Klanlar Android Uygulaması Hakkında!

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Tamamen rezil bir uygulama.Bir raporu açmak için 10-15 kez raporlara girip raporu açmaya çalışıyorum.Aynı şey gelen saldırılara bakarkende köye girerkende devam ediyor.Ve bu bildim bileli böyle herhangi bir düzenleme gibi birşey yok.Burdan oyun yöneticilerine sesleniyorum düzeltin artık şunu.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Tamamen rezil bir uygulama.Bir raporu açmak için 10-15 kez raporlara girip raporu açmaya çalışıyorum.Aynı şey gelen saldırılara bakarkende köye girerkende devam ediyor.Ve bu bildim bileli böyle herhangi bir düzenleme gibi birşey yok.Burdan oyun yöneticilerine sesleniyorum düzeltin artık şunu.
Atim bir apk düzelsin. )

IGreen ShadowI

Ağır Atlı

admin olunca düzeltecem söz

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Şaka falan Sayın oyun yöneticileri bu konuda çalışmanız varmı ?

DeletedUser65868

Ziyaretçi
Yıllardır oynuyorum bu oyunu mobil versyonu çıktı diye sevindim ama nerdeyse kullanılamicak kadar kötü heleki bu son güncellemeden sonra köy görünümündeyken alttaki raporlar mesajlar harita vs vs kocaman oluyor sen sağdaki menü tuşu gözükmüyor mesaj göndermek istiyorum mesajımı yazıyorum sağ üstten göndermek istiyorum mesaj gönderme butonu yerine kışla butonu geliyor kışlaya geçip geri mesajlara geçince düzeliyor zaten harita raporlar mesajlara ilk seferde girene 50k hammadde veriyorlar ios ta sorunsun çalışıyorum ipad mini 2 ve samsung sm t 113 tab 3 de sorunsuz çalışıyor ama samsung j7 prime 2017 de bu saydığım problemleri yaşıyorum isterseniz ekran görüntüsüde atabilirim videoda belli yani bir optimizasyon sorunu var uygulamanın düzeltmeniz gerekmekte acil bir şekilde...

DeletedUser61830

Ziyaretçi
  • Öncelikle klan forumlarında geri gelince direk Genel Bakış'a dönüyor. Mesajlar kısmında da aynı sorun var.
  • Giden birlikleri hiçbir şekilde geri çağıramıyoruz.
  • Ayrıca mesaj gönderme kısmında nick yazdıktan sonra mesaj yazamıyoruz.
Şuanlık hatalar bunlar..

DeletedUser69737

Ziyaretçi
berbat bir uygulama bence tarayıcı gibi yapmaları imkansız tarayıcadaki zevki uygulamadan kesinlikle alamayız.

DeletedUser69737

Ziyaretçi
gerçek anlamda taracıyı inceleyip benzer özelliklerde yapılmalı