Klasik 17 de neler oluyor böyle :)

Cleon

Kılıç Ustası
Vay be benim ismimi bilen biri şaşırttı:)77 güzel özelliği olursa orda olacağız,gram değeri olmayan dünya çokda önemli değil hatta sevindim Argo adına son dönemlerde için de gereksiz klan oyuncuları barındırıp dip yapıyorlardı bir nebze bazı şeyleri gördük,süre kısıtlaması olmayan bir klasiğe girerlerse yine rahat rahat kapatacaklardır

Gram değeri olmayan dünya deyip sonrasında yine bir klasik kapatacaklardır demek. Aliciğim sen Durmuşun izinden git. Argo sen de baş dönmesi yapmış. :D

Cleon

Kılıç Ustası

Fazla söze gerek yok aslında dünyada bulunan herkez neyin ne olduğunu çok iyi biliyor kimse kendini kandırmasın,istatistikler ortada,başarılara eklenmeyecek bir dünya için bile dalavere yapıyorlar :) Aşağıya bıraktığım istatistikler kah.... yapılmadan hemen önce :)

40159 adlı eklentiyi görüntüle40160 adlı eklentiyi görüntüle

E tamam işte eşit değil. Kendi topuğuna sıkıyorsun burada :D kapak klanının gerisinden gelip fark attınız. Bunu da reis den adam çekerek yaptınız. Diğer klanlarda eşit savaş bu şekilde olmaz diye kafanıza vurdu. İnsanlara kızıp reis klanını alt klanınızmış gibi kullanıp eşitlikten bahsedemezsiniz. Rest klanı da bunu görmüş olmalı ki herhangi bir müdahalede bulunmadı.

F V A

Baltacı
E tamam işte eşit değil. Kendi topuğuna sıkıyorsun burada :D kapak klanının gerisinden gelip fark attınız. Bunu da reis den adam çekerek yaptınız. Diğer klanlarda eşit savaş bu şekilde olmaz diye kafanıza vurdu. İnsanlara kızıp reis klanını alt klanınızmış gibi kullanıp eşitlikten bahsedemezsiniz. Rest klanı da bunu görmüş olmalı ki herhangi bir müdahalede bulunmadı.
:) buraya aşırı komik şeyler yazıyorsun bütün klanlar alemi bilir ki feryat'ın savaşa katılmasının tek sebebi dünyayı kuzeye kapattırmaktır mert gibi savaşa başta katılsaydı herşey çok farklı olurdu bunu sende diğerleride çok iyi biliyor sadece işinize geleni yazıyorsunuz :) hem biz neyi anlatıyoruz :D feryatı bu oyunda bilmeyen mi var Allah aşkına

Cleon

Kılıç Ustası
:) buraya aşırı komik şeyler yazıyorsun bütün klanlar alemi bilir ki feryat'ın savaşa katılmasının tek sebebi dünyayı kuzeye kapattırmaktır mert gibi savaşa başta katılsaydı herşey çok farklı olurdu bunu sende diğerleride çok iyi biliyor sadece işinize geleni yazıyorsunuz :) hem biz neyi anlatıyoruz :D feryatı bu oyunda bilmeyen mi var Allah aşkına

Forumu takip eden arkadaşlarım dikkat edin bakın bütün argocular aynı şeyleri yazıyorlar :)

aliklo

Okçu
Arkadaşım bu dünyanın farkını algılayabilmen lazım 25 günlük zaman kısıtlı bir dünya normal bir klasik açılır da ARGO katılırsa yine buralarda oluruz.

Bengam

Ağır Atlı
@Cleon hangı nıckte dunyadasın söylesene hele kım oldugunu bı acıkla gerekli yorumu yapacak bi sürü adam sırada bekliyorr seni
ne acıdır ki acılarını burda dindirmeye gelmişsin :D Ramazan ayındayız herkes senin acılarını dindiremez burda dindirmeye kalkarsalar felç olursun matbazel
Selçuk abi ben özellikle sen cevap verdiğin için kınıyorum

turkerr

Acemi
dünyanın başından beri artistlikler yapan, erkenden büyük büyük konuşan cıss olmuş patates püresi hala hesap soracakmış. oyunun başından beri hiçbir üyesi ban yemeyen, en kötü lokasyona rağmen sizi birer birer yok eden abinize saygı duyacaksınız. şimdi yeni dünyaları beklemeye devam et sen :)

Narkoz44

Okçu
Ee suç sizde kaç hafta geçmiş bir program stratejiniz yok. En iyi oyuncular sizde ama bir hırs göremiyorum. Bunun olacağı belliydi. Neyse geç değil her türlü alırsınız iş yok bunlarda.
Tebrik ederim güzel motivasyon konuşması herkesin emeğine sağlık forumlar çok hareketli olmasada az çok stres atıldı

Jaskier

Yasaklı
Öncelikle nirvana klanını tebrik ederim iyi savaştılar.Argo-kapak savaşına gelecek olursak argodakiler kendini kandırıyor maalesef feryat arkamızdan vurdu cart curt diyerek...Sen sözleşeceksin 1vs1 atacağız diye sonra reis klanı oyuncularını bünyene katacaksın bu mu 1vs1 oluyor sorarım size?
Reis klanının argoya geçiyoruz sirküsü mevcut,klan giriş çıkışları mevcut bu giriş çıkışlar olmadan argonun ve kapağın arasındaki puan farkı belli merak edene atabilirim.Argonun biz sizle 2vs1 savaşırdık tarih verseydiniz söylemini de baya komik buluyorum argo klanının kurucularından setakanın nerdeyse tüm köyleri içerdeyken fenerli mancınıklı dünyada kale yapılabileceğinin de farkındadır herkes ilk defa oynamadığınızı düşünüyorum.Argo diğer klasiklerde başarılı olmuştur olmamıştır beni ilgilendirmez ama bu klasikteki başarısızlığın sorumlusunu yapması gerekeni yapan bir kişiye yıkarak kendinizi avutmayın, hatayı kendinizde arayın.
Bu arada sağa sola teneke diyen kişilerin çaylak açıldığında klanından kaç kişinin ceza yediğini de hatırlatmak isterim...

Öncelikle nirvana klanını tebrik ederim iyi savaştılar.Argo-kapak savaşına gelecek olursak argodakiler kendini kandırıyor maalesef feryat arkamızdan vurdu cart curt diyerek...Sen sözleşeceksin 1vs1 atacağız diye sonra reis klanı oyuncularını bünyene katacaksın bu mu 1vs1 oluyor sorarım size?
Reis klanının argoya geçiyoruz sirküsü mevcut,klan giriş çıkışları mevcut bu giriş çıkışlar olmadan argonun ve kapağın arasındaki puan farkı belli merak edene atabilirim.Argonun biz sizle 2vs1 savaşırdık tarih verseydiniz söylemini de baya komik buluyorum argo klanının kurucularından setakanın nerdeyse tüm köyleri içerdeyken fenerli mancınıklı dünyada kale yapılabileceğinin de farkındadır herkes ilk defa oynamadığınızı düşünüyorum.Argo diğer klasiklerde başarılı olmuştur olmamıştır beni ilgilendirmez ama bu klasikteki başarısızlığın sorumlusunu yapması gerekeni yapan bir kişiye yıkarak kendinizi avutmayın, hatayı kendinizde arayın.
Bu arada sağa sola teneke diyen kişilerin çaylak açıldığında klanından kaç kişinin ceza yediğini de hatırlatmak isterim...
Onlara kalsa bir doğru onlar, sen ne yazsan anlamaz bunlar çünkü kafaları sadece hatalarını bastırmak için etrafa laf atmaya basıyor. Şurada kurallar olmasa bırak teneke demeyi küfür bile ederler. Çünkü bunlar böyle görmüş. Onlara da kızamıyorum sevgi görmemişler, gerçek hayatta bir işe yaramadıkları için burada bir köy alımında "süpersin abi" diyenlere kul köle oluyorlar klasik haritasına yorum yapmıştım dalga geçmişlerdi ama argonun yaptığı tam olarak buydu. Reis klanlarini alayım onlar sağdan vururken biz yukarıdan vuralım böylece oyun bitsin mantığı ile kendilerini avutuyorlardı. Sonra zaten olanları herkes biliyor. Ama argo için yazılan uzun mesaja hala gülüyorum. Bu world iyi güldüm teşekkürler argo klanı