Klanlar' da Görmek İstedikleriniz

DeletedUser63770

Ziyaretçi
Asker seviyeleri ve premium olmayan bir dünya istiyoruz

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Herkesinde bildiği gibi dünyalar savaşlar bitene kadar çok eğlenceli ancak savaşlar bittikten sonra dünyaların kapanması bütün klanlar için işkenceye dönüşüyor. Boşu boşuna dünyada bekliyoruz kapamak için bu sebeple yeni dünyalara da gidemiyoruz. Bu sebeple de insanlar oyundan soğuyor bu şekilde oyunu bırakan tonla arkadaşım var. Bu sebeplerden dolayı klan limitlerinin ciddi şekilde arttırılmasını talep ediyorum. Bu şekilde hem arkadaşlarımızın dediği gibi destek konusunda sıkıntı çekmeyiz hem klanı yönetmek daha kolay olur hemde dünya kapatmak için çile çekmemiş oluruz. 100 kişilik klan limitinin yönetime hiçbir zararı olmadığı gibi oyuncular için bir hayli kolaylık sağlayacağı aşikar. Bu şekilde oyuncuların oyundan daha fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca geriye dönük klan limitleri arttırılsın da yeni dünyalar ve yeni heyecanlara başlayalım. Sadece w30 da 100 lerce oyuncu yeni dünya ya geçmek için w30 un kapanmasını bekliyor. Bu süre zarfında da boşu boşuna pre almak istemiyor kimse. Yani bu olayın sonucu sizi de olumsuz etkiliyor. Herkesin zararına olan bu bozuk düzenin hem yeni dünyalar için hem de eski dünyalar için düzenlenmesini bütün w30 halkı olarak talep ediyoruz...

DeletedUser50676

Ziyaretçi
öncesi
Birliklerin yarım güçle savaşacak çünkü evleri bir tapınak etkisi altında değil!

bu nedir :O acayip acayip dünyalar açıyorlar sonra mırıldanarak ''bele vaziyetin içine...'' diyorum.
Dünya ozelliklerine bakmadan girersen sana suprise olabilir tabi :D

sonrası
Abi ne olursa olsun su tapinagin olmaması lazim.Arkadaslarla kararlaştırdık özellikler ne olursa olsun giricek diye girdik tapınak tamamen zulum iskence.

:cool::cool::cool:

DeletedUser63771

Ziyaretçi
Play store da ki uygulamanın daha da geliştirilmesi ve browser da ki ile aynı olmasını istiyorum. Uygulamada çok eksik var ve zaman zaman hata veriyor. Benim başka şikayetim yok sizden memnunum ben yaa :) Uygulamaya önem verin, çok önem verin, bayağı önem verin ama yani aşırı önem verin. Teşekkürler...

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Biz bakarak girdik neyin ne olduğunu biliyoruz en azından yanı gece bonusu hatta üstüne saçma sapan seyler de olsa yine giricektik :D sadece başka dünyalarda oynayanlar yanmasın diyedir bu isyanım :p
yakaladım çakayım bari dedim :p ama katılıyorum haklı isyanına +1

-Ares-

Baltacı
1-Bazı oyun modlarının değişmesi.Aralarında bazıları var ki eline düşen dünyadaki oyunculara kan kusturuyor.
2-Tapınak gözetleme kulesi ıvır zıvır kalkmalı.İlla kalacak diyorsanızda çiftlikte o kadar yer kaplamamalı.
3-Classic harici hızlı dünyalar.Classic kadar hızlı olmasada daha hızlı dünyalar açabilirsin.w26 benzeri.Üretim ve asker üretim hızı 2 olmalı ki devamlı vuralım savaşalım.Haftada 2. opa başladığımız günleri özledik!

DeletedUser63757

Ziyaretçi
en büyük değişiklik şu olmalı klan değiştirdikten sonra destek almak için 48 saat beklemek gerekmeli . . böylece daha rekabetçi bir ortam olur ve alt klan mevzuu bir darbe yer diye düşünüyorum . bu da yeni klanlar ve yeni ekipler demek .

DeletedUser62855

Ziyaretçi
2016 yılı boyunca geliştirdiğimiz özelliklerde bize verdiğiniz fikirler ve destek için teşekkür ederiz. 2017 için planlarımızı yapmaya başladık ve bu konuda en önemli yol göstericimiz yine sizin fikirleriniz olacaktır. Lütfen oyunumuzda gelişim adına görmek istediklerinizi bizimle paylaşınız.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Klanlar Türkiye Takımı​
Kesinlikle tapınağın kalkmasını ve şövalye özelliklerinin geri verilmesini istiyorum.

DeletedUser63772

Ziyaretçi
Öncelikle kesinlikle Android uygulamasını İphone(İos) ile aynı yapmalısınız arada çok fark var ve ios ön planda çok. Ve tabi ki biraz görsellik istiyoruz bina seviyelerine göre daha farklı görünüşler köylerde gezmeler olmalı hareket olarak ve birazda savaşı görebilsek çok güzel olur :)

Yazılan yorumları pek dikkate almayacağınızı düşünerek beklentilerimi yazayım.

1) Klan sohbetinden çıkılabilmesi veya kaldırılması
2) premium puanın oyun kaderine oyun başlangıcında bu kadar etki etmemesi
3) dünya açılışları yaklaşık 3 ay da bir yapılıyor (normal dünyalar için) bu sürenin uzatılması 6 ay da bir dünya açabilirsiniz şayet 1-1 bi oyun hızında dünya 1 seneden önce kapanmıyor.
4) Oyun birim hızında herkes eğlene bileceği bir savaş istiyor oyun başında köyler yakın bir şekilde köyler alınabilmekte ama ilerleyen zamanda kıtalar arası savaş olduğunda 10-14 gün Ordu bekleniliyor bu duruma en azından ilk 3 ay belirtilen birim hareket kullanılacaksa da sonraki aylarda daha da hızlandırılmalı savaşlar daha keyif verici olmakta
5) cezaların kurallarda açık bir şekilde belirtilmesi ceza alan arkadaşlarımızın geçtiğimiz dönemde akıllarında soru kalmıştı(kuralları okudum yeterli açıklığa sahip değiller ucu açık bırakılmış maddeler var )

UNCHARTED

Dük
Yazılan yorumları pek dikkate almayacağınızı düşünerek beklentilerimi yazayım.

1) Klan sohbetinden çıkılabilmesi veya kaldırılması
2) premium puanın oyun kaderine oyun başlangıcında bu kadar etki etmemesi
3) dünya açılışları yaklaşık 3 ay da bir yapılıyor (normal dünyalar için) bu sürenin uzatılması 6 ay da bir dünya açabilirsiniz şayet 1-1 bi oyun hızında dünya 1 seneden önce kapanmıyor.
4) Oyun birim hızında herkes eğlene bileceği bir savaş istiyor oyun başında köyler yakın bir şekilde köyler alınabilmekte ama ilerleyen zamanda kıtalar arası savaş olduğunda 10-14 gün Ordu bekleniliyor bu duruma en azından ilk 3 ay belirtilen birim hareket kullanılacaksa da sonraki aylarda daha da hızlandırılmalı savaşlar daha keyif verici olmakta
5) cezaların kurallarda açık bir şekilde belirtilmesi ceza alan arkadaşlarımızın geçtiğimiz dönemde akıllarında soru kalmıştı(kuralları okudum yeterli açıklığa sahip değiller ucu açık bırakılmış maddeler var )

+1

yazılan en doğru beklentiler bence eline sağlık :)

ORFANATO.

Baltacı
Multi hesapların elini kolunu sallaya sallaya dolaşamamasını,
Müttefik eklenip çıkarıldığında bildirim gelmesini,
Klan içinde sarı ve kırmızı yakanlar için, otomatik ihraç seçeneği sunulmasını,
Klanlar arası ortak forumda, forum isteğini kabul eden klanın o forumu hangi üyelerin görebileceğini seçebilmesini (güvenilir,herkes vs), şuan ki sistemde isteği gönderen ayarlayabiliyor ama kabul eden ayarlayamıyor.
Destek ekibinin detaylı anlatılan problemi, en yanlış şekilde anlamayıp, tek seferde doğru anlamasını, yardımcı olabilme isteklerini bize yansıtmalarını (genel)
Elmas madeni etkinliği gibi, daha az zaman harcayarak, güzel kâr edebileceğimiz etkinliklerin arttırılmasını yada oluşturulmasını, (hatta elmas madeni etkinliği bi ara tekrar gelmesini ben isterim)

DeletedUser63522

Ziyaretçi
Klan yönetimi için isteğe bağlı kullanılabilecek şöyle bir ayar eklenmesini istiyorum.
- klandaki yetkilendirme kısmına "özel mesaj takibi" yetkilendirmesi

Yukarıdaki maddeye başlı olarak herhangi bir üyenin ayarlarına ait (oyun seçenekleri altında veya kendine ait bir başlıkta)
Özel mesaj takibi
- Mesajlarım yetkili klan üyeleri tarafından görüntülenebilsin
- Mesajlarım yetkili klan üyeleri tarafından izlenebilsin (mesaj içeriği görünmez)
- Kapalı
bu seçeneklerin sadece biri seçilebilsin.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
dünya hızlarının biraz daha arttırılması tek beklentim

Maykk

Okçu
Arkaplana güzel sesler eklensin.Mesela kışlaya girdiğimizde ayrı ses ana ekranda ayrı ses demircide ayrı ses.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Arkaplana güzel sesler eklensin.Mesela kışlaya girdiğimizde ayrı ses ana ekranda ayrı ses demircide ayrı ses.

Loldeki gibi yapsinlar bence miss fortunenin bir avuc çaylak sozu gibi askerlere öyle eklentiler olsa bence guzel olur veigarin Fiddle; galiba sana eziyet ediceğim lafı gibi :D

DeletedUser59361

Ziyaretçi
Herkesinde bildiği gibi dünyalar savaşlar bitene kadar çok eğlenceli ancak savaşlar bittikten sonra dünyaların kapanması bütün klanlar için işkenceye dönüşüyor. Boşu boşuna dünyada bekliyoruz kapamak için bu sebeple yeni dünyalara da gidemiyoruz. Bu sebeple de insanlar oyundan soğuyor bu şekilde oyunu bırakan tonla arkadaşım var. Bu sebeplerden dolayı klan limitlerinin ciddi şekilde arttırılmasını talep ediyorum. Bu şekilde hem arkadaşlarımızın dediği gibi destek konusunda sıkıntı çekmeyiz hem klanı yönetmek daha kolay olur hemde dünya kapatmak için çile çekmemiş oluruz. 100 kişilik klan limitinin yönetime hiçbir zararı olmadığı gibi oyuncular için bir hayli kolaylık sağlayacağı aşikar. Bu şekilde oyuncuların oyundan daha fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca geriye dönük klan limitleri arttırılsın da yeni dünyalar ve yeni heyecanlara başlayalım. Sadece w30 da 100 lerce oyuncu yeni dünya ya geçmek için w30 un kapanmasını bekliyor. Bu süre zarfında da boşu boşuna pre almak istemiyor kimse. Yani bu olayın sonucu sizi de olumsuz etkiliyor. Herkesin zararına olan bu bozuk düzenin hem yeni dünyalar için hem de eski dünyalar için düzenlenmesini bütün w30 halkı olarak talep ediyoruz...