Klanlar tarihinin en kötü klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser66151
  • Başlangıç tarihi

sizce en balon klan hangisi ?

• Toplam oy kullanan
    160

DeletedUser66151

Ziyaretçi
evet arkadaşlar sizce en kötü klan hangisi ,şöylede diyebiliriz yani kendisini olduğundan iyi sanan topluluk ya da sürekli silinip giden klan

DeletedUser60632

Ziyaretçi
erhanın bulunduğu her iyi klan erhanı eninde sonunda toplamıştır, erhanla beraber oynayan diğer klanlar dünya kapatma şanslarını yükseltirken dünyadan zevk alma şanslarını dibe çeker. diğer yazılan klanlar da bence tr serverı ortalamasının üstünde kalıyorlar yine de :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Soa ya karşı 2 kere savastım sancak ve narkos klanlarındayken :) soa nın sıkıntısı ekip oyun ilerledikçe sıkılıyor diğer klanlardan farklı bi durum ama şunu diyorum kendine güvenen bi klan gitsin aynı kıtada baslasın soa ile savasmak için soa kalitesini orda gösterir köy sayısı arttıkça uğraşmaktan sıkılan bi ekip sıkılmasalar girdikleri her dünyada iyi iş çıkarırlar

MTK 136

Casus
Soa ya karşı 2 kere savastım sancak ve narkos klanlarındayken :) soa nın sıkıntısı ekip oyun ilerledikçe sıkılıyor diğer klanlardan farklı bi durum ama şunu diyorum kendine güvenen bi klan gitsin aynı kıtada baslasın soa ile savasmak için soa kalitesini orda gösterir köy sayısı arttıkça uğraşmaktan sıkılan bi ekip sıkılmasalar girdikleri her dünyada iyi iş çıkarırlar
sorun da burası değilmi zaten.oynadıgımız oyunun mekanikleri çok basit 6 yaşındaki yeğenime göstereyim oda ara atar barbara saldırır iptal eder mis arası girer.bu oyunda oyuncu kalitesi denen bir kavram yok bence sadece iyi işler yapabilmek için emek ve zaman harcamanın boyutu var (birazda cep) ne kadar çok zaman harcarsanız oyunda okadar iyi yerlere gelirsiniz.yoksa zayıf diye adlandırılan klanın oyuncuları oyunu oynamayı mı bilmiyor, herkes player olabilir sadece emek vermek lazım :)

Yandan Atmış

Yasaklı
sorun da burası değilmi zaten.oynadıgımız oyunun mekanikleri çok basit 6 yaşındaki yeğenime göstereyim oda ara atar barbara saldırır iptal eder mis arası girer.bu oyunda oyuncu kalitesi denen bir kavram yok bence sadece iyi işler yapabilmek için emek ve zaman harcamanın boyutu var (birazda cep) ne kadar çok zaman harcarsanız oyunda okadar iyi yerlere gelirsiniz.yoksa zayıf diye adlandırılan klanın oyuncuları oyunu oynamayı mı bilmiyor, herkes player olabilir sadece emek vermek lazım :)

Senin 1 senede harcadığın emeği o ekip 1 ayda harcıyor onları farklı kılan şeyde bu :) w43 de ilk 3 klan soa idi harita ve diplomasiden sonra soğudukları worldden gittiler buyur soa 49 yada 50 ye giricekmiş herhangi bi klana söyle ben soa nın kotasına gelip savası kazandım dicek klan düşünmüyorum cünkü kazansa bile vakitten kaybettiricek bi klan soa

TyPHonE

Yasaklı
Birde anarşik olmaları var onun dışında bencede soa mükemmel bir klan :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
balonlukta soa ve şahi arasında kaldım şahinin dünya kapatmasından dolayı soa diyorum :D
soa dememin sebebi forumda oyuncuları şöyle iyiyiz böyle yaparız diyorlar sonra pat hiç beklenmedik bir anda hesap siliyorlar.

Yandan Atmış

Yasaklı
balonlukta soa ve şahi arasında kaldım şahinin dünya kapatmasından dolayı soa diyorum :D
soa dememin sebebi forumda oyuncuları şöyle iyiyiz böyle yaparız diyorlar sonra pat hiç beklenmedik bir anda hesap siliyorlar.

Al ekibini kapış soa ile kimmiş balon görelim :D :D (daha önce soa da hiç bulunmadım soa lı değilim)

Tolga224

Mızrakçı
Al ekibini kapış soa ile kimmiş balon görelim :D :D (daha önce soa da hiç bulunmadım soa lı değilim)
w32'de kapıştık biz. Etraflarındaki klanları da dahil etmelerine rağmen kaybeden onlar oldu :)Sorabilirsin kendisine :))
w32 Elit oyuncusuyum. Bilen bilir. Dünyayı kapatan Dejawu'yu savaşta yenip köyleri toplarken, kendi içimizde 1 günde alevlenen olaylarla klan olarak hesap sil yaptık ve bizim barbara düşen köylerimizi toplayan Dejawu w32'yi kapattı.
Not: w32'yi Elit ve Eşkiya klanları ortak oynamıştır ve beraber kapatacaktı.