Klanlar' da Görmek İstedikleriniz

DeletedUser48649

Ziyaretçi
Mobil uygulamada mesaları ve raporları tek tek silmek zorunda kalıyoruz tümünü sil seçeneği ekleyin

DeletedUser48649

Ziyaretçi
Oyun çok yavaş asker çıkma sürelerini madrn üretimini güncelleyin sürekli aavaş olması lazım
Clash of clans bile 3 kat hızlandırdı oyunu günde 59 saldırı yapılıryor bu oyunda saldırı yapabilmek için 1 ay lazım bu nedir allasen

DeletedUser50676

Ziyaretçi
yeni bir şey daha buldum.

forumda @ koyup isim yazdığımızda karşı tarafa bildirim gidiyor ya hani. oyun içinde de bildirim gitsin. oyun formu ile özel mesajlaşmaya getirirseniz daha tatlı olabilir.

DeletedUser63780

Ziyaretçi
Savaşırken askerlerimi görmek istiyorum kan görmek istiyorum. Bu dilek kabul olur mu

DeletedUser63783

Ziyaretçi
Ben altın paranın kalkmasını istiyorum her misyonerden sonra bir de bir altın para basıyoruz bence çok saçma bir el atın lütfen

DeletedUser

Ziyaretçi
Genel istekler

* Harita büyüklüğü 200x200 kareyle sınırlandırılsın. ( ++, +-, -+, -- formatı gibi - toplam 4 kıta)

* Altın fiyatları, oynanan dünyanın açılış süresi ve oyuncu sayısı oranları hesaba katılıp kademeli olarak düşürülsün.

* Dünya açılışları 45 günde bir sıklığına insin. (ilk 2 madde uygulamaya konduğunda bu otomatik oluyor zaten)

Klasik dünya istekleri

* Klasik dünyalara özel, paralı giriş yapılsın. Örnek : Diamond diye bir premium çeşidi çıksın. Klasik dünyaya giriş yapmak isteyen, 1-2 tl gibi cüzi rakamlar bile olsa bu diamond'larla dünyaya girsin. Bu diamond'ların başka hesaplara aktarımı yapılamasın. (Klasik dünyada multi hesap kullanımının 0'a yaklaşması için)

* Klasik dünyalarda yakınına davet et, butonunun işlevi kaldırılsın.

* Klasik dünyalarda özel konseptler belirlensin ve bu dünyaya özel isim, oyun şekli, ödüllendirme sistemi yapılsın.

Örn : Herhangi bir klasikte ;

Turnuva adı : Bahar turnuvası

Konsept : Dünyaya giriş yapan 50 kişi limitine sahip klanlar 2 ay 3x hızında savaş yapar. 2 ay sonunda ilk 20 klanın ilk 20 oyuncusu restart atılan dünyada toplam 400 oyuncu 1200 barbar köyünün oluşturacağı alanda, klandan çıkmalar iptal edilerek 1 aylık final turu yapar.

Ödül : Şampiyon klanın tüm oyuncularına klanlar.org temalı minik kupa
-------
Turnuva adı : En iyiler turnuvası

Konsept : 4x hızındaki klan kurulamayan dünyada oyuncular 1 ay, sadece barbar köyü ele geçirebilip, bu köyleri geliştirerek sıralamada yerini alır. Canlı köylere saldırmak yasak olur. Final turuna kalan ilk 200 oyuncu, 5'er kişilik klanlar kurarak, 200 oyuncu 600 barbar köyünün olduğu yeni haritada 1 aylık final turu yapar.

Ödül : Şampiyon klanın tüm oyuncularına mayıs yağmuru imzalı t-shirt
-------

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Genel istekler

* Klasik dünyalara özel, paralı giriş yapılsın. Örnek : Diamond diye bir premium çeşidi çıksın. Klasik dünyaya giriş yapmak isteyen, 1-2 tl gibi cüzi rakamlar bile olsa bu diamond'larla dünyaya girsin. Bu diamond'ların başka hesaplara aktarımı yapılamasın. (Klasik dünyada multi hesap kullanımının 0'a yaklaşması için)

-------
@Mayis Yagmuru baya bi zaman önce şunu yazmıştı
bu gözler multi hesabını daha hızlı geliştirmek için ordan pre harcayan oyuncu gördü
aynı bu cümleyi kurdu.classicteki multileri %40 veya 50 düşürürse anca düşürür 1-2 tl :D

DeletedUser

Ziyaretçi
@Mayis Yagmuru baya bi zaman önce şunu yazmıştı
bu gözler multi hesabını daha hızlı geliştirmek için ordan pre harcayan oyuncu gördü
aynı bu cümleyi kurdu.classicteki multileri %40 veya 50 düşürürse anca düşürür 1-2 tl :D

atakan, oyundan premium çeken kişi bunu kredi kartı ya da sms ile yapar. ya da belli başlı aracı sitelerden faydalanır. mesele zaten para meselesi değil. 1-2 tl yi para faktörü oyunculara bir yük olarak geri dönmesin diye yazdım. 100 tl de yazabilirdim. 1000 tl de mevzu o değil.

premium çekişiyle giriş yapılan hesap, e-mail ile açılandan farklı olarak bu kart bilgileriyle sisteme giriş yapar. yani kim ne yapıyor belli olur. e-mail'den 100 tane nick almak var. kart bilgisi girip dünyaya giriş yapmak var. passolig gibi düşün yani bu işlemi.

ayrıca %40-50 olmaz o güzel kardeşim. kredi kartı ile alışveriş yaptığında min. 10 tl'lik bir işlem yapman lazım. yakınında başlat tuşunun inaktif olduğu bir dünyada multi kullanan bir oyuncu en az 20 tane hesap denemesi yapar. sor bakalım 200 tl vermesi gerektiğinde bu işi kaç kişi yineleyecek. tabi bu işlemi ayrı kredi kartı ve telefon numaraları ile denemeyip aynı sitelerden, kredi kartlarından ya da hatlardan yapanların kabak gibi ortaya çıkacağını söylememe bile gerek yoktur sanırım.

1-2 kişinin 2-3 tane hesabı kasması dışında server'ın tamamına yakını bu işlemden sonra multi kullanımını bırakır.

bi de ben yukarıda yazdıklarımın yarısını .org'un diğer ülke sunucularında, diğer yarısını da oynadığım başka browser oyunlarda gördüm. yazılım zorluğu ya da ekomonik zararı olur diye kendi kafamda olan birçok şeyi buraya yazmadım. uygulanma ihtimali olabilecekleri yazdım.

DeletedUser63511

Ziyaretçi
yeni bir birim
ve android uygulamasının gelişimi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Aslında savaş sırasında kami girdikten sonra yenerken ve yenilirken savaş videosu koyula bilirse çok hoş olur :)
Saldırı attıgınız da bir video
Savunma yaptıgınız da bir video
Bence Yapılabilirse güzel olur .

DeletedUser47453

Ziyaretçi
kendi köylerin içinde birimler kaydırılabilsin örneğin ben 100 tane baltayı diğer köyün askerleri yapabileyim ve yağma asistanı ücretsiz olsun herkes kolay yağma yapabilsin

DeletedUser47453

Ziyaretçi
birimler hızlı olsun askerleri yağmaya gönderiyoruz çok uzun sürüyor

DeletedUser45265

Ziyaretçi

yukardaki önerilerden 1-2 tanesi hariç hepsi mantıksız,yapılma ihtimali 0 bile olmayan öneriler.lütfen bu tarz yorumları saklayın da zaten hepi topu 2 tane olan güzel öneriler araya kaynamasın

sırf buraya bakarak muhtemel multicileri bulabilirsiniz...

1.Klan dışı destek kesinlikle kapalı olmalı...
Sebebleri...
1.Multisini alıp savunma kasan kendine destek atamaz...
2.Aile yada diplomasiyle 10*15 klanlık imparatorlukların kurulmasına iyi bir engel...

1.a. Ek olarak klan içi destek atmak için 1*2 gün değil 1*2 ay bekleme süresi olmalı...

2.Tapınak aile klanları olduğu sürece kalmalı...
3.Gözetleme kulesi henüz çok yeni ve şu anlık oyuncuların büyük çoğunluğu avantajlarının farkında değil sadece çiftlikte yer kapladığı için kaldırılmasını istiyorlar kaldırmak yerine yeni bir binanın geldiği göz önünde tutularak çiftlikteki nüfüs biraz daha arttırılabilir...

4.Klan limitinin minimım 60 olması...

5.Burdan haksız ban atan adminlein değişmesini isteyen arkadaşlar haksız oyun oynamaktan vazgeçmeli ve bu boş muhabbetleri yapmaktanda...

Haksız ban atılıyormu bilmem ben şahsen haksız ban yemedim...

DeletedUser45265

Ziyaretçi
klan dışı destek açık dünya açılmamalı.nedeni multi değil kendine destek atan hertürlü atıyo hocam.oyun başında barbar destekleme olayı varya ona engel olduğu için kapalı olmalı.(biri gelip o da taktik derse takip ederim klan dışı destek açık olan worlde giriş yaptığından haberim olursa 50 multi açıp etrafındaki barbarları desteklerim.)
1-2 ay destek atmayı beklemek için çok yüksek bi süre 1-2 gün olan dünyalarda oynadın mı bilmiyorum zaten oralarda bile zorlaşıyoken 1-2 ayda oynayan olmaz :)
gözetleme kulesinin değişmesine gerek yok şuanki hali oldukça iyi ne zaman ve nerden basıldığı önemli sadece.
son olarak da haksız ban yoktur az mayıs vardır :))))

sence barbara destek atan kendi hesabındanmı atıyor multilerden atıyor devamında aynı multileri kasıp kendine destek atıyor ayrıca 1*2 gün bekleme süresi olan dünyada kısa süreliğinede olsa oynadım ve hiçte zorlanmadım 1*2 ayda olsa zorlanmam sonuçta aile ve diplomasiyle ımparatorluk kurulan klanlardan kurtulmak amacımız yani daha fazla savaşmak...
ha bide modları bende eleştiririm ama körü körüne Mayıs haksız ban attı yada modlar haksız ban atıyor demek birazda modlara haksızlık bence:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tapinagin adinin degismesi kış aylarinda kış goruntusunun verilmesi etkinliklerin oyle iki carki cevirmeyle gecip gitmemesi
Ne biliyim bi istila olsun degisik bi kavimle savasalim haritayi bassinlar falan