oynayan sayısının da düşeceğini düşünüyorum. O yüzden iki türlüde öneride bulunayım;

Oyun Hızı: 3
Birim Hızı: 1,5
Klan Limiti: --
Klan Dışı Destek: Aktif
Klanlar Arası Geçiş: Aktif
Barbar Alımı: Aktif
Yağmalama: Aktif
Yağma Asistanı ve Hesap Yöneticisi: Aktif

Bu yazdığım tarzda dünya tahminimce daha fazla oyuncu çeker.

------

Oyun Hızı: 3
Birim Hızı: 1,5
Klan Limiti: 75
Klan Dışı Destek: Pasif
Klanlar Arası Geçiş: İlk 20 Gün
Barbar Alımı: Pasif
Yağmalama: Aktif
Yağma Asistanı: Aktif
Hesap Yöneticisi: Pasif

Bu tarzda bir özelliğe sahip dünyanın ise daha kaliteli olacağını düşünüyorum.

DeletedUser65185

Ziyaretçi
oyun hızı 2
bırım hızı 1 olsa olmazmı mayısım bız ehtıyarız:)

klan lımıtı 500 sonra kılıt atarsın kımse kacmasın

yagma olsun , klan dısı destek sana kalmıs olsada olur olmasada olur