Klanlar Android Uygulaması Hakkında!

DeletedUser614

Ziyaretçi
Güzel değil. Kullanışlı değil. Daha önce de belirtilmiş bir sürü hatası var eksiği var.
Güzel bir güncelleme gibi bir şey yapmayı düşünmüyorlar mı acaba?

DeletedUser614

Ziyaretçi
w33'de önkayıt yaptım. Mobiz cihaz ayarlarına giremediğim için her mesaj geldiğinde telefon titriyor. O titreşimden çıkan sesten nefret ettim. Buna bir çözüm getirebiliyor muyuz? Masaüstü sürüme tıklamıştım telefondan şimdi eski haline de getiremiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaydırmalı menü kasarak(takılarak) ilerliyor akıcı değil. Bunun haricinde uygulama güzel görünüyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Uygulamayi begendim ancak bir kusuru var ki tum zevkimi kacırıyor. Koy her halûkarda grafik formatinda gosteriliyor. Ayarlardan duzeltmeyi denedim yine aynı sonuç.

DeletedUser

Ziyaretçi
Uygulamayi begendim ancak bir kusuru var ki tum zevkimi kacırıyor. Koy her halûkarda grafik formatinda gosteriliyor. Ayarlardan duzeltmeyi denedim yine aynı sonuç.

aynen bunu ben de sevmiyorum. Bir de geri tuşu yok, forumda bir konuya giriyorsun, aynı alanda başka bir konuya girmek için tekrar klan forumundan gidiyorsun.

kingstone

Ağır Atlı
aynen bunu ben de sevmiyorum. Bir de geri tuşu yok, forumda bir konuya giriyorsun, aynı alanda başka bir konuya girmek için tekrar klan forumundan gidiyorsun.

telefondaki geri tuşunu kullanınca da ta en başa, köy genel bakışa atıyor. kullanmıyorum zaten sırf bildirim için yüklü duruyor :) telefonda bile olsam tarayıcıdan giriyorum en temizi :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
telefondaki geri tuşunu kullanınca da ta en başa, köy genel bakışa atıyor. kullanmıyorum zaten sırf bildirim için yüklü duruyor :) telefonda bile olsam tarayıcıdan giriyorum en temizi :)

Aynen sırf bildirim almak için tekrar yükledim uygulamayı. Kullanışsız bir uygulama olmuş. Geliştirilmesi gerekiyor çok fazla hata var.

DeletedUser54205

Ziyaretçi
baska bir istek de haritada o kirmizi noktayi köylerin üzerine götürünce köydeki birimleri görebilsek, pc deki maus islevi verilse yani
cok süper olacak

DeletedUser196

Ziyaretçi
hata üzerine hata veriyor belki 20 defa sildim geri yükledim ama halen aynı hatalar devam ediyor bu oyunu yönetenler paraya eğilim yapacağına birazda bizleri düşünerek hareket etse daha iyi olur diye düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Android sürümü benim gözümde inanılmaz yetersiz ios uygulamasını kullandıktan sonra gözümde bitti nerdeyse bu kadar fark olucağını tahmin etmezdim resmen ios sürümünü kayırmışlar.Bence eksikleri;
1-Çok hantal sanki kasarak ilerliyor haritada filan
2-Haritada gezerken ios benzeri kırmızı bir nokta bizi takip etmiyor köy bilgileri için sürekli tıklayıp girmemiz gerekiyor
3-Geri tuşu yok atıyorum sıralamaya bakıyorsunuz birinin profiline girdiniz geri tuşu yok telefonun tuşuna basıncada köye geri atıyor tekrar sil baştan(sadece sıralama değil forumda,haritada,mesajlardada aynısı)
4-Asker sayımızı görmek için sürekli içtima meydanı-birimlere bakmamız gerekiyor buton olabilir.
5-Premium özellikleri desteklemiyor en basiti haritayı daha kapsamlı yapamıyoruz(daha büyük bilgisayardaki gibi 16x16 gibi)
6-Harita çok yakın koca ekranda 5 6 köy sığıyor köyleri biraz küçültüp daha geniş bakış açısı gelmeli
7-Rapor iletirken lütfen kopyalama butonu koyun kopyalamak çok zor
8-Görsel açıdan çok yetersiz.
9-Belki dahada yazabilirim şuan aklıma gelen bunlar :) kısacası çok eksik

DeletedUser57831

Ziyaretçi
android uygulamasında premium özellik alınmasına rağmen insaat kuyruğunda sıra düzenleme yapılamıyor, önemli bir eksiklik

DeletedUser62687

Ziyaretçi
Sirküle mesaj atamıyoruz Androidde ona bir çözüm gelsin

DeletedUser66135

Ziyaretçi
Geliştirilmesede düzenleme gelerek iyiye gidebilir bir uygulama olabilir çok eksisi olsada baglantı sorunu olmadan sürekli boş sayfa gelişini engelleyebilirsiniz diye umuyorum iyi forumlar