Klasik Önerileri

Küvet

Yasaklı
Ayarlar
Oyun Hızı3.0
Birim Hızı0.5
Binayı yık
  • Etkin
Moral
  • Etkin Değil
Çiftlik Kuralı
  • Etkin Değil
Milisaniye
  • 100 ms
Fake Limiti
  • Etkin Değil
Ödüller
  • Etkin
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri
  • 500 Puana Kadar
Gece Bonusu
  • Etkin Değil
Acemi koruması
  • 3 Gün
Bayraklar
  • Etkin Değil
Birimler
Şövalye
  • Etkin Değil
Okçular
  • Etkin Değil
Milis
  • Etkin Değil
Misyoner
Azami misyoner menzili
  • 100 Tarla
Yapılandırma
Klan başına üye limiti
  • 100
Klan beceri sistemi
  • Etkin Değil
Yön seçimi
  • Etkin
Davet sistemi
  • Etkin
Diğer Özellikler
Yağma
  • Etkin Değil
Ön kayıt
  • Etkin
Barbar Köy Alımı
  • Etkin Değil

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ayarlar
Oyun Hızı4
Birim Hızı1
Binayı yık
  • Etkin
Moral
  • Etkin Değil
Çiftlik Kuralı
  • Etkin Değil
Milisaniye
  • 50 ms
Fake Limiti
  • Etkin Değil
Ödüller
  • Etkin Değil
  • 500 Puana Kadar
Gece Bonusu
  • Etkin Değil
Acemi koruması
  • 3 Gün
Bayraklar
  • Etkin Değil
Birimler
Şövalye
  • Etkin Değil
Okçular
  • Etkin Değil
Milis
  • Etkin Değil
Misyoner
Azami misyoner menzili
  • Sonsuz
Yapılandırma
Klan başına üye limiti
  • 50
Klan beceri sistemi
  • Etkin Değil
Yön seçimi
  • Etkin
Davet sistemi
  • Etkin
Diğer Özellikler
Yağma
  • Etkin
Ön kayıt
  • Etkin
Barbar Köy Alımı
  • Etkin

Dipnot: Yön seçimi etkin olmasa da olur ama eğer ki oturup radyanıyla madyanıyla uğraşabiliyorsanız yani herkesi adil bir konuma atabiliyorsanız olsun. Bu worldde maruz kaldığım şekilde yetim gibi hem ortada kalıp hem de çil yavrusu gibi dağılmış bir yerleşim istemiyorum. Eğer ki bunu ayarlayamıyorsanız saygı duyarım, ayarlayamıyoruz diyorsanız kesinlikle yön seçimi etkin olsun çünkü tamamen şans eseri düştüğüm yerleşimle oyunumun kaderinin baltalanmasını istemiyorum.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Valla oynadıgımız klasık o kadar ustune bastıgımız halde yavas daha akademıler yenı kurluyo w bitti komik 30 ciftlik orduyu goremıcez heralde .w ozellıklerı yavaslıgı dısında eksık olan bısı uok bide bi w acılıyo neden sure koyulur performans tmmdıda bu hıza bıde bır ay eklenmesı cok komik oldu

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Yani yıllardır bu iş yapılıyo bunu ongorememek ve sure koymak ne bılım ya.gercekten bi yorumda okumustum oyuncularınn gazı alınması ıcın acılmıs gıbı yanı

Tibelda

Emekli Görevli
Valla oynadıgımız klasık o kadar ustune bastıgımız halde yavas daha akademıler yenı kurluyo w bitti komik 30 ciftlik orduyu goremıcez heralde .w ozellıklerı yavaslıgı dısında eksık olan bısı uok bide bi w acılıyo neden sure koyulur performans tmmdıda bu hıza bıde bır ay eklenmesı cok komik oldu
Yani yıllardır bu iş yapılıyo bunu ongorememek ve sure koymak ne bılım ya.gercekten bi yorumda okumustum oyuncularınn gazı alınması ıcın acılmıs gıbı yanı

Alttaki mesajı siz atmadınız mı? Kuzeniniz mi yazdı? Yeni açılacak dünya için geri bildirim topluyoruz mevcut klasik eleştirisi değil.

C gece bonussuz için kötü milisi var felan filan cye oy verenleri b ye davet ediyorum.a da cok yavas bı aylık dunya ıcın

honey badger

Okçu
Bu yeni açılacak dünya uzunluğunu 3 ay belirleyebilirsek bence de mantıklı olur bu dünya için geçti artık zaten sdfhj herhangi bir aile klanını bitirmek zaten 2 ay zaman istiyor üstüne sürekli aktif olup ara atıp mis atıp uyumayarak uğraş gerektiriyor he performansta da böyleydi ki araz girer girmez kapattı 1ay dünyaların kaderi kalabalık olanın kapatması adfgjkl

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu yeni açılacak dünya uzunluğunu 3 ay belirleyebilirsek bence de mantıklı olur bu dünya için geçti artık zaten sdfhj herhangi bir aile klanını bitirmek zaten 2 ay zaman istiyor üstüne sürekli aktif olup ara atıp mis atıp uyumayarak uğraş gerektiriyor he performansta da böyleydi ki araz girer girmez kapattı 1ay dünyaların kaderi kalabalık olanın kapatması adfgjkl
Sürenin az olduğunu bende düşünüyorum.Perfonmans dünyasında, isminin hakkını verildiğini düşünmüyorum.Daha çok savaş kısa sürede taktikselliğin konuşmasını bekliyordum. :)

mateksahin

Mızrakçı
En önemli olan klandan çıkan oyuncunun askerleri geri dönsün. Multiyi normalde insanlar yağmalamak için ve sonrasında almak için kullanırken şimdi birde destek atmak için kullanıyor. Bugün her evde 5 tane telefon var zaten. Onu geçtim illegal olarak herkesin birçok program kullanıp birde o şekilde Multi açıyor. Klan destek seçeneklerinde bir sıkıntı oldu herhalde normalde klanda olup olmadığına bakilacakti diye hatırlıyorum ama 15. Dünya için destekler geri dönmüyor.

NEFRETDOLU

Casus
Ayarlar
Oyun Hızı4
Birim Hızı1
Binayı yık
  • Etkin
Moral
  • Etkin Değil
Çiftlik Kuralı
  • Etkin Değil
Milisaniye
  • 50 ms
Fake Limiti
  • Etkin Değil
Ödüller
  • Etkin Değil
  • 500 Puana Kadar
Gece Bonusu
  • Etkin Değil
Acemi koruması
  • 3 Gün
Bayraklar
  • Etkin Değil
Birimler
Şövalye
  • Etkin Değil
Okçular
  • Etkin Değil
Milis
  • Etkin Değil
Misyoner
Azami misyoner menzili
  • Sonsuz
Yapılandırma
Klan başına üye limiti
  • 100
Klan beceri sistemi
  • Etkin Değil
Yön seçimi
  • Etkin
Davet sistemi
  • Etkin
Diğer Özellikler
Yağma
  • Etkin
Ön kayıt
  • Etkin
Barbar Köy Alımı
  • Etkin

Dipnot: Yön seçimi etkin olmasa da olur ama eğer ki oturup radyanıyla madyanıyla uğraşabiliyorsanız yani herkesi adil bir konuma atabiliyorsanız olsun. Bu worldde maruz kaldığım şekilde yetim gibi hem ortada kalıp hem de çil yavrusu gibi dağılmış bir yerleşim istemiyorum. Eğer ki bunu ayarlayamıyorsanız saygı duyarım, ayarlayamıyoruz diyorsanız kesinlikle yön seçimi etkin olsun çünkü tamamen şans eseri düştüğüm yerleşimle oyunumun kaderinin baltalanmasını istemiyorum.
+1 olarak ekleyebilirsiniz tibelda bey kolay gelsin :D

honey badger

Okçu
koyun ışınlanmayı gitsin bence zaten 2 kıta kapatmaya yaklaşıyo oyun başlar başlamaz aile klanları en azından küçük klanlar da yakın başlar tutunma şansları fazla olur

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Klasik Dünya oynayan klanlara sormak sence mantıklı değil mi? :)
Bundan sonrasını okumadım büyük ihtimal çok eleştiri gelmiştir bu yazdığınıza ama yazmadan geçemedim sizin bu yazdığınız hiç mantıklı değil bana göre. İnsanlar belki bu klasik özelliklerini sevmediği için girmediler dünyaya. Son klasiklerde oynayan klanların yöneticileri olarak güncelleseniz daha iyi olurmuş bu bence.

Hexec

Acemi
Ayarlar
Oyun Hızı4.0
Birim Hızı4.0
Binayı yık
  • Etkin
Moral
  • Etkin Değil
Çiftlik Kuralı
  • Etkin Değil
Milisaniye
  • 50 ms
Fake Limiti
  • Etkin Değil
Ödüller
  • Etkin Değil
  • 500 Puana Kadar
Gece Bonusu
  • Etkin Değil
Acemi koruması
  • 3 Gün
Bayraklar
  • Etkin Değil
Birimler
Şövalye
  • Etkin Değil
Okçular
  • Etkin Değil
Milis
  • Etkin Değil
Misyoner
Azami misyoner menzili
  • 500 Tarla
Yapılandırma
Klan başına üye limiti
  • 75
Klan beceri sistemi
  • Etkin Değil
Yön seçimi
  • Etkin
Davet sistemi
  • Etkin
Diğer Özellikler
Yağma
  • Etkin
Ön kayıt
  • Etkin
Barbar Köy Alımı
  • Etkin

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Arkadaşlar bu kadar triggerlanmayın lütfen, belli ki en azından bir şeyler yapmaya çalışıyorlar bize soruyorlar. İstediğiniz özellikleri bana yazın birbirimizle tartışalım benim yazımın bir kıymeti varsa kendi postumu değiştireyim ortaklaşa özellikler belirleyelim yine hepimizin istediği olsun

Tibelda

Emekli Görevli
Ayarlar
Oyun Hızı4.0
Birim Hızı4.0
Binayı yık
  • Etkin
Moral
  • Etkin Değil
Çiftlik Kuralı
  • Etkin Değil
Milisaniye
  • 50 ms
Fake Limiti
  • Etkin Değil
Ödüller
  • Etkin Değil
  • 500 Puana Kadar
Gece Bonusu
  • Etkin Değil
Acemi koruması
  • 3 Gün
Bayraklar
  • Etkin Değil
Birimler
Şövalye
  • Etkin Değil
Okçular
  • Etkin Değil
Milis
  • Etkin Değil
Misyoner
Azami misyoner menzili
  • 500 Tarla
Yapılandırma
Klan başına üye limiti
  • 75
Klan beceri sistemi
  • Etkin Değil
Yön seçimi
  • Etkin
Davet sistemi
  • Etkin
Diğer Özellikler
Yağma
  • Etkin
Ön kayıt
  • Etkin
Barbar Köy Alımı
  • Etkin

İlk postu okudunuz mu? Oyun hızı * Birim hızının toplamı 6 olmalıdır. Yani 4*1.5, 3*2 gibi bir oran belirtmeniz gerekir. 4*4 diye bir dünya hızı mümkün değildir.