Klanlar tarihinin en kötü klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser66151
  • Başlangıç tarihi

sizce en balon klan hangisi ?

• Toplam oy kullanan
    160

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tamam bak geçti diyorum zaten ama sen SOA ile savaşıp SOA yı yenmiş olmuyorsun emirhan wörlden hesap sildiği an SOA diye bir şey kalmadı birde tehdit ediyorsun :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Bayadır post atmıyordum kendimi soyutlamıştım da gruba fotoğraf atılınca bakayım dedim verilecek cevap kısa ve öz.

Bebelere Balon.Baloncuuuuuu
bebelere-balon-resimleri-545.jpg

Tolga224

Mızrakçı
Geçti sanki 3-5 kişi onu söylüyorum. Anka o savaşta 20 klandı 20. Eşkiya 12civarı klandı.
Senin ekibin, anka, slayer 3 kişi 1 klana yenildin.

Tolga224

Mızrakçı
Sen önce bir worldde tutunda sonra konuş. Nitekim, her world başı asıp kesip nitekim RESİMDEKİ BALON GİBİ SÖNÜP GİDİYORSUN KAPİŞŞ

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Anlamıyor arkadaş ben hesap sildikten sonra nasıl yenilmiş oluyorum :D sonra bir şey diyince tehdit ediyorsun :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Neyse sen haklısın kralsın uzatmaya gerek yök :D he diyip geçiyorum ve forumu terk ediyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Amaç soa'yı tekrar bu platforma çekmeye çalışmak diye düşünüyorum :) Yönetimdeki çoğu arkadaş artık bu oyundan zevk almıyor. Ki zaten bizim sohbetimiz muhabbetimiz oyun içi sınırlı kalmıyor, yaptığımız muhabbetler hala aynı :D

W49-50 demişler fakat oralara da gireceğimizi sanmıyorum. Çünkü neden girelim :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
W32 den maronberets den selamlar:)
Bende elittim ozamanlar onur:)ama biraktim snra maroonberetsi ;)w34 e kndi hesabimin basına gecmistim sana ne misler atmistim be hatim indire indire gidiyorlardi;)

Yandan Atmış

Yasaklı
W32 de sancak klanında oynadım solumuzda soa sağımızda eskiya vardı iki klanlada savas içerisindeydik soa bi yandan anka ile savaşıyordu 20 klan eskiya biz 3 klan sancakla (baska düşmanları olabilir) biz soa nın nasıl neden hesap sildiğine pek karısmıyorum ama anka ve sancak harici savası yoktu eskiya savasında istatisliklerde öndeydik elit denen ekip kim neci bilmiyorum girsinler soa ile kapışsınlar bakalım kendi ekipleri ile o kadar iddialı iseler

Luciferr

Dük
Kimse soa nin ne kadar balon oldugunu sorgulayamaz.

Bize balon diyenler, donup soa bakmalidirlar.

We are the best, soa cop

DeletedUser65444

Ziyaretçi
soa ile bildiğim tek şey var w43 de başta forumda iddialı postlar ile havalara giriyorlardı sonra savaşa girdiler baktılar savaşta yeniliyorlar hemen hesap sil yaptılar :D

kılbıll

Baltacı
w32'de kapıştık biz. Etraflarındaki klanları da dahil etmelerine rağmen kaybeden onlar oldu :)Sorabilirsin kendisine :))
w32 Elit oyuncusuyum. Bilen bilir. Dünyayı kapatan Dejawu'yu savaşta yenip köyleri toplarken, kendi içimizde 1 günde alevlenen olaylarla klan olarak hesap sil yaptık ve bizim barbara düşen köylerimizi toplayan Dejawu w32'yi kapattı.
Not: w32'yi Elit ve Eşkiya klanları ortak oynamıştır ve beraber kapatacaktı.
Hahaha elit nerdeydi soa nerdeydi daha haritanın nasıl olduğunu bilmiyor dünya kapatacakmış bide elit silmedi biz vura vura sildik sizi

DeletedUser66489

Ziyaretçi
Al ekibini kapış soa ile kimmiş balon görelim :D :D (daha önce soa da hiç bulunmadım soa lı değilim)

soa kötü demedim balon dedim yani büyük konuşup sonra hesap siliyoruz demeleri gülünç yoksa soa şuan bir dünyaya girse favori klanlar arasında gösterilir.