Klasik 9 İçin Öneriler

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Londoneye 41

Baltacı
Bence tarih seçerken üniversitede okuyan arkadaşların menfaatlerini düşünmeleri lazım.Zaten eğitim hayatında geri kalmamak için yeterince çaba harcıyorlar en azından oyundan keyif almak için ve en önemlisi biraz kafalarını dağıtmaları için uygun bir zaman diliminin seçilmesi lazım

DeletedUser66076

Ziyaretçi
bunun bütü var daha ama herkesin uymuyor ki sınav haftaları aralık sonlarından ocak sonlarına kadar finaliydi bütüydü var şubat başı desen zaten finaller de geliyor yazın c10 açılır desek. c9 u boşverin açmaya gerek yok :)):) benim üni bitti çok şükür derdim kalmadı rahat rahat bekliyenlerdenim :)

T0qi

Baltacı
ülkedi okulların cogunn final tarihleri aynı zaman aralıgında ama epey oynama oluyor kimi bu hafta başladı kimi önümüzdeki hafta kimi sonraki öyle düşünürsek 1 ay daha acılmaması lazım dünyanın :D

Londoneye 41

Baltacı
Yorumlara bakıyorum eğitim hayatından çok oyun önemli hale gelmiş :( bir kaç dünya kaçabilir ama yaşayacağınız uzun yılları etkileyecek eğitim hayatınızı lütfen kaçırmayın sanki sınavlar'ada çalışırım oyunumuda oynarım gibi bir düşünce aklınızda yer etmiş, çünkü sınavda mis arası nasıl yapılır sormuyorlar yada tez ödevi yerine bir kaç bonus köy veremessiniz.Lütfen oyundan daha çok keyif almak için ve oyuna başladığınız arkadaşlarınızı yarı yolda zor durumda bırakmamak adına oyunun başlama tarihi hakkında uygun tarihi belirleyip Mayıs'a bildirim yapın.