Klasik 8

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Peki,yağma sistemini devre dışı bırakmaktaki amacınız nedir?

Bunun sebebi büyük ihtimalle direk savaşa meyilli hale getirmektir.Çünkü normal dünyalarda savaşlar 1 ay sonra başlıyor.Bu tarz oyunlarda ise gelişmek isteyen saldırı atmak zorunda.Yani seni oyunun ilk safhasında savaşa sürükleyerek,seni sınıyor.Aynı doğada vahşi hayvanlarla geçirme gibi bir şey.Ya kazanıcaksın ya da ölüceksin ;)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Bunun sebebi büyük ihtimalle direk savaşa meyilli hale getirmektir.Çünkü normal dünyalarda savaşlar 1 ay sonra başlıyor.Bu tarz oyunlarda ise gelişmek isteyen saldırı atmak zorunda.Yani seni oyunun ilk safhasında savaşa sürükleyerek,seni sınıyor.Aynı doğada vahşi hayvanlarla geçirme gibi bir şey.Ya kazanıcaksın ya da ölüceksin ;)

Bu adam ne güzel konuşuyor ya :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Kişilere güvenmek yerine sisteme güvensek daha güzel olur.Tabii bunun içinde güvenebileceğimiz bir sistem gerekiyor.

Peki,yağma sistemini devre dışı bırakmaktaki amacınız nedir?
Amacım oyuncuların oynarken zevk alabileceği, sürekli aynı sıkıcı özelliklerden sıyrılıp farklı bir dünya açmak.

Bu pusing konusunda belirli bir kural gelicek mi peki modum? c7 de insiyatif çok kullanıldı ve moddan moda cezalar veya destek sistemindeki mesajlar bile değişiyordu

Bu dünyada yağma olmayacağı için pushing söz konusu olmayacaktır. Anlaşmalı köy alımı ise zaten serbest.

TLA'm onu da kaldırsaydınız keşke harika olmaz mıydı :D

Onu da deneriz sonraki dünyalarda :p

DeletedUser64893

Ziyaretçi
İstediğin dünyada oyna.Multi olduğunu düşündüğün hesabı direk destek ekibine bildir.Modlar saolsun benim can sıkıntısından attığım adamları bile multi olarak bulmuş.Yani multileri sen raporla onlar halledi direk :D

Bizzat multi+bot ile oynamış,yağma birincisi bile olmuş fakat şikayetler sonucu sadece bakıcılıktan uyarı yemiş oyuncular tanıyorum.Dikkat edin oyuncu değil oyuncular.

Klasik deneyiminiz yok sanırım.Klasik dünyalarda neredeyse çaylak koruması bittiği gün savaşlar başlar.Sadece yavaş dünyalarda bir ay beklersiniz.

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Klasik deneyiminiz yok sanırım.Klasik dünyalarda neredeyse çaylak koruması bittiği gün savaşlar başlar.Sadece yavaş dünyalarda bir ay beklersiniz.
Yalan söylemem.Şahsen evet ben klasik dünalarda hiç oynamadım bir c2 de oynadım oda çaylak bitmedendi şimdi ne oldu Allah bilir :D Benim konuşmam normal dünyalara göreydi.Yalnış konuştuysam affola.Aynı sanıyordum ben.

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Buna güvenip bütün kabileyi topluyorum köy kastırmak için ? :rolleyes:
Bu cümleyi nedense çok duydum bu oyun hayatımda ve genelde hep satışlar oluyordu.Sizin klanda bu olmuyordur umarım :D Şuana kadar 3 klan değiştirdim 3 ündede parçalanmalar oldu :) Ne oldu şimdi hiç anlamadım :D

Amacım oyuncuların oynarken zevk alabileceği, sürekli aynı sıkıcı özelliklerden sıyrılıp farklı bir dünya açmak.

Bu dünyada yağma olmayacağı için pushing söz konusu olmayacaktır. Anlaşmalı köy alımı ise zaten serbest.

Onu da deneriz sonraki dünyalarda :p

Modum @Pressman skypta bana laf yapiyor simdi
MousaWa sessizasktan anlasmali aldigi icin koyu ban yememismiydi ikiside

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.