Klasik 17 de neler oluyor böyle :)

Cleon

Kılıç Ustası
Geçmiş dünyalarda çatır çatır klan satan Argo bu dünyada çetin cevize çarpmış olmalı ki an itibari ile barbar gibi toplanıyor. Nirvanacılar acı ve zevki aynı an da yaşıyor olmalı:)
Klasik 17 bence güzel bir dünya oldu. Finali çok merak ediyorum.

Bu arada reisçiler eğleniyor musunuz? Stepne klan :troll:

Cyroburn*

Ağır Atlı
ahahahaha laflara bak :D neyse herkes kim kimdir ne nedir biliyor oyunda çok konuşmaya gerek yok

Cleon

Kılıç Ustası
Maydanozcuya bak sen. Boyundan büyük laflar ediyor. Rezil olduğunuzun farkında mısınız siz ? @

Cyroburn*

Cyroburn*

Ağır Atlı
Maydanozcuya bak sen. Boyundan büyük laflar ediyor. Rezil olduğunuzun farkında mısınız siz ? @

Cyroburn*

aynen biz korkuyoruz o yüzden başkaları böyle oyunları kurma gereği duyuyor sonrada her yerden engel :D

rezillik bir durum bizde yok ama ortada var kim oldu herkes biliyor senin gibi değil millet kendi kararlarını verir :D

dün forumda ağlayan bugün keyiflenen sensin büyük laflar eden ben :p kaç operasyon yedin bu dünya 1 mi yoksa 0.5 mi? :d

OrJ1naL

Kılıç Ustası
@Cleon hangı nıckte dunyadasın söylesene hele kım oldugunu bı acıkla gerekli yorumu yapacak bi sürü adam sırada bekliyorr seni
ne acıdır ki acılarını burda dindirmeye gelmişsin :D Ramazan ayındayız herkes senin acılarını dindiremez burda dindirmeye kalkarsalar felç olursun matbazel

Cleon

Kılıç Ustası
Naptınız la aranızda anlaşıp aynı an da cevap verelim, daha etkili olur mu dediniz :troll:

Pesimizm

Milis
İftardan önceki konuyu neden sildin ?
Ah be cleon insanın adı çıkacağına canı çıksın derler.
Artık sana lakabını veriyorum bu köyün delisi sensin. ;)