Klasik 8

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

myw**

Dük
mayıs yağmuru bir sonraki classicte onun da bir çaresini bulacak bir özellik ekler yok yani mayıs yağmuru multiyi bi şekilde bitirecek kararlı yani : )

**BayRam**

Ağır Atlı
mayıs yağmuru bir sonraki classicte onun da bir çaresini bulacak bir özellik ekler yok yani mayıs yağmuru multiyi bi şekilde bitirecek kararlı yani : )
Ordu kesimini kaldırırlar :p barbar toplicaksınız kim dünyada en fazla barbarı toplarsa o worldü kapatır :D

myw**

Dük
aslında ben hala olayı tam anlamadım konuya hakim olan bir arkadaş anlatabilirmi şimdi barbara saldırı atılmıyor mu sadece mis mi arabiliyoruz , yada canı köye saldırı atamıyormuz bilgili bir arkadaş izah edebilirmi lütfen

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Speedte sanırım birkaç yağmasız raund denenmişti..İlk başlarda alışması zor oluyor ama sonradan alışıyorsun.

MULTİ-BOT olayının olmaması Adil bir dünya olacagını gösteriyor şimdiden gelecek olan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Yetkilimiz Kısa Taktik Maktik Yok Bam Bam Bam Demiş.

Speed de Barbar alımı yoktu Oradan Esinlenilmiş Sanırım. Güzel Bir C8 olacağa Benziyor. İyi Çalışmalar.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
aslında ben hala olayı tam anlamadım konuya hakim olan bir arkadaş anlatabilirmi şimdi barbara saldırı atılmıyor mu sadece mis mi arabiliyoruz , yada canı köye saldırı atamıyormuz bilgili bir arkadaş izah edebilirmi lütfen

Her türlü köye istediğin şekilde saldırı atabiliyorsun sıkıntı yok. Ama ganimet alamıyorsun hiçbir şekilde. Canlı köyden de, barbar köyden de.

myw**

Dük
Her türlü köye istediğin şekilde saldırı atabiliyorsun sıkıntı yok. Ama ganimet alamıyorsun hiçbir şekilde. Canlı köyden de, barbar köyden de.

güzel olmuş peki hammadde transferi durumu nasıl olcak klan için hammadde yollama durumu ilerleyen zamanda açılırsa daha mantıklı olur ne diyosun

DeletedUser64893

Ziyaretçi
güzel olmuş peki hammadde transferi durumu nasıl olcak klan için hammadde yollama durumu ilerleyen zamanda açılırsa daha mantıklı olur ne diyosun

Hammadde yollama da diğer dünyalardaki gibi olacak.Yani klan içi hammadde transferi bir süre sonra açılacak.Klan içi olmayan ise daha uzun bir süre sonra.

myw**

Dük
işte o süre diğer dünyalarda deiğin cok uzun bir zaman değil kısa bir zamanda acık oluyor o süre uzatılmalı ki olay pekişsin

@Mr.Storm
@Mayis Yagmuru

Coma ve Oyun Operatörüm 2008 den beri bu oyunu oynuyorum Özellikle sizler yönetimsel olarak ne kadar oyun içerisinde olsanız da bizler sahada ve direk oyuncularla irtibatlı olduğumuz için kimlerin ne yaptığını az çok bilebiliyoruz. Burda birçok arkadaşımızın mağduriyet yaşayacağını düşündüğü şey multi & yağma botu

Bot problemini emek vermek isteyen kişileri düşünmeden çözmüşsünüz bence iyide oldu direk oyuncuya yönelten bir sistem var fakat multi problemini çözmede malesef yetersiz kalıyorsunuz. Sadece ufak bir öneri sunmak istiyorum sizlere

Yurtdışı IP li hesaplara mobil kod göndererek
Telefon numarası - hesap adı ilişkilendirmesi yapın bu durumda sözde yurtdışından gelecek hesapların önüne geçmiş olursunuz. Yurtdışından geleceği için hesaplar Türkiye'nin uluslararası kodundan farklı numara kullanmak zorunda kalacak hilenin önüne geçmek için başarılı bir adım olacaktır. %100 olmasa bile çok büyük oranda multi muhabbetini bitirecektir Anlaşılmayan bir nokta olursa daha detaylı açıklamasını yaparım

İyi geceler

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@Mr.Storm
@Mayis Yagmuru

Coma ve Oyun Operatörüm 2008 den beri bu oyunu oynuyorum Özellikle sizler yönetimsel olarak ne kadar oyun içerisinde olsanız da bizler sahada ve direk oyuncularla irtibatlı olduğumuz için kimlerin ne yaptığını az çok bilebiliyoruz. Burda birçok arkadaşımızın mağduriyet yaşayacağını düşündüğü şey multi & yağma botu

Bot problemini emek vermek isteyen kişileri düşünmeden çözmüşsünüz bence iyide oldu direk oyuncuya yönelten bir sistem var fakat multi problemini çözmede malesef yetersiz kalıyorsunuz. Sadece ufak bir öneri sunmak istiyorum sizlere

Telefon numarası - hesap adı ilişkilendirmesi yapın bu durumda sözde yurtdışından gelecek hesapların önüne geçmiş olursunuz. Yurtdışından geleceği için hesaplar Türkiye'nin uluslararası kodundan farklı numara kullanmak zorunda kalacak hilenin önüne geçmek için başarılı bir adım olacaktır. %100 olmasa bile çok büyük oranda multi muhabbetini bitirecektir Anlaşılmayan bir nokta olursa daha detaylı açıklamasını yaparım

İyi geceler
Sen uyumadın mı arkadaş ? :D

DeletedUser64893

Ziyaretçi
@Mr.Storm
@Mayis Yagmuru

İyi geceler

Bunu Türkiye sunucusunun temsilcilerinden ziyade oyunu yaratan beyin takımı yapabilir diye düşünüyorum.Çünkü bu iş için oyunun bir bütçe ayarlaması gerekiyor,sadece yazılım ile biten birşey değil.Fazla büyük bir bütçe gerektirmese de bu bütçeyi ayarlamak için Almanya ile görüşülmesi gerekiyor.Tabii bunlar benim tahminim.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
classic ve yağma atmak yok :O

c6 gibi mükemmel bir dünya olacak demek ki altını çiziyorum mükemmel

oyun hızı 5 10 falan olacak galiba diğer türlü çekilmez gidip 3 yaparsanız ayakta alkışlamak isterim sizleri....

DeletedUser50676

Ziyaretçi
çok güzel özellikler...
bence beğen butonunun yanına kınama butonu da gelsin...

DeletedUser61006

Ziyaretçi
Ortam kızışmış tarihide belirlesenizde bizlerde ona göre ekipleri oluştursak :)
@Mayis Yagmuru

İnşallah tarih fazla geriye ertelenmez,ramazan ayında yıllık izne ayrılıp C8 in başında sabahlamayı düşünüyorum:)

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Yanlışım varsa düzeltinde bu oyun yağmayla güzel,yağmasız oyun mu olur,ben bu oyunun tadını yağma yaparak alıyorum mesela,bu dünya tutmayacak bence.Multi ve botun önüne geçmek için yağmayı engellemek mantıklı gelmiyor bana

DeletedUser

Ziyaretçi
mayıs multiyi kolaylaştırmışssn resmen :D yagmayı acsaydın en azından multi yapamazlardı su yagmayı acta adam akıllı bi oyun oynayalım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.